Obrovské chutě

20
včera v 12:55

Obrovské chutě

Dobrý den holky.. Jsem v podle doktora teď v 7+4tt (pořád ty počty nechápu když jsem vlastně 5+4 a pořád nevím který počet mám vlastně uvádět :D ) a začínám mít šílený chutě na smažená a těžká jídla… Předtím jsem rok a půl shazovala 40g…mela jsem při 183cm skoro 160kg a děsím se že to teď na beru zpět a dolu už nedám… Celou dobu jsem takováhle jídla nejedla.. Max na Vánoce.. Snažím se hlídat ale ta chuť je neovladatelná.. Nevíte někdo jak na to? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20754
včera v 12:57

Těhotenský týdny se počítají od poslední menzes, ne od ovulace, proto ti to možná nesedí. Občas si něco smaženýho dej, ale ideálně ať je to na kupě salátu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
845
včera v 12:58

Dej si jednou za čas to na co máš chuť a vyhneš se večernímu přejídání vším co ti přijde pod ruku :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
včera v 13:00

Takovej smažené květák se salátem hm. Tak teď už asi vím co k večeři. Mě od začátku bolel žaludek. Pokud jsem jedla to na co byla zrovna chuť nebylo mi skoro nic. Běda jak jsem se kousla a vzala si neco jinyho. V běžném stavu nejím chlebíčky se salátem teď? Z krve jsem letěla je koupit. Kombylace smazenyho a zeleniny proč ne? Vitamíny se rozpouštění v tucích.

• Citovat
  • Nahlásit
20
včera v 13:03

@Janli to je nápad.. Jsem zeleninožrout takže to by neměl být problém :D ještě nemám žádné nevolnosti takže se to k tomu úplně nabízí.. První jídlo po potvrzení těhu byl Gordon blue s tatarkou..uplne jsen se na to vrhla😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
včera v 13:05

@Janli takže když se mne někdo zeptá v kolikátém týdnů jsem.. Tak uvádět + ty 2× týdny? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
707
včera v 13:21

Týdny se počítají od prvního dne poslední MS. Nicméně pak se to může lišit dle ultrazvuku (záleží, ve které části cyklu máš ovulaci). Například já jsem podle MS 38+3, ale podle UTZ těhotenství odpovídá 37+3. Ultrazvukový údaj je nicméně důležitější a rozhodující, podle něj se určuje i termín porodu. To Ti poví doktor :). Nejpřesněji to určí na prvním screeningu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
LvE
299
včera v 13:22

Hodně, hodně zeleniny a pak na to smažené nebude tolik místa :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20754
včera v 13:36
@radulkaKK píše:
@Janli takže když se mne někdo zeptá v kolikátém týdnů jsem.. Tak uvádět + ty 2× týdny? :D

zadej si na internetu do těhotenské kalkulačky datum poslední menzes a týdny ti to spočítá samo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
525
včera v 13:42

Buď ráda, že ti chutná. Já bych si dala, na co mám chuť, ale v omezené míře. Prostě se tím neládovat každý den, ale spíš tak za odměnu. Jsem zastáncem toho, že těhotná si má dopřát, ale zase když jsi měla v minulosti problémy s obezitou, tak bych se přeci jen víc hlídala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
včera v 14:02

Prober to s doktorem na gyndě, možná tě pošle na nějaké další vyšetření jestli v tom nemůže být štítná žláza, cukrovka… Pokud bude po zdravotní stránce vše ok tak k výživovému poradci, abys pak nerodila obří miminko. Když jsi zvládla předtím shodit tolik kg, tak si šikulka a vůli určitě máš a byla by škoda to zase teď nabrat. :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat