Seskok padákem

Anonymni
16.9.09 17:07

Seskok padákem

Ahoj,mám možnost skočit s padákem s tím instruktorem,a nevím jestli mám jít do toho :-((
Celkem bych si to i chtěla zkusit,ale zase mám strach,co když se neotevře padák.....kdybych neměla děti,asi byc o tom ani nepřemýšlela a šla do toho :-)) Ale …a teď na to pořád myslím…:-)
Skákala jste některá ????

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
16.9.09 17:20

Ahoj. Ja neskakala, ale svagr a svagrova jo. Libilo se jim to moc. Ja jsem to driv taky hrozne chtela zkusit (prestoze se vysek bojim, tohle me lakalo), ale ted - po diteti, bych do toho taky nesla. Asi bych musela mit nejakou krizi, to me pak napadaji silenosti a pak bych do toho asi sla.:-) J.

• Nahlásit
  • Citovat
7927
16.9.09 17:42

ahoj

kámoška seskos padákem s instruktorem dostala k narozkám 30-tinám skákala někde v Bladé Boleslavi a byla moc moc nadšená

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2457
16.9.09 19:15

Manžel taky skákal. A byl nadšenej. Šel by do toho hned znovu, ale už mu to nedovolím. On si užíval a já se na zemi třásla strachy. Já teď radši půjdu na balon.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50730
16.9.09 19:53

Mám několik kamarádů, co skákali a přežili :lol: Všichni byli nadšení.

Já bych to nepřežila, dost se bojím výšek… A drahý má také zákaz, i když se nebojí :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6260
16.9.09 20:24

Skákala jsem a bylo to super!!!! A to mám normálně závratě, jenže tady je to nějaký jiný nebo co, no. Jdi do toho, jestli máš tu možnost, je to zážitek :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
16.9.09 21:02

Hmmmm…U nas v Tlustici u Horovic skakal instruktor v tandemu jeste s nekym, padak se neotervrel a oba samo mrtvi…stalo se to asi pred tremi mesici…od te doby jsem znacne skepticka k adrenalinovym sportum…ale kazdeho vec, tot jen muj nazor. Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
10054
16.9.09 21:50

Skákala jsem 14 dní před svatbou - jsem si říkala buď anebo :D :D
Zážitek to byl super. Zažila jsem si i odhození padáku, protože se někde něco neotevřelo, tak jak mělo, takže dopad místo na letiště na pole. Ale přežila jsem to :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5100
16.9.09 22:13

Tak já jsem pro adrenalin…teda spíš jsem byla. Kdysi jsem si skočila bungee jumping na Mácháči. Letos jsme se s se synem domluvili, že si skočí tandem k patnáctinám a za přijímačky na gympl. Mám i kámošku na letišti, která to zařizuje, ale poté, co se letos několik lidí rozpláclo na placku, tak jsem se vybobkovala a synkovi to rozmluvila a dostal raději noťas ( to už má i k Vánocům)…Jooo, asi stárnu. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JaSe
16.9.09 23:15

Ahoj,
bývalá kolegyně z práce si skočila, byla nadšená, ale zlomila si nohu tak blbě, že je zmrzačená navždy. Ale byla to její blbost, že byla ta zlomenina tak závažná.

• Nahlásit
  • Citovat
996
17.9.09 00:00

Ahoj, tak já skákala, ještě teda před dětma, a dokonce bez instruktora a byla jsem naprosto nadšená, tu chvilinku než se otevře padák, jsem prožívala neskutečně intenzivně, byla to fakt paráda, nejintenzivnější zážitek v životě, vřele doporučuji, akorát já bych měla problém s tím instruktorem, takhle když jsem tam byla sama, šly ven všechny emoce úplně bezprostředně a spontáně, před někým druhým bych se určitě nějak podvědomě krotila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
18.9.09 17:00

tak já to skákání nakonec vzdala :-)))
Strašně mě to láká,kdybych neměla děti,tak asi jdu do toho…kdyby se mi něco stalo,co by s něma bylo????tak třeba někdy přiště si to zkusím.Někdy jindy:-))
teď jsem zkrátka asi posera :-)))

• Nahlásit
  • Citovat
308
20.9.09 16:40

Běž do toho!!!Je to super,já skočila letos na prvního máje.Jsem normálně v životě srab,ale tohlestálo za to :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
27.3.12 16:42

kojení a seskok

Ahojky,
nevíte někdo, jestli může mít seskok s padákem vliv na kojení?
Dostala jsem dárkovou poukázku a pokud bude vše ok, tak bych v té
době měla ještě kojit, nevím jestli se to třeba nejak nedoporučuje… bohužel prodloužit to nejde.

Díky za info :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3628
27.3.12 16:50

Pokud se ti neotevře padák, tak to asi vliv mít bude :mrgreen:

Ne já šla taky když jsem kojila a v pohodě. Trošku adrenalinu asi nevadí když nakojíš před seskokem :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama