Seriál Ulice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucinka.z.brna
Kecalka 129 příspěvků 11.10.14 16:17
Seriál Ulice

Ahoj všichni kdo sledujete seriál Ulice. Baví vás ještě po těch letech vysílání, jaké postavy jsou vám sympatické a které naopak ne? Jaká zápletka se vám nejvíc líbila a co vás nudilo? Těším se na odpovědi 8)

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
kaja00
Extra třída :D 13536 příspěvků 11.10.14 16:29

Jedna diskuze uz tu je, zkus pohledat ;)
Ja tedy na Ulici nekoukam pravidelne, ale kdyz nic jineho nedaavji, tak se klidne kouknu ;)

MarDen
Ukecaná baba ;) 1653 příspěvků 11.10.14 16:29

Jsem na mateřské už třetím rokem takže sleduju :lol: ted jsem nejvíc zvědavá jak se bude vyvíjet ta nová rodina z moravy až se tam nastěhujou, jaké zápletky je čekají a hlavně s kým, například si myslím že franta by se mohl dát dohromady s tou jejich dcerou :think:

mejdylko
Extra třída :D 11341 příspěvků 11.10.14 16:37

Čučíme s přítelem už dlouhý roky… já snad od začátku :D nejradši mám Simču, Lumíra, Máru, Oldu, Béďu a teď novýho Hložánka. Prostě jsem závislák :lol:

Lucinka.z.brna
Kecalka 129 příspěvků 11.10.14 16:38

@MarDen Taky jsem na mateřské, ale už mi končí. To jsem nevěděla, že se ti moraváci budou stěhovat, mě právě nejsou moc sympatičtí. Mám radši starousedlíky :D

evill
Závislačka 3775 příspěvků 11.10.14 16:38

Ja moc teda nesleduji, ale sympaticka mi byla vzdy Lenka Drapalova a nesympaticka Lida ta dcera od Jitky a Oldy (ta ani nevim jestli tam jeste hraje :lol: ). A ted mi je sympaticjy ten novy z moravy, jak mluvi tak kratce :palec:

Lucinka.z.brna
Kecalka 129 příspěvků 11.10.14 16:40

@mejdylko Já teď někdy kouknou na ty starý díly, abych si připomněla co tam bylo. Od začátku jsem se nedívala. Ale teď taky nevynechám jedinej díl. Simča je dobrá, je s ní sranda, Lumír je taky fajn. Nemusím teda Aničku a Libušku

mejdylko
Extra třída :D 11341 příspěvků 11.10.14 16:40

@Lucinka.z.brna mě ty Moraváci taky vaděj… hlavně Veronika. Hraje to divně. Jemu bych to věřila, ale jí ne.

Veruzka.D
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 11.10.14 16:40

@MarDen mě přijde strašný ten jejich přízvuk úplně mi to jako moravačce rve uši neslyšela jsem aby tady někdo mladý takhle mluvil… :nevim:

vokishka
Extra třída :D 13777 příspěvků 11.10.14 16:40
Lucinka.z.brna
Kecalka 129 příspěvků 11.10.14 16:41

@evill No Lenka tam už teď skoro není a Lída občas, taky ji nemusím

evill
Závislačka 3775 příspěvků 11.10.14 16:41
@Lucinka.z.brna píše:
@MarDen Taky jsem na mateřské, ale už mi končí. To jsem nevěděla, že se ti moraváci budou stěhovat, mě právě nejsou moc sympatičtí. Mám radši starousedlíky :D

Ta jeho zena ( nahodne jsem to videla zrovna vcera, predtim dloouho ne) mi pripomina jednu zdejsi uzivatelku. A on mi je sympaticky mluvou :lol:. Ti starousedlici nemaji uz co predvest, uz je to furt dokola… :lol: :pocitac:

Lucinka.z.brna
Kecalka 129 příspěvků 11.10.14 16:42

@Veruzka.D taky mi přijde přehnaný jak mluví a to jsem moravačka :D

Lucinka.z.brna
Kecalka 129 příspěvků 11.10.14 16:43

@evill a mě se právě zdá, že pořád je tam něco nového i u postav co jsou tam od začátku, na to kolik let už se vysílá

terinka4444
Hvězda diskuse 69359 příspěvků 11.10.14 16:44

Já mám ráda Jardu Hejlu, nejpříjemnější postava :mrgreen: Lumíra, Světluš, Simču, Miriam. Nemám ráda Farských, ti mi lezou na nervy a Moraváci mi taky nesedí.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >

Konečně za dámu! Simona Babčáková uchvátila Lvy svou ženskostí

Herečka Simona Babčáková (46) vždycky bývala taková neslaná nemastná. Asi i... číst dále >