Seriály z nemocnice - baví vás ještě?

2090
8.1.21 13:11

Seriály z nemocnice -baví vás ještě?

Přiznám se, že mám televizi jen na internet, nemám tv programy. Takže jsem české seriály již více jak 10 let neviděla. Jejich aktuální kvalitu tedy neznám, nesleduji tv zato sleduji bulvár ;) Na seznamu je článek, že nova vymění ordinaci za nový seriál, opět z lékařského prostředí. Občas zachytím, že existuje ještě nějaký jiný na primě.

Tak mě napadlo, jestli toho už není trošku moc a není to na jedno brdo? Docela mě to totiž udivilo, jestli pak bylo třeba tu růžovou zahradu rušit? (na první díly jsem se dívala snad ještě na základce s maminou :pankac: ) Ještě vás tato tématika baví? Nebyli byste zvědaví na nějaké jiné prostředí?

(Hugh Laurie mě v lékařském prostředí nikdy nezklame ;) )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28616
8.1.21 13:19

Taky jsem si říkala minulý týden, když jsem viděla reklamu na ty nové seriály, koho to můžeš ještě pořád bavit - ano, byl to trhák před 5 lety, ale proč to prodlužovat??? Copak jinde než v nemocnici nejsou lidi/příběhy/story??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20236
8.1.21 13:19

Nebaví, ale mě tohle téma nebavilo nikdy, vzhledem k tomu, jak to v nemocnici funguje skutečně, je tohle všechno spis k pobavení ( a taky maj pak pacienti přehnaná očekávání ) :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
172
8.1.21 13:23

Klasická Nemocnice na kraji města mě bavila, Ordinace vůbec a Modrý kód taky ne. Na novinku na Nově kouknu a uvidím, jestli mě zaujme :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14764
8.1.21 13:24

Nebavilo nikdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7641
8.1.21 13:25

Nebaví
dr. House je jiný level :potlesk:
když jsem byla s druhou dcerou na rodičáku, když spala tak jsem jako relax sledovala Pohotovost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1205
8.1.21 13:25

Na růžovou zahradu jsem koukala asi dva roky na vejšce (což bude už skoro 15 let :lol: ). Od té doby mě podobné nekonečné seriály už nelákají. Stejně tak ostatní seriály z lékařského prostředí mi nic neříkají (ano i u mě byl Dr. House výjimka :mrgreen: ).
Mám ráda seriály z minulosti, které většinou běží na ČT - ať už ověřenou klasiku Četnické humoresky a Vyprávěj, tak ty novější jako byla První republika, Já Mattoni, Bohéma apod. Jak nemusím ani detektivky, tak mě zaujal „Svět pod hlavou“ - možná taky tím historickým kontextem. Jo a MOST! byl boží :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109
8.1.21 13:28

Hele mě to třeba baví.
Dolezu kolem 9 vecer domu a odreaguju se u toho, ale je pravda, že je mi asi jedno z jakého je to prostředí, ale tyto nesmysly jsou pro mě super. Člověk kouká a nemusí přemýšlet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18245
8.1.21 13:31

Mě bavil Modrý kód, bylo to o medicíně, pak z toho udělali Sestřičky a stala se z toho naprosto stejná hrůza, jako růžovka apod. Všechno je to na jedno brdo, jen je to zasazený do “tajemnýho”prostředí nemocnice… Soup opera z prostředí zemědělskýho družstva by asi nikoho nechytila… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2090
8.1.21 13:33

@acimedaca Jestli jsou tak bez nápadu :think: Když si na hbogo pustím seriál, tak koukám co se zase vymyslelo a původně to ani nemuselo být velkorozpočtové.

@Kriss Tina Mám přátele u záchranky, seriály to ještě podceňují, to jsou občas story :D

@heluska1992 Já nemluvím o kvalitě, jen mě zaujalo opakované prostředí. Každý ať kouká na co chce, já čtu pitominy na netu, takže fakt nehodnotím ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2090
8.1.21 13:35

@vedma007 Já mám ráda Hříšné lidi Města pražského a Dobrodružství kriminalistiky :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19296
8.1.21 13:50

Poslední seriál na který jsem koukala byli Šílenci z Manhattanu. Co produkují české televize, na to se nedá koukat ani se zavřenýma očima, fakt nechápu jak může někdo tenhle bizar sledovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16129

Tak z lékařského prostředí tak Nemocnice na kraji města…ty nové mi přijdou nablblé všechny…jak už neví co, tak tak nacpou únosy, vraždy…no děs…nekoukám na žádný současný seriál…občas na slovenských stanicích…ti to umějí nějak lépe…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22313

Super pry byl Modry kod. Všechny sestry to sledovaly a druhy den se mohly potrhat smíchy nad nesmyslnosti az blbosti toho serialu. Pry bomba. :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10064
8.1.21 14:10

@Altavista tak asi jak který, že jo. nedávno jsem v jedné knihobudce objevila Nemocnici na kraji města, tak jsem z nostalgie zkoukla i seriál a jako po letech docela dobrý :mrgreen: na druhou stranu taková sestra Stefanie (nebo jak se jmenovala) mi pila krev už před lety :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat