Sedátko na WC pro 2leté dítě

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
100
20.1.22 10:11

Sedátko na WC pro 2 leté dítě

Zdravím. Poradíte mi prosím při výběru WC sedátka?
Jsem totiž bezradná. Mám 2 letého syna a ještě nosí plenky. Na nočník si ani nesedne. Má celkově problém si sedat. O všeho raději stojí. Už ani nějakou dobu nechce jezdit v kočárku.
Chtěla jsem zkusit to sedátko, protože mne nebaví neustále poslouchat, že jsem to s nočníkem zanedbala a že by měl malý byt už dávno bez plenky.
Nechce se mi ho tam prostě na dílů držet.
Děkuji za tipy
Přeji hezký den

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28692
20.1.22 10:20

Kupovala jsem v Ikee.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1527
20.1.22 10:31

Jsme na tom stejně, 2 roky a prostě nechce. Sedátko sem kupovala v ikee

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18916
20.1.22 10:36

Je neco, co by syna na nocniku bavilo? Treba cumet na pohadky?
Pouzij cokoliv, s cim si na ten nocnik RAD sedne (fakt cokoliv, pak se to odboura).
Jakmile mu nebude vadit nechat se posadit na nocnik, tak ho posazuj vzdy tesne po vzbuzeni jeste rozespaleho a pockej, az se vycura. Zbytek dne mu nech plenku a nic dalsiho nedelej.
Nech to takhle par tydnu/mesicu, az bude to vycurani do nocniku jistota, vzdy se mu povede.
Bude to mit zafixovane.
Pak zacni posazovat pred prochazkou, po prochazce, pred jidlem, pred spanim, aby to davalo smysl.
Jakmile zacne byt plena dlouhodobe sucha, teprv ji sundas a je to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.1.22 10:36

Máme nějaké bílo zelené z IKEA.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
437
20.1.22 10:42

@saphir Tak tyhle keci pouštěj jedním uchem sem a druhým ven. Moje dcera se odplenkovala když jí bylo 2,5 a to v létě. Od kamarádky syn v necelých 3 letech a s tím že ještě teďka má v noci plenku. Neřeš to, když ho budeš nutit sedět na záchodě nebo na nočníku tak mu akorád vypěstuješ blok a už tuplem ti tam chodit nebude a všechno ti bude dělat do kalhot. Nechala bych to na léto, nechala ho jen v tričku a zkoušela to. Jinak sem sedátko kupovala v Pepcu růžové s myškou a maj tam i modré s myškou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3410
20.1.22 11:07

Když nechce sedět, tak třeba začít takhle na stojáka 8)… tatínek předvede :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28731
20.1.22 11:17

My máme obyč z pepca. Ale dvouletak na to moc nechce, je mu to min pohodlné než nočník.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat