Šéf mě balí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.19 15:39
Sef me bali?

Ahoj, co si myslite o chovani meho sefa?
Kdyz treba prochazi kolem meho stolu dochazi mezi nama k dlouhemu ocnimu kontaktu a usmevu, obcas tak jakoby hezky mrkne :D Kdyz mi neco vysvetluje je doost blizko, ale nikdy jsme se nedotkli, kdyz mi pral k narozeninam tak mi daval pusy na tvar(jako vazne, i kdyz se maji davat jakoze na oko), obcas mi prijde ze zrudne kdyz mluvi a jsem u toho, je ale velmi galantni otevira dvere atd. ale to i jinym zenam, ale ja mezi nami citim nejakou chemii? nebo se mi to jen zda? Obcas mi take jen tak vola kdyz neni v praci, a pta se na uplne kraviny, jak kdyby semnou chtel mluvit?
Poradte prosim :nevim:

Reakce:
smutny klaun2
Zasloužilá kecalka 563 příspěvků 02.04.19 15:43

Blahopřeji.Rovný 100 příspěvek na neutuchající téma šéf-podřízená.Tak už ho konečně klofni a je to.

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2492 příspěvků 02.04.19 15:56

Ježiš a já přemýšlela, proč by mě měl někdo při gratulaci líbat na oko 8o jakože doslova, než mi došlo, jak je to myšleno :mrgreen: No nic, jdu si udělat kafe, evidentně potřebuju nakopnout :mrgreen: Zakladatelko, jen tak pro zajímavost, je zadaný? Tipuju že ano a že je i dětný a i zbývající část scénáře bude jako přes kopírák :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.19 15:59

@Michelle_M to ja bohuzel nevim :D jak myslite ze by to skoncilo? :D i kdyz asi tusim..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.19 16:00
Lalelale
Závislačka 4104 příspěvků 02.04.19 16:01

Popravdě mi jeho jednání přijde úplně normální :nevim: prostě je vřelý a přátelský

karkarka
Závislačka 3479 příspěvků 02.04.19 16:58

A určitě ma doma manzelku a tři děti.

Jessie_james
Ukecaná baba ;) 2210 příspěvků 02.04.19 17:08

Nevím, čemu se divíš, To je přímo jeho povinnost, a má to určitě v pracovní náplni..

Váš příspěvek
Reklama