Sexuální orientace - může se měnit?

Anonymní
8.1.21 03:05

Sexuální orientace

Ahoj, je mi 18 a vždy mě vzrusovali kluci a chlapy, no ale teď se mi hrozne libi jedna holka stejně stara jako já, hrozne mě vzrusuje ale neskutečným zpusobem ze to není až mozny, myslíte, ze to muže být příznak na lesbu?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
34
8.1.21 04:52

Člověk se neustále mění a objevuje. Je možné že ses zamilovala do povahy a nebo se ti jednoduše začali líbit jak muži tak ženy :D Nevidím na tom nic špatného, za zkoušku noc nedáš, popřípadě zjistíš že to je to byl jen úlet a nebo naopak :palec: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.1.21 05:55

Ahoj je to normální někdy sex s holkou je fajn

• Citovat
  • Nahlásit
38
8.1.21 07:43

Pokud tě dřív přitahovali kluci, viděla bych to spíš na BI. A nebo jsi potkala fakt kočku. Jako se to stalo mně na střední. :D
Ale když šlo"do tuhého", cukla jsem. Prostě mě pohled na pěknou ženu vzrušuje. U dospěláckých videí mnohdy víc, než pohled na chlapa. Ale když by na ten sex mělo dojít, tak fakt ne.
Ale dokud jsem to skoro nezkusila, tak jsem taky váhala, jak na tom jsem. Jestli nejsem BI.

Zkus to a uvidíš. 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.1.21 10:02

@e Marry divny je, ze v realite mě ani nevzrusuje..na fotkach jo ale v realite moc ne..nevim čím to je, ze by na instagramu vypadala lip? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
320
8.1.21 10:09

Příznak tvl :lol: menšinová sexuální orientace není nemoc. Možností je hodně, můžeš být lesba, můžeš být bi, může se ti prostě líbit jen ta jedna holka, její osobnost ale jakmile by došlo na věc, tak bys zjistila, že tě to až zas tak nebere. Dokud to nezkusíš, tak to nezjistíš. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat