Reklama

Setralin - závislost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

DzungaracekChlupacek
Kecalka 349 příspěvků 06.01.18 19:32
Setralin - závislost?

Ahoj. Já vím, závislost na sertralinu a ad je vzácná… ale já nevím… Beru sertralin 2 roky, srpnu to budou 3. Zlepšení, cítím se skvěle. Nějak jsem si neuvědomovala, že jsem závislá. Jednou jse si sertralin zapomněla vzít a měla jsem silné abstinenční příznaky. Hrůza… dělala jsem si test závislosti, vyšlo to na lehkou závislost. Nechci přestat brát sertralin. Chci ho brát celý život. Co mám dělat? Co když mi doktor řekne, že už to vysadíme? Nechci to vysadit… se sertralinem je mi dobře… Děkuji všem.

Reklama

Reakce:

Kleryes
Nováček 6 příspěvků 06.01.18 20:57

Pokud lékař rozhodne o vysazení, jde obvykle nejprve o postupné snižování dávek a abstinenční příznaky nejsou vnímány vůbec, nebo minimálně. Nicméně tě chápu. Sama jsem brala sertralin 3 roky. Chtěla jsem s jeho užíváním přestat, ale lékař byl proti. Tak už jsem k němu nešla a prášky ze dne na den vysadila… byl to můj nejhorší cca půlrok v životě :D ale přežila jsem a o to větší mám teď chuť k životu. To svinstvo už nechci ani vidět. Nehledě na to, jaký nápor prožívají játra… obzvlášť při dlouhodobém užívání. Pokud lékař usoudí, že jsi připravená na vysazení, tak mu věř a klidně se mu s obavou ze závislosti a absťáku svěř. Držím palec. ;)

DzungaracekChlupacek
Kecalka 349 příspěvků 06.01.18 20:59
@Kleryes píše:
Pokud lékař rozhodne o vysazení, jde obvykle nejprve o postupné snižování dávek a abstinenční příznaky nejsou vnímány vůbec, nebo minimálně. Nicméně tě chápu. Sama jsem brala sertralin 3 roky. Chtěla jsem s jeho užíváním přestat, ale lékař byl proti. Tak už jsem k němu nešla a prášky ze dne na den vysadila… byl to můj nejhorší cca půlrok v životě :D ale přežila jsem a o to větší mám teď chuť k životu. To svinstvo už nechci ani vidět. Nehledě na to, jaký nápor prožívají játra… obzvlášť při dlouhodobém užívání. Pokud lékař usoudí, že jsi připravená na vysazení, tak mu věř a klidně se mu s obavou ze závislosti a absťáku svěř. Držím palec. ;)

Děkuji ;) :hug:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >