Šenov u Ostravy

2245
10.1.07 15:14

Šenov u Ostravy

ahoj holky nejste některá poblíž?nebo ještě lépe přímo ze Šenova?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

665
10.1.07 18:53

Ahoj Lucko :)

sice nejsem přímo ze Šenova, ale mám tam tchýni a jezdíme k ní s malým docela často. Ze které části jsi? Naše bábi bydlí na ul. Václavovické. Pokud bydlíš poblíž, můžeme se někdy domluvit a udělat procházku :)

Zatím páá Lucka :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2245
10.1.07 19:51

Ahojki!!!
Luci já bych se ráda prošla,ale asi je to od Vás dost daleko my bydlíme na proti mlýnům na ulici Nová jezdí kolem nás ten malý autobus .ještě se poptám manžela kde přesna ta Vaše ulice je já to tady moc neznám přivdala jsem se tady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
665
11.1.07 14:01

Ahojík :D

no tak jsem se jukla kde je ul.Nová a je to na druhé straně Šenova než bydlí tchýně. Václavovická je přes silnici rudnou, jak jsou rybníky, směrem na Datyně. Já jsem z centra Havířova, takže bych to měla blíž busem z centra než od tchýně, i když tam jezdíme autem :)

Zatím páčko Lucik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9299
13.2.07 12:40

Ahoj ja mám babičku v Šenově, Taky za ní přez víkend sem tam zajdu. Tak se mužem domluvit jak se mi malý narodí a zajít na procházku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2087
15.3.07 16:13

ahoj, já jsem z východních čech ale tetu a bratrance mám v Šenově, jsou to vlastně 3 rodiny - Fikáčkovi :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.10.12 10:35

Ahoj maminky, zkouším obnovit tuto diskuzi…jsem maminka ze Šenova (u Ostravy) a i když zde bydlím již 4 roky, prakticky tu kromě rodiny svého muže a sousedů nikoho neznám, takže budu ráda za nějakou spřízněnou duši :D A hned bych měla jeden dotaz, na ty, které již mají děti větší…jsme pozvaní za 2 týdny na vítání občánků, nevíte, jak to tady v Šenově probíhá?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
:o)
28.3.13 20:45

Ahoj ráda tě poznam pisni email

• Nahlásit
  • Citovat
29.3.13 14:53
@:o) píše:
Ahoj ráda tě poznam pisni email

No to půjde asi těžko, když nevím komu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.4.13 20:42
:mavam:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.4.13 16:41

:mavam: zdravím, že by konečně nějaká spřízněná duše ze Šenova? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2245
20.4.13 16:51

:mavam: :mavam: zdravím Šenov :lol: mám už děti sice odrostlejší, ale někdy třeba na prochajdu bychom mohli :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.4.13 17:18

Ahoj, no já mám ještě prďolu, měl teď 8 měsíců, takže bych ráda našla i nějakou „kočárkovou“ maminku, ale prakticky se nebráním poznat kohokolik, opravdu v Šenově prakticky nikoho neznám a občas si tu připadám jak kůl v plotě…zvlášť když se teď člověk od malého zatím moc nehne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12739
13.3.15 16:04

Ahoj holky možná se budeme do Šenova stěhovat. Zrovna tam máme vyhlídlý domeček. Jaká je tam škola a školka, víme?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.3.15 17:10

Rada se pridam. Predcvicuji na sumbarku hned vedle a v senove mame zahradu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie