Sen o ex

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
5
5.1.22 16:45

Sen o ex

Dneska se mi zdal podivny sen o ex a jeho pritelkyni. Sli jsme na veceri „rande ve ctyrech“ i s mym pritelem.

Situace se ma tak.. byli jsme spolu asi 7 let a nas vztah byl prechozeny, on se posunout dal nechtel a pak po 6ti letech zacal rikat veci jako, ze nevi, jestli chce vubec deti a podobne nevyzrale blaboly. Meli jsme spolecnou kamaradku. Tu kamaradku obcas svezl, dohodil ji praci a jezdila s nama na dovolene, ale byla nas vzdycky cela banda. Na posledni dovcu jsem jet nemohla kvuli praci a jedine me prani bylo at na sebe „nezbydou“ na pokoji, vetsinou bylo ubytko v chate s pokoji po 2. Uz tenkrat se mi nelibila pozornost, kterou ji dava a uz tenkrat nestal vztah za nic. Samozrejme, ze byl na pokoji s ni, resp. v jedne posteli. Dusoval se, ze ho nikdy nepritahovala atd. Jeste jsme pak spolu nejakou chvili byli, ale uz to byl vztah v rozpadu.

Nas vztah by se rozpadl tak ci tak. Jejich vztah nedali verejnosti na odiv hned, mozna az po roce, kdyz ona horecnate sledovala kazdy muj instagramovy pribeh mezi prvnimi a to me nesledovala… a ja si otevrela jeji instagram (do te doby jsem ho nemela) a zjistila jsem kolik veci mi pripomina „nas“ byt. Napsala jsem ex a ten mi to priznal s tim, ze jsou spolu teprve chvili..

Ja jsem stastna, mam miminko, skveleho partnera, ex bych zpet nechtela. Ji jsem mela vzdycky rada. A rikam si, ze bych jim stesti mela prat, ale proste nepreju. Casto nad tim premyslim, nejsem srovnana asi s tou zradou, mozna bych chtela vedet, jestli mi byl neverny uz tenkrat nebo kde je pravda.. a racionalne vim, ze je to vlastne jedno. Nebavi me sny o ex, nechci uz ho resit, byt to je jen v myslenkach a obcas ve snech (ty jsou vzdy podivne, nikdy zadne eroticke). Jak jit dal?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
19084
5.1.22 16:59

Jakou zradou? Zrada je to, že lidi dělají to co chtějí oni a ne to co chceš ty? Měli jste nefunknčíé vztah a ani jeden jste neměli odvahu to řešit. On to začal řešit jako první, byť ne úplně košer. Snažili se ti neublížit tím, že ti to necpali před nos. Zrada vypadá fakt jinak.

Nauč se odpouštět a nehýčkej si v sobě dávné křivdy, trénuj empatii a snaž přemýšlet o motivacích a potřebách těch druhých bez toho, aby se to točilo jen okolo tvé osoby.

Pokud nevíš jak na to, začni třeba pracovat s touhle knížkou.

https://www.kosmas.cz/…pustit-sobe/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
268
5.1.22 17:06

Asi bys potřebovala nějaký aktuálnější problém, třeba aby si ten tvůj začal s někým psát a posílat fotečky, pak na ex rázem zapomeneš. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
5.1.22 17:09

On to jako prvni resit nezacal. Prijel z dovolene s tim, ze s ni nic nemel a ze jinak se to nedalo vyresit a nebylo misto. Konecny rozchod byl z me strany.

Ale jinak souhlasim a nejspis to stejne neni dulezite, kdo komu a jak ublizil. To, ze bych se mela naucit odpoustet druhym i sobe uz se mi vraci po nekolikate.. dekuji za typ na knihu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
129
5.1.22 20:31

Zkus směřovat myšlenky jinam, tohle je minulost. Co se stalo, stalo se. Hlavně že vše dopadlo pro tebe dobře ne? ;) Taky občas mívám sny, co mi připomenou něco z minulosti (ne o mých ex, ve snech mám zásadně jen svého přítele) a vím, že řešit to nepřinese nic dobrého.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
5.1.22 22:44

Ahoj, no dnes jsem měl úplně stejný sen!! Taky o své ex, se kterou už nejsem 3 roky, byl to tak super sen, že i po tom co mě 2× nechala kvůli svému ex… Rozešli jsme se ve zlém, ale dnes ráno jsem jí chtěl napsat jestli je u ní vše OK. Naštěstí jsem to neudělal a udržel jsem se!… Jinak u tebe nechápu proč tohle vůbec řešíš když jsi jak říkáš „šťastná v nynějším vztahu a na svého ex nemyslíš“ Možná ti jde jen o pomstu? :nevim: Zní to tak ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
6.1.22 20:15

@JackiEL8

Je pravda, ze je to minulost a vlastne se i stydim za to, ze to tak mam. Nikdo to nevi, jen tady jsem to napsala otevrene.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
6.1.22 20:25

@Joshua93
S jednim ex, i kdyz tohle ani poradne nebyl vztah, jsem to mela podobne. Napsal mi jen sms na rozchod „prijed si pro veci“, bez vysvetleni, no byl to des. Trapilo me to dlouho, i kdyz to byl blb a vedela jsem, ze s nim byt taky nechci a pustilo me to vlastne az ve chvili, kdy se mi asi po roce ozval a psal jake to ma hrozne ve vztahu a jaka jsem byla super.. ja jsem mu pripomnela jaky byl vul a tim, ze jsem si konecne rekla svoje a byla jsem „na koni“ me to najednou pustilo..

Vim, ze je to detinske..

Ja mozna ani nechci, aby se ti dva (kamaradka a ex c.1) rozesli nebo byli nestastni. Jen mam asi ranene ego? Prave, ze nad tim premyslim, proc mi nekdy prijde takova myslenka, proc se mi o nich zda.. a chtela bych na sve osobnosti nejak pracovat a nenimrat se v minulosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat