Točení hlavy - hormony?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Renny80
Stálice 69 příspěvků 05.01.18 10:24
Točení hlavy - hormony?

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat zda to některá z Vás nemá. Je mi 37 let a v poslední době jsem se začala v noci potit na hrudníku. Není to pravidelně, někdy před menstruací a někdy před ovulací. Dále se mi přidalo takové divné točení hlavy, spíše stavy malátnosti, které nejsou přes celý den. Ráno, když vstanu, tak jsem hodinu až dvě v pohodě, pak to ale začne. Navečer jsem zase v pohodě. Tyto stavy nemám celý měsíc, také týden ano, týden ne. Když mám tyto stavy, tak jsem většinou hrozně unavená přes den, a někdy mě až štípou oči. Nemá s tímto některá z vás zkušenosti? Nemůže to být tetánií, boreliózou? Já mám podezření na hormony, ale nevím. U lékaře mám v krvi vše ok.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

masinka9
Závislačka 4704 příspěvků 05.01.18 10:28

@Renny80 taky to může dělat štítná žláza. Je otázka na co všechno ti dělali testy.

Renny80
Stálice 69 příspěvků 05.01.18 10:55

@masinka9 Ne, na štítnou žlázu mi nedělali testy, ale děkuji za upozornění :-)

Princess
Ukecaná baba ;) 2430 příspěvků 05.01.18 12:10

Mám podobné potíže docela dlouho, vypozorovala jsem že to noční pocení a motání hlavy je vždy buď před MS nebo před nebo během ovulace. Jinak štítná žláza ok, ale mám tetanii a anemii, tak možná i s tím to souvisí, ale osobně si myslím, že jsou to hormony. Pomohla mi na to čínská medicína.

Renny80
Stálice 69 příspěvků 05.01.18 13:06

@Princess Já mám také podezření na hormony, a přesně kolem ovulace a před MS, pak se to uklidní. Já jsem také spíše na tu alternativu a řeším hodně věcí homeopaticky. Čínská medicína jakým způsobem? Jehličky, nebo nějaké bylinky, nebo přímo něco namícháno na míru?

Princess
Ukecaná baba ;) 2430 příspěvků 05.01.18 14:41

@Renny80 Bylinky namíchané na míru. Podle diagnostiky jazyka a pulsu mi potvrdili nerovnováhu v této oblasti. Podle klasických doktorů mi nic není, gyndr. navrhovala odstranění dělohy a praktik antidepresiva, že mám ty stavy nejspíš psychické.

ka2ka
Extra třída :D 12457 příspěvků 1 inzerát 05.01.18 14:54

@Princess antidepresiva jsou dneska univerzální lék na všechno :zed:

Princess
Ukecaná baba ;) 2430 příspěvků 05.01.18 15:14

@ka2ka Přesně tak! Taky nejsem jejich zastánce a navíc jen z důvodu, že doktoři nenašli žádnou diagnozu tak aby jen „něco“ předepsali.

Renny80
Stálice 69 příspěvků 05.01.18 15:22

@Princess Antidepresiva by byla moje životní prohra. Taky to mám dáno jinak, spíše přírodně. Chápu, že někdy se musí použít chemie, přeci jen žijeme ve 20. století, ale antidepresiva, nebo odstranění dělohy - tak to je super. Moc moc děkuji za rady :-)

Princess
Ukecaná baba ;) 2430 příspěvků 05.01.18 15:25

@Renny80 Není zač :mavam: Nech si ještě zkontrolovat tu štítnou žlázu a když nic tak fakt doporučuju bylinky ať už ty čínské nebo české.

ka2ka
Extra třída :D 12457 příspěvků 1 inzerát 05.01.18 15:31

Já to mám od štítný

Manhattan
Závislačka 3647 příspěvků 05.01.18 15:33

Mamka si na podobné věci stěžovala a zjistili jí vysoký tlak, tak teď bere léky a je to lepší.

Renny80
Stálice 69 příspěvků 05.01.18 15:42

@Manhattan Tlak mám právě nízký. Tipuji opravdu ty hormony. Ale nevím jaké, jestli ty ženské, nebo právě od té štítné žlázy.

Renny80
Stálice 69 příspěvků 05.01.18 15:43

@ka2ka A také stejné průběhy jak jsem popisovala? Spíše ty stavy dopoledne a také během ovulace a před menstruací. A jsem strašně unavená zrovna jak se mi roztočí hlava :(

Manhattan
Závislačka 3647 příspěvků 05.01.18 15:50

@Renny80 Tak bych zkusila kapky gynex. Mně teda pomohly otěhotnět, ale teta je brala kvůli hormonům. Jsou jen z bylinek a jsou dobré na hormonální nerovnováhu a skoro na všechno :lol: Strašně moc lidí v mém okolí si je kape a chválí si je.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Detaily ústeckého masakru: Aleše a Marii vrah hodiny bil, pak znásilnil jejich dcery

U ústeckého krajského soudu dnes pokračovalo řízení s komplicem vraha z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Reklama