Fotky z ultrazvuku cena

Anonymní
10.7.21 16:15

Fotky z ultrazvuku cena

Proč někde za fotky z ultrazvuku chtějí stovku a jinde je dávají od začátku zadarmo? Mimochodem nevíte někdo kde v Brně dostanu fotku zadarmo a má dobrého lékaře? :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22454
10.7.21 16:52

Tak záleží co si ten Dr nechá zaplatit no, někdo chce platit třeba tisicovku za těhotenské balíčky, někde kupujes zrcadla, moje Dr dělá vše zadarmo, více ultrazvuku než bych měla mít hrazeno, tak je mi pak jedno, když dám dvacku za fotku, která už je nadstandard, zdržuje to aby to pěkně nastavila a ještě obětuje barvu z tiskárny. Na screeningu mám pak fotky v ceně toho vyšetření, u syna sem měla pomalu na celé album. A pokud jsi těhotná, tak než fotku zadarmo si zjisti, jestli daný doktor vůbec nabírá nové pacientky a ještě těhotné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
240
10.7.21 17:21

Já jsem platila u gynekoložky 90 Kč za fotku, ale zase jsem měla ultrazvuk každou návštěvu a zdarma, to není zvykem. V nemocnici jsem měla tři screeningy, z prvních dvou mám fotku, každá je za 100 Kč. ;) Ono jak už byl třetí trimestr, tak už se nevešel na fotku :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1963
10.7.21 17:28

První doktorka mi dávala fotku zadarmo, ultrazvuk na každé návštěvě, ale platila jsem tam 1000 za rok. Pak ji vystřídal doktor, co si tu 1000 nechali platit dál, ale ultrazvuky navíc zrušil a další a další příplatky byly za všechno (včetně fotky). Tak jsem od něj odešla. To má každý jinak, prostě podnikání :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.7.21 17:30

Sice jsem měla fotku „zadarmo“, ale zaplatila jsem cca 2500,– za to, že jsem těhotná, a to nebyl ani v ceně prvotrimestrální screening. Jo a ještě se platí 1200,– každoročně (i ten rok, co se zaplatí ta pálka za těhotenství). Takže, jestli někdo chce kilo za fotku a jinak je to dobrej doktor, tak bych se ho držela…

• Citovat
  • Nahlásit
18059
10.7.21 17:45

Ja vzdy foto zdarma, utz vnitřní i přes břicho, nikdy jsem žádný balíček neplatila a ani neplatim ročně žádné poplatky. Tohle ma každý doktor jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1223
10.7.21 18:00

Mně dělal dr. ultrazvuk na každé kontrole, fotku jsem měla vždy za 50 Kč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
198
10.7.21 18:29

Ja mám jednu fotku od svého gynekologa a tu mi dal zadarmo a na screeningu chtěli 50 Kč, takže jak kdy a jak kde :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
97
10.7.21 18:36

Moje doktorka si účtuje 200,– za fotku. Při zaplacení nějakých výkonu navíc, tak 100,–. Jinak z ultrazvuků mám fotky momentálně 3. První v 10tt z nemocnice, když jsem byla na pohotovosti - sama doktorka mi ji automaticky nachystala a pak další z 1. a 2. screeningu. Vše v ceně a u 2. jsem dokonce dostala 3D - tu jsem nečekala. :D
Ale nejsem typ, co by potřeboval fotku z každého vyšetření. Stačí mi, když vím, že je mimčo v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
327
10.7.21 19:13
@Anonymní píše:
Proč někde za fotky z ultrazvuku chtějí stovku a jinde je dávají od začátku zadarmo? Mimochodem nevíte někdo kde v Brně dostanu fotku zadarmo a má dobrého lékaře? :srdce:

Doufám, že si nehodláš vybírat doktora podle toho, zda dává fotku zadarmo 8o jsou snad důležitější kritéria, podle kterých vybírat gynekologa.

Já u svého dr. platím těhu balíček za 2500 Kč, takže fotka je pokaždé “v ceně”. Na screeningu v centru jsme ji dostali zadarmo, někde se platí 100 Kč.
Jako fotka dobrá, za mě hlavně ta z prvního screeningu, jinak jí vezmu domů, založím a už se na ní víceméně nepodívám.

A ještě dodám, i kdyby fotka byla placená, tak co? Vždyť je to 100 Kč, cena kafe ve Starbucksu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.7.21 23:59

Tyjo, takto jsem ani nevěděla, že se někde platí i těhotenské balíčky :o, holky změnili jste mi pohled úplně na věc. A samozřejmě, dobrý doktor je velmi důležitý :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat