Sem tam píchnutí v podbřišku

Vláďa1234
6.11.19 09:48

Sem tam pichnuti v podbřišku

Ahojky snažíme se o mimi mám již pichnutou injekci ovitrelle je to 7 den. Sem tam mě pichne v podbřišku a dnes jsem nalezla na toal. Papíře hlen. Nevím zda mi dokážete odpovědět na mou otázku, ale předem moc děkuji. :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25629
6.11.19 09:51

A kde je otázka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1145
6.11.19 09:52
@Vláďa1234 píše:
Ahojky snažíme se o mimi mám již pichnutou injekci ovitrelle je to 7 den. Sem tam mě pichne v podbřišku a dnes jsem nalezla na toal. Papíře hlen. Nevím zda mi dokážete odpovědět na mou otázku, ale předem moc děkuji. :)

Ahojky, tohle ti tady s jistotou nikdo neřekne. Může to něco znamenat, ale taky nemusí. Každopádně netestuj dřív jak aspoň 12-13DPO. Do téhle doby se může ovitrelle držet v těle a může dělat falešné čárky na tehotenskych testech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Vláďa1234
6.11.19 09:58
@pikola píše:
A kde je otázka?

Právě jsem tady nová a otázka?
Co může znamenat ten hlen :? Ale asi je brzo něco řešit, jen jsem se chtěla zeptat zda měl někdo stejný problém. :)

• Citovat
  • Nahlásit
Vláďa1234
6.11.19 10:00
@Jessica4 píše:
Ahojky, tohle ti tady s jistotou nikdo neřekne. Může to něco znamenat, ale taky nemusí. Každopádně netestuj dřív jak aspoň 12-13DPO. Do téhle doby se může ovitrelle držet v těle a může dělat falešné čárky na tehotenskych testech.

Děkuji za odpověď :) zkusím tak jak píšete

• Citovat
  • Nahlásit
11564
6.11.19 10:00

Nech se překvapit, tady ti to nikdo nevyvěští

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4288
6.11.19 10:53

Jistý výtok je normální v celém cyklu každé ženy. Píchnutí v podbřišku zrovna tak. Chceš vědět, jestli to značí těhotenství? Tohle opravdu ne. Musíš počkat a udělat si těhotenský test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat