Sex mě nebaví

Anonymni
26.7.08 17:31

sex mě nebaví

Ahojky - já jsem prý do porodu byla v pohodě, od porodu sex vyloženě nesnáším, nebaví mě a už nějakou dobu ho ani neprovozuju. Manžel už je na nervy a uvažuje o návštěvě nějakého doktora (o mé návštěvě) - já samozřejmě nikam nepůjdu - přijde mi blbé vykládat někomu, že mě nebaví sex s manželem. Ale zase je mi líto manžela. Od porodu už uběhlo 15 měsíců - asi půl roku mě strašně bolela jizva po nástřihu hráze, takže sex nic moc a pak mě to nějak přestalo bavit úplně. Manžel tvrdí, že se mi musely nějak zbláznit hormony. Už nevím co s tím - poraďte mi prosíííím!!

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10587
26.7.08 17:42

Já jsem tento problém nikdy neměla, ale slyšela jsem, že s dalším porodem se to změní, ale jestli to je pravda nebo ne, těžko říct.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
26.7.08 18:54

No tak u mě se to dalším porodem trochu změnilo, ale bohužel k „horšímu“ :lol: . Zatímco po prvním se mi do sexu moc nechtělo kvůli jizvě po šití, tak po druhém porodu (bez šití) se mi prostě nechce vůbec. Nejdřív jsem tu nechuť sváděla na kojení, ale ani teď - po skončení kojení - a víc jak rok a čtvrt po porodu, mě to nebaví. Naštěstí mám chápavého manžela, který pořád věří tomu, že to zase bude jako dřív, ale já už tomu moc něvěřím. Takže teď občas sexujeme, ale z mé strany je touha jen pramalá, takže trošku přihrávám, abych neničila ještě seběvědomí mého milovaného :D . Uvidíme, třeba až děti povyrostou a přestanou být na nás tak závislé, večerní koupání a usínání bude probíhat rychleji a pak nastane takový ten domácí klídek, třeba se pak zase navodí ta správná atmosféra, abych si to i já náležitě užila. Momentálně jsem prostě schopna milovat svého manžela i bez tělesné lásky :? , ale kvůli němu to přemáhám. Jen aby nedošlo k omylu, nijak se mi to nepříčí, jen mě to prostě nechybí.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
26.7.08 20:04

Ahojky,tak ja jsem od porodu 2,5 roku,,prvni pul rok byl desny,manzel nalehal,takze jsem vse delala,aby byl klid,coz mi teda zpusobilo super nechut.Take jsem se hodne dlouho hojila,kojeni tomu akorat pridalo do ohne.Vse trvalo cca pres rok.Po ukonceni kojeni se vse lepsilo,ale brala jsem HA,takze stale nic moc.Delala jsem to jen kvuli manzelovi.No a pak jsem vy:,–(ila,ze pocneme druhe dite,ale jeste jsme se nejaky cas chranili jinak nez praskama…a sama jsem zustala koukat na drat,jaka me popadla chut.Takze ted jeste vim,ze kdybych byla bez HA,mam chut,ale prasky mi ji proste uplne tlumi…Takze jsem mela nej…svy tri mesice,kdy jsem fakt byla nadrzena…pak jsme nechali veci uz volny prubeh,otehotnela jsem hned,hormony zase zacaly blaznit........a jsem opet na zacatku.

• Nahlásit
  • Citovat
49
26.7.08 21:29

Ahoj, taky patřím mezi ty „problémové“. Jizva po porodu mě bolela 8 měsíců, takže jsem se snažila sex omezit na nezbytně nutné. Teď mě to už sice nebolí, což je fajn, ale zase nemám chuť, vůbec. Před porodem to bylo O.K. a teď je to na h…
Připojuju se k předchozí pisatelce, taky mi to neva, nedělám to s odporem ,ale chuť tomu chybí. Takových kámošek, co jsou na tom stejně mám hodně, a jsou i 2 roky po porodu a pořád nic. Myslím, že na to rada neexistuje. Škoda. Já osobně doufám, že se to upraví, co jinýho mi zbývá, že? Držím všem palce, ať je to co nejdřív.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
andela
26.7.08 22:29

řekla bych, že by se měl manžel více snažit ve vás tu touhu zas probudit, ale ne tak že bude denně opruzovat se sexem ;)

Teď nevím komu popřát pevné nervy, jestli vám .. nebo manželům .. ;) :D

• Nahlásit
  • Citovat
hrana
28.3.13 14:21

Už se to zlepšilo?

• Nahlásit
  • Citovat
lihow
28.3.13 14:55

Kojení a HA mají zjevně vliv na libido

Výše uvedené příspěvky mluví jasně kojení a některé druhy HA často hodně snižují libido. Oboje je záležitost hormonů. HA je rozhází a kojení zase dodá pro libido smrtící hormnon Prolaktin. Tahle mrška se mimochodem vlévá u mužů do krve po orgasmu…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.11.14 12:51

Totez. Za chvili budu rok po porodu, kojim a chut na sex vetsinou nulova. Vratila se vam zpet chut na sex po ukonceni kojeni? Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.11.14 12:52
@Anonymní píše:
Totez. Za chvili budu rok po porodu, kojim a chut na sex vetsinou nulova. Vratila se vam zpet chut na sex po ukonceni kojeni? Dekuji

Vrátila po nástupu do zaměstnání, jsem jak tajfun, bohužel manžel nestačí :?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.11.14 13:00

Uufff to me ceka ovsem za dlouho :-(

• Nahlásit
  • Citovat
KackaDoup
1.11.14 13:17

Netusim jak je mozne, ze me kojeni nijak v sexu neomezovalo, naopak.

• Nahlásit
  • Citovat
5847
1.11.14 13:19

Ano vratila ale nejen po ukonceni kojeni zacala sem cvicit a myslim ze i tim se mi vyplavili endorfiny navic ja dlouho nemela menses a furt mela zvysenej prolaktin mleko jsem mela dlouho i po ukonceni kojeni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5847
1.11.14 13:20
@KackaDoup píše:
Netusim jak je mozne, ze me kojeni nijak v sexu neomezovalo, naopak.

kvuli hormonu prolaktinu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.11.14 13:29

Aspagi domnivas se tedy, ze privalem endorfinu bych mohla byt opet „aktivní“?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama