Sex v 38. týdnu

Anonymní
včera v 15:40

Sex v 38tt

Ahoj holky, předem se omlouvám za anonymitu, je to pro mě citlivé téma. :oops:
Od 26.tt jsem na rizikovém těhotenství, kvůli zkrácení děložního krčku a hrozícímu porodu (celou dobu přísný klidový režim a samozřejmě totální absence sexu). Dnes jsem 38tt a gynekolický nález je na toto období v pořádku. Porodní cesty připravené, delozni cipek 1cm - porod může být zítra ale klidně můžeme i přenášet. Miminko je vyvinuté takže už žádný velký strach není.
A teď k věci…
Začátek těhotenství katastrofa, do 5.mesice nevolnosti 24hodin denně, pak jsem byla ráda že je tělo v pořádku a pak přišel ten pobyt v nemocnici a strach. Takže sexuální aktivita během těhotenství nulová. Předtím chuť z mé strany ani nebyla ale chudák manžel :D zato teď chuť je z obou stran a já se těším :D :oops:
Chtěla jsem se zeptat, je tu některá z vás která na to má v tomto týdnu také chuť? Praktikujete sex normálně, nebo je to pro vás už v tuto dobu tabu?
A je to pro vás citlivější nebo si to tolik neužíváte? Mám břicho malé, Cvrček je uvnitř na těsno a hodně mi tvrdne, poradíte jaké polohy jsou pro vás nejpříjemnější? A co Vás partner na to, ja jsem na to docela zvědavá, po takové době a ještě ve stavu kdy jsme to nezažili :oops: a co po sexu, máte nějaký nepříjemný pocit (tvrdé břicho, bolest, více pohybu) a mimi ublížit nijak nemůžeme ne?
Mooc diky za tipy, rady, zážitky, popisky :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
včera v 15:50

Jsem teď v 39 tt. My měli sex celou dobu normálně, takže u nas se to postupem času akorát zhoršuje. Nemám chuť, i když mám břicho také celkem malé, tak se vůbec necítím dobře. Nevadí mi možná tak jedna nebo dvě polohy. Když je manžel nahoře, tak mne tlaci na břicho, zezadu mne to zase bolí vevnitř,… Prožitek z toho mám minimální a myslím, že i manžel z toho úplně na větví není.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
včera v 16:01

Ač oba s manželem máme společný sex rádi, upřímně jsme si přiznali, že je to divné šťouchat do mrňouse :nevim:
Takže funguje tulení, manžel si něco užije a společně se těšíme až zase jednou normálně. A je pravda, že finisujici rekonstrukce domu a velká únava nám celkem pomáhají společné touhy krotit.

• Citovat
  • Nahlásit
25623
včera v 16:06

My jsme měli sex ještě 6h před porodem. Ale neměla jsem rizikové. Sex jsme měli průběžně celou dobu. Poloha ideální zezadu z boku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5332
včera v 16:11

Nechápu proč všichni anonymně, do břicha se to mimino nedostalo že jste si dali pusu :roll:. A normálně by jsem sex měla, ono to už je i žádoucí, protože spermie obsahují trošku prostaglandinů(který je obsažen i v prášku na vyvolání porodu), a v 38tt klidně můžeš rodit. Takže směle do toho :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3545
včera v 16:28

Poslední sex jsem měla 24h před porodem, vlastně mi jen podpořil slabe kontrakce, samozřejmě jsem to chlapovi předem nepriznala. Kluk šel o 5 dnů driv

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1636
včera v 16:41

Jsem teď momentálně 32 tt a sex máme celé těhotenství.. Jsem hubená takový pupek velký nemám takže to funguje normálně.. Polohy mi vyhovují zezadu a na koníčka každý si musí najít to svoje 😁 😁 😁sex v tehu je prostě přirozený jako kdy jindy.. Někdo má chuť někdo vůbec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
334
včera v 17:02

Ne že bych měla v závěru těhotenství na sex chuť, ale jako většina holek jsem se rozhodla, že by to chtělo miminko popohnat :lol: Tj. vím určitě nic nebrání a závidím tu chuť do toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat