Miluji obézního muže

Anonymní
29.10.19 11:46

Miluji obézního muže

Ahoj a dobry den. Zamilovala jsem se do obezniho muze. V ramci mych poblaznenych hormonu, nedokazu nejak normalne premyslet uz :oops: Tento muz je sympaticky, takovy medvidek k pomazleni, hodny, pracovity. Ale je tu ta obezita. Byl nejspis dlouho sam a jelikoz uz ma ctyri krizky na krku, tak asi toho uz moc menit nechce. Proto jsem se tu s vama chtela normalne pobavit, bez nejakych urazek, ironie, vysmechu.. Co me s timto muzem asi tak jeste (ne)ceka. Pujde tento vztah do zahuby? Prosim o pohled z druhe strany.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16925
29.10.19 11:49

Jsem tady a odhaduji hodně potu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
591
29.10.19 11:51

Co tě čeká? No to nevíme nikdo. Já mám taky obézního muže, dle tabulek, ale mám ho ráda, tak s ním jsem. Asi moc přemýšlíš. Řiď se srdcem ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.10.19 11:52

Každý má nárok na lásku. I obézní lidé. Otázka je, co ho přimělo k jeho obezitě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3239
29.10.19 11:53

Navrhla bych mu zmenseni zaludku…obeznita je hlavne psychicky problem takže si myslim že vztah s nim by byl jinak naročný…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lalelale
29.10.19 11:55
@axelina píše:
Navrhla bych mu zmenseni zaludku…obeznita je hlavne psychicky problem takže si myslim že vztah s nim by byl jinak naročný…

pokud to chápu dobře, oni spolu zatím nic nemají. Nevím, jak by vlastně cizí chlap reagoval na to, že si má zmenšit žaludek a pak něco může být :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Lalelale
29.10.19 11:56

Tak záleží, jak moc je tlustý/oplácaný. Vadí ti to, nevadí ti to? Osobně bych kalkulovala s tím, jestli jsi schopná a ochotná se přes to přenést v případě, že se sebou vůbec nic dělat nebude, jakože velmi pravděpodobně nebude, pokud tak žije už dlouho a nevadí mu to. Víc ti nikdo říct nemůže, je to tvé rozhodnutí.

• Citovat
  • Nahlásit
29241
29.10.19 11:57
@Anonymní píše:
Ahoj a dobry den. Zamilovala jsem se do obezniho muze. V ramci mych poblaznenych hormonu, nedokazu nejak normalne premyslet uz :oops: Tento muz je sympaticky, takovy medvidek k pomazleni, hodny, pracovity. Ale je tu ta obezita. Byl nejspis dlouho sam a jelikoz uz ma ctyri krizky na krku, tak asi toho uz moc menit nechce. Proto jsem se tu s vama chtela normalne pobavit, bez nejakych urazek, ironie, vysmechu.. Co me s timto muzem asi tak jeste (ne)ceka. Pujde tento vztah do zahuby? Prosim o pohled z druhe strany.

Obézní jako Růžička? Tak do toho bych nešla.

Jestli ti doposud imponovali úplně jiní muži a jsi zvyklá na aktivní život, vztah bych si s ním nemalovala. Až ti spadnou růžové brýle, ten medvídek tě začne štvát. Že není ochotný zhubnout, že s tebou nikam nechce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7201
29.10.19 11:59

Ahoj zakladatelko, čekají vás vysoké náklady za jídlo a vyšší riziko nemocí. Záleží jak moc je obézní a jak to funguje na jeho psychiku.
Ale jsou lidé, kteří jsou při těle a jsou fajn. Pokud se k tobě chová hezky a tělesně ti nevadí, pak je to důležitější než cokoliv jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.19 12:03
@Lalelale píše:
Tak záleží, jak moc je tlustý/oplácaný. Vadí ti to, nevadí ti to? Osobně bych kalkulovala s tím, jestli jsi schopná a ochotná se přes to přenést v případě, že se sebou vůbec nic dělat nebude, jakože velmi pravděpodobně nebude, pokud tak žije už dlouho a nevadí mu to. Víc ti nikdo říct nemůže, je to tvé rozhodnutí.

Ahoj, zatim jsem ochotna se pres to prenest, myslim, ze jsem si zvykla :oops: a do budoucna teda asi bych mu i s tim chtela pomoci.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.19 12:04
@Premek_Orac píše:
Ahoj zakladatelko, čekají vás vysoké náklady za jídlo a vyšší riziko nemocí. Záleží jak moc je obézní a jak to funguje na jeho psychiku.
Ale jsou lidé, kteří jsou při těle a jsou fajn. Pokud se k tobě chová hezky a tělesně ti nevadí, pak je to důležitější než cokoliv jiného.

Dekuji :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.19 12:06
@axelina píše:

Dekuji za nazor, i na tohle se pripravuji tak nejak, ze to bude narocny. Ale treba nemusi. Uvidime.

• Citovat
  • Nahlásit
Lalelale
29.10.19 12:09
@Anonymní píše:
Ahoj, zatim jsem ochotna se pres to prenest, myslim, ze jsem si zvykla :oops: a do budoucna teda asi bych mu i s tim chtela pomoci.

Mluvím za sebe a taky ze zkušenosti, co jsem viděla u okolí, ale pokud jdeš do vztahu s tím, že něco musíš na druhém změnit nebo ti to zatím jenom trošku vadí a ty doufáš, že to přejde, tak až opadne zamilovanost, bude jedině hůř. Představ si to u sebe, že by s tebou chlap začal randit, vše bylo super a najednou po roce tvá barva vlasů nebyla úplně košér, tvůj styl oblékání by mohl být lepší, ty bys mohla být hubenější nebo naopak přibrat… Takovou si tě přece našel, tak proč bys na sobě něco měnila, když mu to doteď nevadilo? A zhubnout není lehké, jak dokazuje mnoho diskuzí na emiminu „chci zhubnout a nejde to.“

• Citovat
  • Nahlásit
591
29.10.19 12:09

Vysoké nároky na jídlo - no jak kdo, můj partner sní méně než já, přesto má 110 kg na 180 cm, obezitou bych to nenazvala, ale dle tabulek obézní je. Nějaký šetřící gen či co :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.19 12:17
@Lalelale píše:
Mluvím za sebe a taky ze zkušenosti, co jsem viděla u okolí, ale pokud jdeš do vztahu s tím, že něco musíš na druhém změnit nebo ti to zatím jenom trošku vadí a ty doufáš, že to přejde, tak až opadne zamilovanost, bude jedině hůř. Představ si to u sebe, že by s tebou chlap začal randit, vše bylo super a najednou po roce tvá barva vlasů nebyla úplně košér, tvůj styl oblékání by mohl být lepší, ty bys mohla být hubenější nebo naopak přibrat… Takovou si tě přece našel, tak proč bys na sobě něco měnila, když mu to doteď nevadilo? A zhubnout není lehké, jak dokazuje mnoho diskuzí na emiminu „chci zhubnout a nejde to.“

On i sam se teda ted snazi, vypada to, ze ho potkala laska po tolika letech a nakoplo ho to. Ale zda se mi, ze dosavadni a zajety styl zivota v nem obcas jeste zvitezi.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat