Setralin - závislost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

DzungaracekChlupacek
Kecalka 345 příspěvků 06.01.18 19:32
Setralin - závislost?

Ahoj. Já vím, závislost na sertralinu a ad je vzácná… ale já nevím… Beru sertralin 2 roky, srpnu to budou 3. Zlepšení, cítím se skvěle. Nějak jsem si neuvědomovala, že jsem závislá. Jednou jse si sertralin zapomněla vzít a měla jsem silné abstinenční příznaky. Hrůza… dělala jsem si test závislosti, vyšlo to na lehkou závislost. Nechci přestat brát sertralin. Chci ho brát celý život. Co mám dělat? Co když mi doktor řekne, že už to vysadíme? Nechci to vysadit… se sertralinem je mi dobře… Děkuji všem.

Reklama

Reakce:

Kleryes
Nováček 5 příspěvků 06.01.18 20:57

Pokud lékař rozhodne o vysazení, jde obvykle nejprve o postupné snižování dávek a abstinenční příznaky nejsou vnímány vůbec, nebo minimálně. Nicméně tě chápu. Sama jsem brala sertralin 3 roky. Chtěla jsem s jeho užíváním přestat, ale lékař byl proti. Tak už jsem k němu nešla a prášky ze dne na den vysadila… byl to můj nejhorší cca půlrok v životě :D ale přežila jsem a o to větší mám teď chuť k životu. To svinstvo už nechci ani vidět. Nehledě na to, jaký nápor prožívají játra… obzvlášť při dlouhodobém užívání. Pokud lékař usoudí, že jsi připravená na vysazení, tak mu věř a klidně se mu s obavou ze závislosti a absťáku svěř. Držím palec. ;)

DzungaracekChlupacek
Kecalka 345 příspěvků 06.01.18 20:59
@Kleryes píše:
Pokud lékař rozhodne o vysazení, jde obvykle nejprve o postupné snižování dávek a abstinenční příznaky nejsou vnímány vůbec, nebo minimálně. Nicméně tě chápu. Sama jsem brala sertralin 3 roky. Chtěla jsem s jeho užíváním přestat, ale lékař byl proti. Tak už jsem k němu nešla a prášky ze dne na den vysadila… byl to můj nejhorší cca půlrok v životě :D ale přežila jsem a o to větší mám teď chuť k životu. To svinstvo už nechci ani vidět. Nehledě na to, jaký nápor prožívají játra… obzvlášť při dlouhodobém užívání. Pokud lékař usoudí, že jsi připravená na vysazení, tak mu věř a klidně se mu s obavou ze závislosti a absťáku svěř. Držím palec. ;)

Děkuji ;) :hug:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

„Jouda“ Youd chtěl zabít ženu a dítě: V letadle, kterým vletěl do domu, uhořel sám!

Některé věci vám prostě hlava nebere. Člověk ještě pochopí, že se někdo po... číst dále >

Děsivý příběh jezídky: Utekla islamistovi, který ji týral. Pak ho potkala v Německu

Sotva dosáhla dospělosti, už si kurdská jezídka Ashwaq Ta’lo prožila hrůzy, o... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Reklama