Šestinedělí - orgasmus

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
24.9.21 14:54

Šestinedělí - orgasmus

Ahoj ženy,

jsem v šestinedělí - aktuálně 4. týden a začíná být hodně velká chuť.. nebyla jsem nastřižená, natržená nebo šitá, porod probíhal hladce a téměř už nekrvácím, jen občas špiním. Taky dcerka je moc hodná, že o ní ani nevím, vzbudí se na jídlo a zase spinká, takže i v tomto směru se cítím dobře a zvládáme to.

Vyloženě pohlavnímu styku se chci vyhnout a počkat až po šestinedělí, ale vadil by v tomto případě i klitoriální orgasmus? Opravdu už jsem, jak se říká, nadržená jako stepní koza. Tak aspoň prozatím takto? :lol:
Mimochodem kdyby šlo jen o šestinedělí, tak to vydržíme. Ale z důvodu rizikového těhotenství, jsme neměli styk přes 5 měsíců. ;) A když už se cítím dobře, tak to nejde vydržet. :lol:
Díky ženy. :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1611
24.9.21 15:11

Tak pokud seš ok tak směle do toho. Já se sice taky cítila brzo dobře, ale i tak jsme počkali po šestinedělí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
979
24.9.21 17:44

Pokud už neodchází ocistky tak můžete i normální styk ale s kondomem ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.9.21 18:43

My u obou zhruba po 3 týdnech 😂 😂 😂 normální styk 😁 cítila jsem se dobře takže na co čekat 😁 😁

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.9.21 19:37

@Vladusxx
Občas přes den trošku zakrvácím (ale to je pár kapek), pak spíš jen to špinění. Ale kusy jako v prvních dnech po porodu to nejsou. :D

@Anonymní píše:
My u obou zhruba po 3 týdnech 😂 😂 😂 normální styk 😁 cítila jsem se dobře takže na co čekat 😁 😁

Jasně, já to chápu, že někdo nepočká těch 6 týdnů. ;) Akorát občas se místní uživatelky do zakladatelky pustí jako supi, že nepočkala, na co myslela, že to přece není problém počkat atd. Ale mě přijde, že to jsou většinou ty, co mají sex jednou za měsíc. :lol: I před komplikacemi v těhotenství jsme s manželem měli sex minimálně jednou denně. :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
29
24.9.21 19:59

Tělo si řekne samo co chce a kdy je připravený a pokud je to takto brzo, tak se asi rychle zotavilo a je ready, to je super :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat