Sháním levný plastový domeček

3399
13.5.16 17:58

Sháním levný plastový domeček

Ahoj holky, už pár týdnů sháním levný plastový domeček na zahradu nejlépe tak do 1000kč. Nemáte doma některá na prodej? Každý den koukám po bazarech na internetu, ale vždy jsem už Xtá v pořadí. Asi je to dost žádaná věc, nebo nevím :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24Martina
13.5.16 18:20

My ho taky sháněli, ale je to bez šance. Nedávno měli v Kauflandu v akci za 1700,tak jsme ho koupili.Dnes jsem viděla jiny za 2000 v Tescu-Praha Eden.Mel i plot jako u zahradky :D. Na použity musíš mít fakt štěstí. Sice jsem neporadila, ale aspoň vis, ze nejsi sama kdo ho marně sháněl. Držím palce at se ti to podaří :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
44391
13.5.16 18:52

@LLenule111 počkej na letní výprodeje, já viděla v Tescu snad za 800

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2746
13.5.16 18:56

Koupila bych nový, obvykle mají domečky omezenou trvanlivost- obzlášť ty venkovní. do 1000 kč asi neseženete. zkuste pohledat http://hraci-domecky.heureka.cz/…%BD%20domek/?o=4 nebo koupit ve kauflandu, tescu apod. centrech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lenka 80
13.5.16 18:57

@LLenule111 my ted koupiliv tescu za 1300

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
1015
13.5.16 19:36

Jeee ten je pekny za ty peníze a na terasu by malé stačil. Holky a od jakého veku uz jsou domečky vhodné? Zjistila jsem ze spoustu hraček co koupím jsou jeste nevyužité ale kdyz jsme nekde v koutku a domeček tam je, tak ho zvedave obchází. Ma 16 mes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1170
13.5.16 20:23

Řekla bych, že jsou použité nedostatkové zboží, protože se často dalšího majtele ani nedočkají. Nám plastový vydržel na zahradě jen jednu sezónu, byl úplně nový a stačilo aby jednou víc zafoukalo a bylo po něm. Teď máme dřevěný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3399
13.5.16 21:54

@24Martina V kauflandu byl v akci?? Já čtu letáky, ale žádný jsem v letáku neviděla. Kdy to bylo??
@Lenka 80 Ten je fakt pěknej, ale materiál je asi nic moc že? Byla jsem v tescu před 14dny a měly tam domečky drahé..kolem 2000kč a to je moc za tenký plast..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lenka 80
14.5.16 07:39

@LLenule111 material je plast no. kvalitni to asi nebude. strecha praskla uz pri nakladani do auta :-) museli jsme slepit :-) ale beru to tsk ze male to na zahradu staci.je stastna a ma z nej radost

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
24Martina
14.5.16 07:58

@LLenule111 bylo to v letaku pro Prahu-ulice Voctarova(nevím jestli jsou letáky stejné pro celou ČR) od 5.5. do 11.5.,bylo to v te příloze jak občas bývá. Posilam foto. Kvalita domku asi nebude žádný zázrak, ale snad to dětem aspoň chvilku vydrzi ;)

• Citovat
  • Nahlásit
3399
14.5.16 09:30

@24Martina Tak to platilo asi jen pro Prahu pak..i když jsem dala do vyhledáváče všechny letáky kauflandu, domek zahradní jak píšou mi to nenašlo nic. :nevim:
Tak budu muset čekat na inzerát až se nějaký objeví a pak hned volat..ale to můžu pak až do Vánoc..že jo.. Ale kdybyste někdo z Vás chtěl prodat, hlásím se :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat