Nevidet organy na screening

8
10.6.21 22:46

Nevidet organy na screening

Ahoj.som v 15tt a na screeningu nebylo videt nic krome mozku.neni videt zaludek, pater, neco s pupecnikem a vela inych veci. z venku vypada dite v poradku ale zevnitr nic. stalo sa vam to?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
773
10.6.21 22:50

Možná je ještě moc brzo? Nebo má lékař zastaralý přístroj? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9061
10.6.21 22:52
@55v55 píše:
Ahoj.som v 15tt a na screeningu nebylo videt nic krome mozku.neni videt zaludek, pater, neco s pupecnikem a vela inych veci. z venku vypada dite v poradku ale zevnitr nic. stalo sa vam to?

A co řekl doktor?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
10.6.21 22:53

@Banane18 nemuze byt brzo prave.na prvom screeningu uz ma byt vse videt :( utz mi robil skuseny primar :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
773
10.6.21 22:54

@55v55 no a co ti teda doktor řekl?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
10.6.21 22:54

@JancaS84 o 3tydny idem znovu. Ze prej muzu mit tlustou kuzi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
543
10.6.21 22:58

Já se obávám, že tam bude nějaká vývojová vada. Svádět to na tlustou kůži mi přijde dost mimo. To snad doktor nemohl myslet vážně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1693
10.6.21 23:01

V 15 tt by mělo být vidět vše na prvním screnn jsem byla ve 13tt a vše jsem viděla vše mi dr popsal kde co je.. Orgány vše sem viděla na obrazovce… Takže nevím jak tvůj dr nemohl nic vidět dneska už jsou ult docela na úrovni..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
10.6.21 23:10

@annali ako screening z krve a potom z utz vyslo bez vyvojovych vad. srdce tam urcite je- bolo krasne slyset tlukot, ale nebolo videt. mozek je v poradku. Bola som pred tydnem a nechceli merit pretoze mimi bolo o 2mm mensi nez potrebovali a vtedy srdce i pater byla videt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1693
10.6.21 23:11

@55v55 to je nějaký divný… Srdce slyšet bylo ale neviděla jsi ho… Už jen to mi přijde divné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
10.6.21 23:12

@Misasisi no je to cele divny.pred tydnem bylo videt i srdce i pater.ted nic krome mozku :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1693
10.6.21 23:15

@55v55 to je fakt zvláštní mělo by už být vše krásné vidět.. Já jsem viděla fakt všechno nosanek srdce ledviny pater všechno… Byt tebou zkusím jít ještě na jeden ult pro tvůj klid k někomu jinému.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
543
10.6.21 23:16
@55v55 píše:
@annali ako screening z krve a potom z utz vyslo bez vyvojovych vad. srdce tam urcite je- bolo krasne slyset tlukot, ale nebolo videt. mozek je v poradku. Bola som pred tydnem a nechceli merit pretoze mimi bolo o 2mm mensi nez potrebovali a vtedy srdce i pater byla videt

Tak zas jestli tam při prvním screeningu ty orgány byly, tak asi nezmizely, že jo. Možná měl ten doktor vážně nějaký zastaralý nebo rozbitý přístroj. Každopádně jsem nikdy o ničem podobném neslyšela. Přeju, ať to dopadne dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
10.6.21 23:19

@annali no ja som sa len docitala, ze obcas neni videt zaludek, ale nic podobne mojmu pripadu som nenasla.diky moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
10.6.21 23:20

@Misasisi buduci tyden idem k mojmu lekarovi tak snad neco uvidi. Uplne sa toho desim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat