Setkání s bývalým

Anonymní
16.12.20 20:18

Setkání s bývalým

Zdravím, řeším takovou situaci. S bývalým jsem se rozešla před 2 roky. Bylo to hodně složité, rozváděl se a dlouho se to táhlo a už jsem to nedokázala udržet. Moc jsme si rozuměli a ve všem jiném to klapalo, jen jeho ex manželka dělala peklo a všechno kolem, proste jsem z toho musela ven. Moc jsem ho milovala. Abych se z toho dostala, úplně jsem s nim přerušila kontakt. On se hodně ještě snažil a dlouho, ale byla jsem úplně vyčerpána. Uběhly dva roky a já leč jsem se opravdu snažila, nemohu se od nej pohnout dal. Stále na nej myslím a stále ho miluji. Dnes jsem mu volala, jak se má a tak. Zmínil se, ze má přítelkyni. Což jsem čekala a nedivím se. Navrhla jsem mu, jestli se nechce vidět a řekla jsem, ze to nemyslím jen kamaradsky. Byl úplně zaskočeny a ze to nečekal. Dodala jsem, ze jestli je zadaný a ví, ze chce zůstat se slečnou, tak ať mi to řekne. To mi i rekl. Nicméně se chce moc rad vidět a hned to chtěl naplánovat a máme se tedy vidět.
Prosím, co si o tom myslíte? Jen třeba jake myšlenkové pochody jeho by mohly být? Co od toho mohu čekat? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20580
16.12.20 20:23

Mozna to s tebou chce jenom uzavřít :nevim: pokud ma pritelkyni a uz je jinde, tak je to od tebe trochu svinarna se mu motat do zivota, zvlast, kdyz to nechceš držet jen na přátelské urovni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5304
16.12.20 20:23

Máš málo problémů? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1628
16.12.20 20:24
@Anonymní píše:
Zdravím, řeším takovou situaci. S bývalým jsem se rozešla před 2 roky. Bylo to hodně složité, rozváděl se a dlouho se to táhlo a už jsem to nedokázala udržet. Moc jsme si rozuměli a ve všem jiném to klapalo, jen jeho ex manželka dělala peklo a všechno kolem, proste jsem z toho musela ven. Moc jsem ho milovala. Abych se z toho dostala, úplně jsem s nim přerušila kontakt. On se hodně ještě snažil a dlouho, ale byla jsem úplně vyčerpána. Uběhly dva roky a já leč jsem se opravdu snažila, nemohu se od nej pohnout dal. Stále na nej myslím a stále ho miluji. Dnes jsem mu volala, jak se má a tak. Zmínil se, ze má přítelkyni. Což jsem čekala a nedivím se. Navrhla jsem mu, jestli se nechce vidět a řekla jsem, ze to nemyslím jen kamaradsky. Byl úplně zaskočeny a ze to nečekal. Dodala jsem, ze jestli je zadaný a ví, ze chce zůstat se slečnou, tak ať mi to řekne. To mi i rekl. Nicméně se chce moc rad vidět a hned to chtěl naplánovat a máme se tedy vidět.
Prosím, co si o tom myslíte? Jen třeba jake myšlenkové pochody jeho by mohly být? Co od toho mohu čekat? Děkuji

Divím se, že za ním lezeš když je zadaný. A ty ho upozorníš, že se s ním nechceš scházet čistě „kamarádsky“ a on stejně souhlasí. Chudák jeho přítelkyně a doufám, že tobě se to jednou vrátí. :zed: :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.12.20 20:25

@Kriss Tina ZAKL. Řekla jsem mu, ze jestli je zadaný, tak chápu, ze se tedy nesejdeme, ale on ze proč by ne, ze chce.

• Citovat
  • Nahlásit
825
16.12.20 20:25

Není to od tebe úplně košér ;) a jeho pohnutky? Užit si jiný, zakázaný sex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
318
16.12.20 20:27

Tak proč si takhle na konec roku ten život neskomplikovat, viď 😂 Má ženskou… kamarádsky to nemyslíš..to by sis srdce nevylejvala tady…hmmm myslím, že seš potvora. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3789
16.12.20 20:28

Koukám ty ráda rozvracíš manželství a vztahy. Předtím byl ženatý a teď je zadaný. :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1628
16.12.20 20:30
@topazio píše:
Koukám ty ráda rozvracíš. Předtím byl ženatý a teď je zadaný. :pocitac:

Předtím měla problém s exmanželkou, teď to bude problém s ex přítelkyní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3789
16.12.20 20:30
@jasnahvezda píše:
Tak proč si takhle na konec roku ten život neskomplikovat, viď 😂 Má ženskou… kamarádsky to nemyslíš..to by sis srdce nevylejvala tady…hmmm myslím, že seš potvora. :mavam:

A to pořádná. Mr^cha je to. :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20580
16.12.20 20:32
@Anonymní píše:
@Kriss Tina ZAKL. Řekla jsem mu, ze jestli je zadaný, tak chápu, ze se tedy nesejdeme, ale on ze proč by ne, ze chce.

A to budes delat kazde 2 roky? Ted ho preberes, ex zas zacne delat bordel, tak zas vypadnes, nechas ho si vyresit zivot, najit si nový vztah a pak se zas ozves a zas mu to zkomplikujes?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62237
16.12.20 20:33

Že je to úplná kravina jitrit rány.. Nechápu tě.. Chceš být pořád náhradnici?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.12.20 20:33

ZAKL. proč bych měl být mrcha? Seznámila jsem se s nim, když už se rozvadel a bydlel dávno od ex. A teď když jsem mu volala, tak jsem se dozvěděla, ze má přítelkyni a sama jsem mu řekla, ze se tedy asi raději nebudeme scházet, když je zadaný, ale on trval, ze chce. @topazio @topazio @jasnahvezda

• Citovat
  • Nahlásit
25688
16.12.20 20:39

No tipuju, že se spolu vyspíte, on to bude brát jako úlet a ty do toho zase vlítneš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30659
16.12.20 20:44

Řekla bych, že on čeká nezávazný sex a tebe zlomený srdce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu