Špatné sny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.19 21:32
Sen - maturita

Uz x let se mi zda, bez nejake pravidelnosti, ze mam za cca tyden-dva- tri maturovat…a nic neumim, neznam ani otazky. Sen je pro me stresujici a budim se s panikou, ktera samozrejme ihned odejde, ptz vim, ze to neni pravda (maturita je uz cca 16 let za mnou). Zarazi me, ze se sen opakuje a posledni cca 2 roky, kdy mam dle me - nejuspesnejsi a nejspokojenejsi obdobi - frekvence stoupa na odhadem 3 sny mesicne. Nezazil nekdo?
(Anonym - nechci, aby se poznala prezdivka)

Reakce:
Dina31
Kecalka 315 příspěvků 23.07.19 21:37
@Anonymní píše:
Uz x let se mi zda, bez nejake pravidelnosti, ze mam za cca tyden-dva- tri maturovat…a nic neumim, neznam ani otazky. Sen je pro me stresujici a budim se s panikou, ktera samozrejme ihned odejde, ptz vim, ze to neni pravda (maturita je uz cca 16 let za mnou). Zarazi me, ze se sen opakuje a posledni cca 2 roky, kdy mam dle me - nejuspesnejsi a nejspokojenejsi obdobi - frekvence stoupa na odhadem 3 sny mesicne. Nezazil nekdo?

Taky se mi zda cas od casu o maturite, vetsinou na ni nic neumim. Proste si asi mozek pamatuje ten stres, kdyz jsem se na ni chystala.

Uživatel je onlineMeredit
Ukecaná baba ;) 1007 příspěvků 23.07.19 21:37

Jo, znám :mrgreen: A to jsem maturovala 2001 s vyznamenáním :lol:
Někdy se mi zdá že musím opakovat jednotlivou zkoušku, někdy že celý ročník :roll:
Ale ta úleva když se vzbudím :mrgreen:

sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1302 příspěvků 23.07.19 21:43

Mně se několikrát zdál sen, že mi přišel dopis, že máme celá třída neplatnou maturitu (kvůli špatné administrativě ve škole) a že si jí musíme všichni za týden udělat znova, jinak nám neplatí samozřejmě ani tituly z vysoké apod. a já se to samozřejmě nestačím naučit, zatímco ostatní si to evidentně všechno pamatují (od roku 2000 :lol: ) a jsou v pohodě a vysmátí, jaká je to švanda, že si jdou znova udělat maturitu :mrgreen:

Pavlahar
Kecalka 116 příspěvků 23.07.19 21:44

Taky se mi zadává, že jsem na potitka a nic neumím. Anebo, že jsem zapomněla odevzdat diplomku :lol:

Čičorečka
Závislačka 2636 příspěvků 23.07.19 21:49

Já si často opakuju sen z vejšky, kdy mi utíká čas, nemám bakalářku, hotové zkoušky, státnice na krku. Ze střední taky, ale ne tak často. Spíš než na ten stres ze snu se soustředím na tu úlevu, že to byl jen sen a tohle všechno je za mnou :D víceméně si ten kámen spadlý ze srdce dost užívám :D

hani28
Ukecaná baba ;) 1414 příspěvků 23.07.19 21:59

Taky jsem mela takove obdobi, kdy se mi zdalo ze budu znova maturovat :D (maturita 14 let za mnou). A casto v tom snu jsem byla jakoby v 5. rocniku, jako ze uz jsme jednu maturitu meli a ucili se na dalsi :lol:

dickys
Ukecaná baba ;) 1119 příspěvků 1 inzerát 23.07.19 22:01

Mně se taky často zda, že maturuju a nic neumím. A to mám za sebou mnohem horší zkoušky, od maturity už mám 11 let. Asi je ta zkouška dospělosti opravdu hluboko zakořeněná :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.19 22:04
@Anonymní píše:

Mně se zdává o státnicích - žel hodně často a vždy je to nepříjemné, třeba ve stylu, že jdu na státnice a najednou tam stojím a jsem nahá, nebo že těsně předem zjistím, že jsem se učila úplně jiné okruhy, případně, že mi z nějakého důvodu přišli na to, že mi titul neplatí a používám ho neprávem…nejhorší je, že ty sny téměř vždy dávají nějakou logiku (kromě těch, kde jsem nahá)…a já pak ráno celá zpocená, vyděšená a často nevyspaná řeším, jestli je to pravda, nebo jenom sen…je to psycho, nemůžu se toho zbavit roky a už mě i napadlo že zajdu k psychologovi :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.19 22:12

@dickys Mam za sebou maturitu, dvoje statnice a jedno absolutorium a z pro me nepochopitelneho duvodu se mi zdava prave o tom absolutoriu. O statnicich nebo maturite nikdy. Vzdycky v tom snu dojdu k zaveru, ze to nedam a zahodim ty roky studia, protoze to do te hlavy uz nedostanu. Po probuzeni nastava strasna uleva, ze uz mam tu skolu za sebou a ze jsem ji dodelala.

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 7871 příspěvků 23.07.19 22:25
@Anonymní píše:

Je to jeden z nejběžnějších snu ;) já miluju ten pocit, že tu diplomku už mám napsanou :mrgreen: byly časy, že jsem si chtěla diplom dát vedle postele :mrgreen:

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 7871 příspěvků 23.07.19 22:29
@Anonymní píše:
Mně se zdává o státnicích - žel hodně často a vždy je to nepříjemné, třeba ve stylu, že jdu na státnice a najednou tam stojím a jsem nahá, nebo že těsně předem zjistím, že jsem se učila úplně jiné okruhy, případně, že mi z nějakého důvodu přišli na to, že mi titul neplatí a používám ho neprávem…nejhorší je, že ty sny téměř vždy dávají nějakou logiku (kromě těch, kde jsem nahá)…a já pak ráno celá zpocená, vyděšená a často nevyspaná řeším, jestli je to pravda, nebo jenom sen…je to psycho, nemůžu se toho zbavit roky a už mě i napadlo že zajdu k psychologovi :lol:

Ha ha, já si vždycky říkám, dyť jsem inženýrka, tak ji určitě napsanou už mám! Říkám… Jedině si to dát vedle postele :mrgreen:

reBeb
Kecalka 170 příspěvků 23.07.19 22:56

Moc dobre to znam, taky se mi zdava o maturite a hlavne o tom, ze nemam nic naucene a ze nemam zadne poznamky ze kterych se ucit :-). Partnerovi se zase takto zda o statnicich :lol:

Váš příspěvek
Reklama