Sex na koníčka

Anonymní
29.10.19 15:08

sex na koníčka

Ahoj,
jak jste na tom s polohou na koníčka v sexu? Přítel je zklamaný z toho, že mi to moc nejde - nedokážu se uvolnit proto už mě k tomu ani nepřemlouvá. Já bych mu chtěla udělat radost a zlepšit se v tom a užít si to. Máte nějaké rady, tipy jak při té poloze být v klidu a nějaké spešl pohyby? Jak se to dá naučit? :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

522
29.10.19 15:11

Tě má nejdříve namasírovat, to se krásně uvolníš a pak to půjde samo. Nebo si dej panáka… :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.10.19 15:12

Naučit jedině praxí, úplně mě nenapadá, co v tom hledáš za vědu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22642
29.10.19 15:13

A co ti na tom nejde? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.10.19 15:15

Prostě ta uvolněnost a užít si to, neumím to sama korigovat z této polohy.

• Nahlásit
  • Citovat
29.10.19 15:16

Jak se projevuje to, ze ti to nejde?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.10.19 15:19

Přítele to v ten moment nebaví, nevzrušuje, mě pak taky ne. Nedokážu uvolnit pánev a pohrát si s tím :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
522
29.10.19 15:21

Zkus kokosový olej… :pankac:
To se pak hraje samo  :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.10.19 15:26
@Anonymní píše:
Přítele to v ten moment nebaví, nevzrušuje, mě pak taky ne. Nedokážu uvolnit pánev a pohrát si s tím :oops:

Mozna to bude znit podivne, ale zkus si ty pohyby panvi natrenovat v pozici na obraceneho konicka, mozna se budes schopna vic uvolnit, kdyz na nej nebudes videt. Takhle jsi mozna trochu pod tlakem, ze jsi jak ve vykladni skrini, a on jen lezi a cumi :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.10.19 15:28
@Anonymní píše:
Přítele to v ten moment nebaví, nevzrušuje, mě pak taky ne. Nedokážu uvolnit pánev a pohrát si s tím :oops:

A proc to chce na konicka, kdyz ho to pak nebaví?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.10.19 15:29

Přesně tak se cítím! Jak ve výkladní skříni a to mi asi vadí nejvíce :D přitom komplexy s postavou nemám, ale neumím to udělat takové aby se to líbilo obom

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.10.19 15:30

@Mochomurka83 jeho to hrozně rajcuje, když bych byla nahoře, jenže jak to neumím tak to vzrušení opadne jak ze mě tak i z něho

• Nahlásit
  • Citovat
522
29.10.19 15:31
@Anonymní píše:
Přesně tak se cítím! Jak ve výkladní skříni a to mi asi vadí nejvíce :D přitom komplexy s postavou nemám, ale neumím to udělat takové aby se to líbilo obom

Si zavaž oči nebo zhasni. :kytka: to taky udělá své…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.10.19 15:33
@Anonymní píše:
@Mochomurka83 jeho to hrozně rajcuje, když bych byla nahoře, jenže jak to neumím tak to vzrušení opadne jak ze mě tak i z něho

To bude chtit jen cvicit. Asi jste jeste mladi. Tak ho do toho taky zapoj. Jestli on s tim ma zkusenosti, tak at ti pomuze, treba urcit tempo a tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
554
29.10.19 15:33

Chlapi tuhle polohu milujou, mě ale sex při téhle poloze bolí, není mi to vůbec příjemné. Proč? Netuším :,( :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama