Sedalia - dávkování

zdenka_v
20.7.15 18:11

Sedalia - dávkování

Ahoj,
poraďte. Jak dávkovat sirup Sedalia?
Dceři je 2 a čtvrt roku a prostě se v noci budí.
Nasadila jsem Sedalii a spí celou noc, 5ml večer.

Někde jsem četla, že se má po 10ti dnech vysadit a za 3 dny se může zas pokračovat. Jinde zas píšou, že užívat v kuse měsíc…
Tak já nevím…

Teď to brala 10 dní a spala. Tak jsem to včera nedala a v noci se vzbudila.

Diky za rady!

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

zdenka_v
20.7.15 20:22

Nikdo neporadi? :( :think:

• Nahlásit
  • Citovat
21.7.15 07:46

Ahojki, tak já jsem dávala dcerce lžičku ráno a večer. Ale už moc nevím jak dlouho - myslím, že dva tři týdny určitě. Zkusila jsem ji ho jeden večer nedat a byl klid nějakou dobu a znova jsem ho nasadila jak zas měla problémy se spánkem (měla noční děsy). Přeji klidné noc :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.8.15 17:48
@Kačka1212 píše:
Ahojki, tak já jsem dávala dcerce lžičku ráno a večer. Ale už moc nevím jak dlouho - myslím, že dva tři týdny určitě. Zkusila jsem ji ho jeden večer nedat a byl klid nějakou dobu a znova jsem ho nasadila jak zas měla problémy se spánkem (měla noční děsy). Přeji klidné noc :)

Ahoj. Četla jsem tvůj příspěvek. Mě také kluk nechce v noci spát v pokojíčku, prý nemůže usnout, ale když usne, tak se v noci vzbudí a už nechce spát, tak jde ke mně. Teď jsme mu dli postel k nám do místnosti, ale jen na pár dní, ale i tak nechce usnout. Pomůže to na spaní? Myslím etn sirup Sedalia. Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5509
12.8.15 17:49

@janisek1812 na tohle bych sirup nedávala, není určen k tomuhle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.8.15 17:52
@kve-tinka píše:
@janisek1812 na tohle bych sirup nedávala, není určen k tomuhle.

Mě ho doporučila dětská doktorka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5509
12.8.15 18:48

@janisek1812 Sedalia se používá na špatné spaní ve smyslu nočních děsů a s tím spojeného pláče, neklid atd. Ale jestli se tvůj syn jenom probudí a nechce usnout :think: zkusit samozřejmě můžeš, ale neupínala bych se na to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.8.15 18:56
@kve-tinka píše:
@janisek1812 Sedalia se používá na špatné spaní ve smyslu nočních děsů a s tím spojeného pláče, neklid atd. Ale jestli se tvůj syn jenom probudí a nechce usnout :think: zkusit samozřejmě můžeš, ale neupínala bych se na to.

No podle mě se mu tam něco nelíbí. Tak jako by se něčeho bál. Bydlíme tady od března, ze začátku byl klid, jen se občas vzbudil a spal dál, ale od začátku rázdnin co jsme mu přestěhovali nábytek a vymalovaly pokoj, se tam nějak necítí. Zítra to koupím a uvidím. Doktorka mi doporučila i dithiadent, ale ten neůčinkuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5509
12.8.15 19:18
@janisek1812 píše:
Doktorka mi doporučila i dithiadent, ale ten neůčinkuje.

Pane Bože změň doktorku!!! Která kravka by doporučila utlumovací lék, jenom tak, že dítě nespí!!! Proboha živého!!! 8o 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.8.15 06:23
@kve-tinka píše:
Pane Bože změň doktorku!!! Která kravka by doporučila utlumovací lék, jenom tak, že dítě nespí!!! Proboha živého!!! 8o 8o

No tak jestli máš jinej nápad tak mi ho napiš. Můj kluk už takhle nespí měsíc, já už vyčerpáním padám na ústa. Ráno vstane v 7h a ještě v půl 11 mi odmítá jít do postele že není unavenej. Nemůžu ho vůbec dostat do postele. Prostě se vzepře a že do postele nepůjde. Já vstávám ráno v půl 5, a už jsem na pokraji svých sil. Hyperaktivní dítě který nepotřebuje spánek. No on kluk má svůj pokoj, měsíc ho má nově vymalovaný, jinak nábytek, to se mu nelíbilo, neviděl na dveře, tak jsme ten nábytek přestěhovali a stejně mi tam nechce spát-odmítá tam večer jít, teď má malou skládací postel u mě, ale ani do té nechce jít. Nejsem tady sama, vedle má pokoj i švagr, který slyší mého kluka, jak večer nechce spát. Tak jak ho jinak mám vrátit do normálu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5509
13.8.15 06:36

@janisek1812 kolik je klukovi? ty jsi na něho sama? Odkud jsi? Vyhledala bych si nějakého léčitele, nebo aspoň homeopata, aby mi dal homeo na míru. Věřím, že je to vyčerpávající, můj syn si taky ve spánku zrovna nelibuje a vstává mezi 5-6h.
Jestli to začalo tím přestěhováním do svého pokoje, hledala bych příčinu tam - může se něčeho bát. Chce to pátrat a né mu dávat Dithiaden, kdyby totiž fungoval, jak dlouho by jsi mu ho dávala?? :think:
:hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama