Reklama

Sen - Někdo mě chce zabít

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lenajanku
Povídálka 18 příspěvků 27.12.16 07:47
Sen - Někdo mě chce zabít

Poslední asi rok se mi zdává, že jsem někdo jiný než já (obvykle starší paní) a někdo mě chce zabít. V tomto případě jsem tou starší paní byla. V tom snu bývalý manžel té paní mě chtěl zabít a to v noci, kdy se vloupal k nám do domu a zamířil si to přímo do ložnoce. Naštěstí přítel té paní, kterou jsem v tom snu byla já, jí řekl, ať spí v obýváku, který je kousek od hlavního vchodu. Neměl totiž z té noci dobrý pocit. Já utekla a schovala se na zahradě, tam jsem zavolala policii…
Nevyzná se někdo ve snech? Není to poprvé, co se mi to zdálo a ty sny jsou tak neuvěřitelně živé…

Reklama

Reakce:

Aotearoa
Závislačka 4262 příspěvků 27.12.16 09:23

Též by me zajimalo, zda ty sny neco znamenají. Mně se zas casto zda, ze jsem Žid a pronásledují me nacisti. Vzdy mě najdou a pak me popravi do hlavy. :nevim:

Takyjedna
Závislačka 4609 příspěvků 27.12.16 09:35

@Aotearoa To se zdávalo kamarádce, je to teda děsivé. Ona si to vysvětlovala tak, že fakt dřív byla Židovka a fakt se jí to stalo (jako ne v tomhle životě). Ale to moje hlava jaksi není schopna pobrat. :think: Ty si to vysvětluješ jak?

Aotearoa
Závislačka 4262 příspěvků 27.12.16 10:35

@Takyjedna Vůbec nevím. Už me to taky napadlo. Ale úplně na tyhle veci nevěřím. Každopádně sny jsou dost živé a úplné příjemné to není.

Genovesa
Extra třída :D 11212 příspěvků 27.12.16 10:46

Taky se mi zdalo parkrat, ze me nekdo chce zabit. Svagr ho nakonec zastrelil. Zajimave bylo, ze v tech dalsich snech uz jsem vedela, co bude dal uz v tom snu 8o :nevim:

Dojcanis
Závislačka 3650 příspěvků 27.12.16 10:56

Mam to taky. Kolikrat i brecim a vzbudim se cela od slz. Ale pak zas usnu a dokazu ten sen ovlivnit. Jakoze myslim na neco jineho. Dokazu ten sen ridit, kdyz po me nekdo de :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama