2,5 měsíce po porodu stále krvácím - je to normální?

Anonymní
12.1.21 20:34

Sestinedelka

Ahoj holky…2,5 měsíce jsem po porodů(císařák) a stále krvácím…poprvé jsem krvacela trochu pak spinila a trošku krvacela..posledni 3 dny krvácím strašně hodně :? :cert: A začalo me bolet i břicho a záda…chci se zeptat jestly je to normální? Dekuju

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4218
12.1.21 20:44

Mně taky hned na šestinedělí navázala menstruace. A byla hrozná. Nejsilnější v životě. Další měsíc už to bylo normální, jako před těhotentvím. Takže bych to i u tebe tipla na první poporodní menstruaci. Ale je to jen tip. Jestli je ti zle, zavolej gynekologovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.21 20:45

Ještě jsem zapomněla napsat ze před 3 dny jsem mela sex..tak jestly to není tím ze tak krvácím?? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
8694
12.1.21 20:45

Není to normální. Už si měla být dávno u doktora. V šestinedělí už nejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14815
12.1.21 20:56
@Anonymní píše:
Ahoj holky…2,5 měsíce jsem po porodů(císařák) a stále krvácím…poprvé jsem krvacela trochu pak spinila a trošku krvacela..posledni 3 dny krvácím strašně hodně :? :cert: A začalo me bolet i břicho a záda…chci se zeptat jestly je to normální? Dekuju

2,5 mesice přeci není 6 neděli. Zavolej si k dr

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6146
12.1.21 20:59

A na kontrole po sestinedeli jsi teda byla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.21 21:04

Taky jsem říkala že sestinedelka mi měla uz dávno skončit…
Ne jeste nebyla..jak jsem špinila s trochou krví tak jsem si myslela ze uz mi to konečně skončí..ale nakonec se to ještě víc rozjelo :think: :(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.21 21:06

Zítra zavolám DR..

• Citovat
  • Nahlásit
2916
12.1.21 21:13

Nemáš poruchu srážlivosti krve? Já teda krvácela osm týdnů, ale tohle mi normální nepřijde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6146
12.1.21 21:20

Určitě se nech zkontrolovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu