Reklama

Separace nováčků

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janac
Závislačka 3138 příspěvků 15.03.10 22:11
separace nováčků

Ahoj, tak mi napadlo dát novým členům nějaké hájené území
(dejme tomu do 20ti napsaných zpráv..)

díky

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama

Reakce:

neczuz 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.10 22:16

Tomu nerozumím. Co by to hájení obnášelo?

Lesina
Echt Kelišová 9865 příspěvků 15.03.10 22:21

Taky nechápu.

janac
Závislačka 3138 příspěvků 15.03.10 22:29

ahoj, no já poslední dobou mám pocit, že se sype spousta diskuzí které už tu mockrát byly..(tehu těsty, možné tehu, nemožné těhu atp, reklamy, nabídky pochybné práce..)
Tak si to představuji, že by vznikla sekce : nově příchozí - kde by nově zaregistrovaná členka pořešila svoje případné těhotenství apod..
Já to nechci nijak shazovat, chápu že je 3 hodiny po otěhotnění nutný řešit příznaky a 2 dny před MS duchy, přesto si myslím že by mohlo jít odlišit nové diskuse a „nové dikuse“
Emi je zadarmo, ale jistě má na to vychytávat.
(ale ten plivanec kočárek si ASI stejně nekoupím :mavam: )
 J.

Nelisa
Neúnavná pisatelka 15311 příspěvků 15.03.10 22:47

Myslím, že procentuálně to nebude v rámci nováčků zas tak početná skupina a přijde mi to jako diskriminace těch nováčků, kteří sem přicházejí řešit ostatní věci. Za mě ne. :nevim:

me2dova
Závislačka 3142 příspěvků 15.03.10 22:48

janac, když tak koukám na toho papoucha, nechodíš náhodou na parrotchat?:-) Tam to tak mají…ale řekla bych, že je docela rozdíl mezi tím, jestli jde o web, který má za cíl někoho o něčem informovat (viz. ten parrotchat) nebo jestli je to místo, kde se mají lidé scházet, pokecat, navázat nová přátelství, apod.

BohunkaP
Extra třída :D 14918 příspěvků 15.03.10 22:51

Neustále se opakující diskuse o možném těhotenství, nočním kojení nebo vyřvávací metodě už mi sice taky lezou krkem, ale tenhle nápad mi teda nepřijde moc reálný… :think: … a popravdě řečeno, ani moc smysluplný…

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 15.03.10 23:03

Moc nechápu, co by to vyřešilo? Já hodně sleduju nové diskuze v pravém sloupečku, kde by se mi stejně objevovaly i ty „nesmyslné“ furt. To bych spíš založila novou sekci „Mohu být těhotná?“, jestli to vadí v sekci „Těhotenství“ :mrgreen: :lol: :lol: :lol:

kadlina
Neúnavná pisatelka 17194 příspěvků 15.03.10 23:44

Za sebe si myslím, že opakující se diskuze se dají dobře eliminovat podle názvu - když si přečtu „můžu být těhotná?“ tak už to nečtu, když nestíhám. Když stíhám, tak si to otevřu spíš ze zvědavosti a trochu z legrace, jestli ta dotyčná má stejný problém jako fronta před ní, nebo je to nějaká specialitka :mrgreen:
Přece jen nikdo nikoho nenutí, aby četl každou diskuzi, která byla založená. Navíc si myslím, že kdyby to bylo hodně stranou, tak by to zapadlo a nováčci by se třeba odpovědi vůbec nedočkali. Ale je fakt, že některé diskuze mi příjdou spíš jako pr..l než jako seriozní dotaz. Jenže těžko říct, život mě poučil, že někteří lidé jsou velmi naivní :nevim:

Novire
Neúnavná pisatelka 19818 příspěvků 16.03.10 06:50

Anguo - nápad na novou sekci se mi líbí :potlesk:

Taky by možná nebylo špatné vyvěsit někam viditelně, že v diskuzích se dá vyhledávat tímhle a tímhle způsobem a je pravděpodobné, že někde už bude jejich dotaz zodpovězen… A pokud odpověď nenajdete, rády poradíme v nové diskuzi, bla bla, něco v tomhle smyslu…

Nouky
Ukecaná baba ;) 1225 příspěvků 16.03.10 07:18

Je fakt, že třeba otázka jsem/nejsem těhu se řeší docela často, ale myslím, že pro zakladatelky to nemá informační ráz, spíš si chtějí pokecat s někým, kdo je na tom podobně a kdo sdílí jejich momentální pocity. K čemu té holce je, (když má radost, že se TO možná povedlo) že si ve starých příspěvcích přečte, jaké jsou příznaky těhu atd.? Chce se podělit o okamžitý zážitek, svůj aktuální problém a ne problém XY - i když byl hodně podobný. A obvykle se někdo na diskuzi chytne, což je důkaz toho, že svůj úkol založené téma splnilo. Sice by šlo založit nějakou skupinu, ale ta by byla hodně proměnlivá (myslíte si, že jste těhu, pak zjistíte, že ne… chvíli se radujete ze zjištění těhu, pak vás ale zajímají praktičtější otázky… pak porodíte a daná skupina vám nějak uniká…
Jestli si chci nebo nechci přečíst nějakou diskuzi si rozhoduju sama, zapojit se do ní mě taky nikdo nenutí, takže v současném systému nevidím problém.

juma
Kecalka 354 příspěvků 16.03.10 08:09

kadlina a nouky mi ušetřily práci se psaním, takže děkuji a jen se pod jejich příspěvky podepisuji :wink:

Hanka1
Extra třída :D 13506 příspěvků 16.03.10 08:37

tak rok zpet se tohle resilo u sousedu na baby… ze nekdo, kdo ma krafaci konvice a bere se za stalice muze psat plky do diskusi a uplne ji prevratit a kdyz novacek nenajde to svoje v sekci Kocarky nebo Muzu byt tehotna a jine typy diskusi ohledne Kuchyni a zalozi diskusi novou, tak hned dostal od „mazacek“ sodovku…

Ale ani nevim jestli se to tam vyresilo a pocitam, ze tady by to taky nic neresilo…

Navic jaka doba je hajena - dle poctu prispevku (ty muze nasekat za hodinu) nebo podle doby kdy je na emimi?

Mne spis rozciluje nazvy diskusi Pomoc nebo Poradte, kde v nazvu nic neni, clovek tam proklikne a tehuli nekde pichne, pac ma zarazeny prdy nebo miminko pro zmenu neprdi - stacilo by napsat par slov a nebudu tam vlezt..

O diskusich typu Mohu/nemohu byt tehotna kdy dve hodiny po styku to pise slecna ci jestli vidim ducha nebo // na testu ani nemluve, tam zasadne nelezu a neotviram. Cas je drahy… :-x

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 16.03.10 08:57

Chápu, že občas někdo založí „debilní“ téma, ale pořád se ještě najde další někdo, kdo mu odpovídá :mrgreen: však nikdo nemusí číst všechno. Mně se tady líbí ta svoboda vyjádření.
Něco jiného jsou spammeři, nebo diskuze nazvané „dotaz“ „poradí někdo“ :roll: :pocitac: ale to vše je v pravidlech.

Když už je řeč o parrotclubu, odtud jsem odešla, páč mne nebavilo pořád číst, jak „nováček“, co není registrovaný 10 let dostává pojeb za to, že si dotaz nevyhledal v dvacet let staré historii :roll: nebo že si dovolil se pochlubit novým přírůstkem.

ginche
Závislačka 3201 příspěvků 16.03.10 09:17

Tak uprimne receno mi to prijde jako scestny napad :-? Souhlasim s prispevky odpurkyn. Snad je to verejne forum a dle nazvu sem explicitne „novacci“ casto prichazi resit tato temata. Zakladatelko pokud te irituji, jednoduse je necti :wink: A v pripade nezadoucich prispevku vyborne zasahuji admini :potlesk:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >