Setkávání těhulek Praha

20
10.7.21 19:23

Setkávání těhulek Praha

Jsem teprve na konci prvního trimestru, ale ráda bych nezanevřela na pohyb a aktivity. Zároveň je vždycky hezké mít parťáka a v těhotenství mi tato možnost připadá k nezaplacení. Zároveň ta možnost se s maminkama poznávat a pak mít bližší vztah na socializování prcků zní pro mě velmi hezky, takže sem si říkala, že tady bych mohla mít štěstí. Není tu více maminek s podobným zájmem se sejít, vyrazit na procházku, výlet, pokecat, zajít na nějaký kurz, plavání a tak dále, možnosti nezměrné, ve dvou, třech či ve skupinkách, je mi to jedno, hlavně, když se někdo najde s kým si sedneme, vypovídáme, dozvíme od sebe navzájem různé pohledy, ale samozřejmě přátelsky, bez potřeby si navzájem vnucovat názory od výchovy, po stravu přes covid a podobná kontroverzní témata :D já jsem praha 5, takže ideálně někde po okolí, ale konkrétní možnosti si vždycky můžeme poladit. Těším se, mějte se maminky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1287
10.7.21 19:58

Já jsem právě začala druhý trimestr, doma už jednoho prcka mám, skoro 2 letou holčičku. Zatím bydlíme asi 20 minut za Prahou, ale od října budeme bydlet v Praze. Kdyby nevadilo setkání i s malou, takže spíš někde na procházce než při kafi (to já bych ráda, ale ona ne :D ) ráda bych šla. Nebo o víkendu, na takovou tu první oťukávačku, můžu i sama, táta nemá problém být s malou sám :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62
10.7.21 20:00

Ahoj, taky se klidně přidám. Začala jsem také druhy trimestr, je to mé první těhotenství.
Jsem z Prahy a pojízdná kdekoliv :lol: :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
10.7.21 20:14

Stopro :)

Za mě žádný prcek není nikdy problém :) Takže klidně děti, psy, kočky, plazy :D(jen pavouky bych nerozdejchala, to bych šla dva metry vedle :D ) Hlavně když to bude fajn.
A procházka - co sem v Praze sem nakynula šíleně :D a už kvůli dobrému průběhu těhotenství, tak kvůli porodu a následně aktivitám s mimčem se chci vrátit trochu do předpražskýho stavu a těhotenství bude nejrizikovější, abych nespadla totálně do výmluv proč na to prdět :D, takže procházka za mě ideálnější než kafe, kde by bylo příliš pokušení :D :)

Takže to bude chtít asi poladit jen kde se můžeme sčuchnout. Ono po tý Praze je to celkem snadný, jen tedy čemu bych se ráda vyhla by byla cesta přes celou Prahu, takže nevím kde přesně, ale klidně si pojdme nadhodit nějaké místo a kdyby bylo spíš kolem centrum až západní části Prahy, tak bych byla moc ráda. Emimino moc neznám, tak nevím, ale koukám, že tu je možnost založit nějaké skupinky, tak možná by nebylo od věci si založit skupinu, kde by se dalo domlouvat na konkrétní místa a časy, ať to tu není vyloženě takhle úplně veřejně, co myslíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
LP4
75
10.7.21 20:18

Ahoj holky,

jsem taky těhotná na konci 3.mesice.
Potkat nějakou tehotnou kamaradku a pote treba se stykat i s miminkama by bylo moc fajn. Ja sem z okolo Hostivařské přehrady. Narovinu mam z covidu v tehotenstvi respekt takze asi nejsem zrovna ta co by sehnala napr na skupinové plavani. Ale s procházkou venku nemam problem. :) Pokud chcete napiste mi. Dekuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62
10.7.21 20:24

@Lowlou nevím zda jde přímo uzavřena skupina :nevim: nejsem úplně značek emimana.
Ale třeba tu někdo poradi. Ja jsem z Prahy 9 ale jezdím často za rodinou až na Zlicin, takže se asi holky rada přizpůsobím vám :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
10.7.21 20:43

Skupinka

Tak sem koukala na skupiny a jde uzavřená - https://www.emimino.cz/…aha/diskuse/ - tady je založená, dejte mi vědět, jestli ste se dostaly a pojdme tam domluvit nějaký srázek :) Ať už budete mít náladu třeba všechny společně nebo se domluvíme po dvou po různu kdo jak bude chtít(vím, že ne každému je příjemné hned přijít do větší skupinky, takže nechám na vás já budu ráda za cokoliv :))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
10.7.21 20:53

@LP4 tak se buď můžeš přidat taky do skupinky nebo jak sem psala, pokud je příjemnější třeba nejdřív v menší sestavě se sejít, písni mě nebo myslím, že klidně můžeš kterékoliv z holek do soukromý zrpávy :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
11.7.21 15:54

Ahoj, přiberete ještě jednu těhulku? Taky nemám problém s dvounohými ani čtyřnohymi miláčky (jen ty osminohý nemusim) :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
11.7.21 20:26
@Tapaja píše:
Ahoj, přiberete ještě jednu těhulku? Taky nemám problém s dvounohými ani čtyřnohymi miláčky (jen ty osminohý nemusim) :lol:

Měla bys být schválená. Doufám :D Ve skupině to vypadá že ok :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat