Shaním knižní sérii

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Katie888
Nováček 2 příspěvky 03.07.19 15:44
Shaním knižní sérii

Dobrý den :mavam:,
již dlouhou dobu sháním šestidílnou sérii Pokrevní pouta (Richelle Mead, Domino 2011-2015). Názvy jednotlivých dílů jsou: Pokrevní pouta, Zlatá lilie, Indigové kouzlo, Ohnivé srdce, Stříbrné stíny a Rubínový kruh. Jedná se o volné pokračování Vampýrské akademie. Tak se chci zeptat, zda tu někdo náhodou sérii neprodává nebo zda neví, kde bych ji mohla sehnat, jelikož knihy jsou již k nesehnání :(. Pár dílů se ještě dá koupit v antikvariátech, ale některé už vůbec :think:. Ráda bych sérii koupila vcelku. Jsem bezradná :nevim:, a tak prosím o pomoc. Děkuji. ;)
PS: Jsem tu nová, tak to tu teprve zkoumám. :mrgreen:

Reakce:
katintheBOx63
Zasloužilá kecalka 606 příspěvků 1 inzerát 03.07.19 17:26

@Katie888 Myslím, že všechni najdeš tady v bazaru https://www.databazeknih.cz/…le-mead-6773
Pokud ne, hod si tam inzerát že koupíš, pod bazar té konkrétní knihy a on se ti časem někdo ozve. Já tam kupuji už pár let a vždy časem koupím to co hledám. Jen doporučuji si počkat klidně na lepší cenu, pokud ti to nepospíchá. Takhle jsem čekala na knížku co původně všichni prodávali za 500 Kc, a nakonec po roku mi jí nabídla jedna paní za 100 Kč 8)

edit: a pokud jí nevyžaduješ v knižní formě, tak to je i v češtině na uloz.to volně dostupné ke stažení jako pdf nebo epub :mavam:

Katie888
Nováček 2 příspěvky 03.07.19 18:45

@katintheBOx63 Dobře, moc děkuji za tip. Hned se tam mrknu.

Váš příspěvek
Reklama