Šestinedělí a pohlavní styk

Anonymní
27.10.20 15:49

Šestinedělí a pohlavní styk

Ahojky
Tak bych se chtěla zeptat, co se dá dělat 2 dny po nechráněném styku v šestinedělí. Přítel si prý dával hodně pozor, ale člověk nikdy neví a celkem mám obavy.. jak zjistit co nejdřív těhotenstvi..protože když si udělám test tak mi to ukáže až po týdnu a kdybych náhodou byla tak co po týdnu popřípadě dělat? Protože tabletka po je do max. 5-ti dnů. Jen se ptám, kdyby náhodou. Nechci být hned tak brzo po porodu těhotná znova.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
27.10.20 15:52

Tak jestli si dával pozor tak nemusíš mít žádné obavy dřív to nezjistis jedině u Dr, z krve :roll: max bych mnela strach z nějaký infekce když to bylo ještě v šestinedělí

• Citovat
  • Nahlásit
19682
27.10.20 15:59

Jak dlouho jsi po porodu? Muzes bezet pro piluli po, ta se da vzit do 72h od styku, coz bys dneska mela stihnout. Ale je to teda blbost spat v sestinedeli bez ochrany, nejde o tehotenstvi, ale muzes si zanest infekci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
450
27.10.20 16:00

Je skoro az nefér, ze někdo může mít děti 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1087
27.10.20 16:09

Jestli kojis, tak tabletu po bych teda nebral… proklinej se, žes ho radši nepustila zadem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14195
27.10.20 16:18
@Anonymní píše:
Ahojky
Tak bych se chtěla zeptat, co se dá dělat 2 dny po nechráněném styku v šestinedělí. Přítel si prý dával hodně pozor, ale člověk nikdy neví a celkem mám obavy.. jak zjistit co nejdřív těhotenstvi..protože když si udělám test tak mi to ukáže až po týdnu a kdybych náhodou byla tak co po týdnu popřípadě dělat? Protože tabletka po je do max. 5-ti dnů. Jen se ptám, kdyby náhodou. Nechci být hned tak brzo po porodu těhotná znova.

A použít mozek bylo moc těžký co? Jako to se nebojis treba infekce? A co si po tom styku dojít pro prášek po? Taky nenapadlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1207
27.10.20 16:36

Sestinedeli = šest neděl bez styku :zed: a když už mas tak moc neukojenou touhu, použij ochranu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11042
27.10.20 17:13

Primitivní chování, fakt…
Tohle dělá dost ludi i s vyšším vzděláním, nechápu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
115
27.10.20 17:46

Do 5 dnů je možné jako spolehlivou dodatečnou ochranu zavést nitroděložní tělísko. Testa dávají spolehlivý výsledek až po 14 dnech po rizikovém styku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3929
27.10.20 18:02
@Lemrucha píše:
Do 5 dnů je možné jako spolehlivou dodatečnou ochranu zavést nitroděložní tělísko. Testa dávají spolehlivý výsledek až po 14 dnech po rizikovém styku.

V šestinedělí? To jí snad žádný gynekolog nezavede.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60893
27.10.20 18:38

Vem si tu tabletu pp teď, neasi.. A příště rozum a chránit se :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu