Šestá nemoc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hurvínek
Kecalka 226 příspěvků 11.03.10 16:06
Šestá nemoc

Mám prozbu. Můj syn měl v 10 měsích šestou nemoc. Teď je mu rok a půl.Mohl by chytit znova šestou nemoc,kdyby byl v kontaktu s někým kdo má právě probíhající příznaky(už jen kopřivka).Díky.

Reakce:
Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 11.03.10 16:18

Teoreticky ne, prakticky těžko říct :think: :lol: :lol: :lol: Znám i lidi, co měli 2× neštovice :nevim:

Jana206
Nadpozemská drbna 26566 příspěvků 11.03.10 16:28

Souhlasím s Anguo,člověk nikdy neví :nevim:

Ale já jsem o 5.a 6.nemoci četla,říkala mi to i doktorka,že je infekční jen před vypuknutím vyrážky.Ve stadiu vyrážky už ne.Naše Emička měla 5.nemoc.

Petra Z
Hvězda diskuse 52210 příspěvků 11.03.10 16:51

No teoreticky by neměl…to si odbyl jednou a měl by být klid…
ale přesně–člověk nikdy neví :nevim:

Jolynka
Extra třída :D 13625 příspěvků 11.03.10 18:18

zrovna sesta nemoc se opakovat muze, treba jako spala, Andrejka mela sestou uz dvakrat, ale podruhe uz lehci prubeh, ale je to nakazlive jen do te doby nez se objevi vyrazka, pak uz ne

Alyss
Extra třída :D 10534 příspěvků 11.03.10 19:41

Jee tak to je otazka presne pro nas…Nas malej mel sestou nemoc asi v 7mes. a ted ve 2letech to vypada zase tak,akorat teda nemel horecky,ale teploty a dneska se osypal…

Pett1
Kecalka 472 příspěvků 12.03.10 22:28

Já se Dr. na to ptala, protože ji měl nedávno syn a dceři jsou už skoro 4 roky. Dr. mi řekla, že 6. nemoc se vyskytuje u dětí do 3 let - tudíž se může i opakovat, ale jelikož už měla dcera 3 roky, tak že ji od syna už nechytne.

Jana206
Nadpozemská drbna 26566 příspěvků 13.03.10 08:28

Pett,není to narážka,ale já bych nebrala nic absolutně.

Naše Emička měla v 5 měsícíh 5.nemoc - nemoc převážně školkových a školních dětí,u kojenců atypická.Tak mi to řekla doktorka.Taky byla sama překvapená z toho,že má Emička 5.nemoc,čekali jsme šestou.

Od Adámka to rozhodně nechytla,ten nic takového neprodělal.

Pett1
Kecalka 472 příspěvků 13.03.10 12:13

Jana206 - jasně, nic není asi nemožné. :wink: Naštěstí to dcerka opravdu nechytla a to si spolu kolikrát hráli a byli spolu v kontaktu. Tak je možné, že jsme měli jen štěstí. :wink:

Smailík
Povídálka 42 příspěvků 03.05.14 11:32

Ahoj maminky… právě u nás probíhá 6tá nemoc. Máme po horečkách a jsme druhý den osypaní. Chtěla bych se zeptat, jak dlouho osypání vydrží a jestli myslíte, že bych mohla už v pondělí s prckem na plavání (slaná voda). Prý když už má dítě vyrážku, tak infekční není, ale u doktorky jsme nebyli, tak nevím, co tak radí.. prosím poraďte.. děkuji :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejdrsnější kritika Sparty: Rosický na to nemá, Křetínský je analfabet, říká Luhový

Dlouho bylo ticho, teď ale z úst Milana Luhového (55) zazněla jedna z... číst dále >

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >