Soukromí na toaletě

Anonymní
2.1.21 17:40

Soukromí na toaletě

Zdravím, prosím vás, jak mám vysvětlit partnerovi, že potřebuju alespoň na toaletě trochu svého soukromí.. zase byla scéna, lomcoval dveřmi, snažil se je z venku odemknout. Já byla na velké potřebě, nechtěla jsem, ať tam chodí. Dělá mi to pořád, prý nechápe, proč se doma zamykám. Prý chtěl jít zrovna do koupelny. To tak opravdu v domácnostech chodí, že člověk nemá ani na toaletě soukromí? Vždy, když tohle dělá, připadá mi jako blázen.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1157
2.1.21 17:43

Mame oddeleny záchod od koupelny. Ale kdybych nemela tak se taky zamknu. Nebylo by mi prijemny, kdyby mi tam nekdo vlezl. Ja taky nikomu na zachod nelezu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2004
2.1.21 17:44

To nevím, nesnesla bych, aby mi manžel chodil na wc a v životě by mě nenapadlo jít na wc, kde sedí manžel…nebo kdokoliv jiný :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1145

Normální to není. Prostě bych mu řekla, že pokud jsem na toaletě já, tak musí počkat. Těch pár minut to snad vydrží…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Proboha :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12921

Nechodime si do koupelny ani na wc. Respektujeme intimitu v rodine :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20262
2.1.21 17:45

Ja tam nenecham chodit ani deti, natoz partnera :D ne fakt neni normalni, si lezt na wc :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.1.21 17:46

Pán je asi fajnšmekr :-) :-)..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2642
2.1.21 17:47

To snad není normální ne? Manžel by mi tam nevlezl, ani kdybych byla na malé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108
2.1.21 17:47

No, popravdě u nás se to moc neřeší, leze tam za mnou pes i dítě, nezamykáme se, ale soukromí si s mužem respektujeme. Každý to máme jinak a měl by respektovat tvé potřeby soukromí, trvala bych si na svém a blázen je, pokud se tam přes tvůj nesouhlas dobývá. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4064
2.1.21 17:48

Nechapu, me tam teda lezou deti. Vzdy kdyz jdu, nutne semnou musi neco resit. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
982
2.1.21 17:50

To jako vazne? :lol: Neni treba na piss nebo fekal? Rekla bych mu ze ho priste pocuram a pokalim rovnou v posteli, jestli tak touzi me pri tom videt. :lol: Treba se zastydi a da ti pokoj.

Příspěvek upraven 02.01.21 v 17:50

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19320
2.1.21 17:50
@Jana dnešní píše:
:lol: :lol: lomcovat klikou aby se dostal k partnerce, co sedí na hajzlu :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
982
2.1.21 17:51
@terien píše: :lol: :lol: lomcovat klikou aby se dostal k partnerce, co sedí na hajzlu :mrgreen:

Tolik usili, chudacek… aby priste nelezl na parapet pres strechu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20620
2.1.21 17:51
@Jana dnešní píše:

Asi má rád smrad. 8) :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit