Shoda nahid

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
27.10.21 21:26

Shoda nahid

Prvně prosím o anonym, chodí sem rodina s nechci, aby si mě někdo s tímto spojil.
Na začátek napíšu že vím, že to zní „bláznivě“, ale… Před čtvrt rokem jsem se nechala nejlepší kamarádkou přesvědčit k tomu, abych s ní zašla ke kartářce. Nikdy jsem tomu nějak nevěřila, ale ona mi řekla takové věci které nemohla vědět 8o bylo by o až děsivé… Popsala můj vztah s rodiči, sourozenci, prostě vše.
Nejvíce mě zarazilo a stále mi to vrtá hlavou, že řekla že do rodiny koncem roku „přibude“ dítě.. A zároveň (ptala sjems e zda-li někdy budu mít holčičku) mi řekla, že budu mít holčičku, ale že dojde v podstatě k tomu, že nějaká duše musí odejít, aby ke mě ta holčička „přišla“. Před krátkou dobou zemřela babička a já jsem prostě ve sledu všech událostí zapomněla ob den vzít antikoncepci (tedy jsem nevzala rovnou dva prášky :zed:). A teď mám obavu aby se nenaplnilo to, co bylo „vyrceno“ kartářkou. Máme totiž dvě malé deti a ano vím, že jsou ty prášky má blbost, ale prostě ta smrt babičky a do toho všeho jednomu dítěti rostou zuby takže prášek byl zrovna to poslední na co jsem myslela.
Omlouvam se za sloh a děkuji všem co dočetli až sem.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1
27.10.21 21:31

No a na co se ptáš? Jestli jsi těhotná?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2619
27.10.21 21:33
@Anonymní píše:
Prvně prosím o anonym, chodí sem rodina s nechci, aby si mě někdo s tímto spojil.
Na začátek napíšu že vím, že to zní „bláznivě“, ale… Před čtvrt rokem jsem se nechala nejlepší kamarádkou přesvědčit k tomu, abych s ní zašla ke kartářce. Nikdy jsem tomu nějak nevěřila, ale ona mi řekla takové věci které nemohla vědět 8o bylo by o až děsivé… Popsala můj vztah s rodiči, sourozenci, prostě vše.
Nejvíce mě zarazilo a stále mi to vrtá hlavou, že řekla že do rodiny koncem roku „přibude“ dítě.. A zároveň (ptala sjems e zda-li někdy budu mít holčičku) mi řekla, že budu mít holčičku, ale že dojde v podstatě k tomu, že nějaká duše musí odejít, aby ke mě ta holčička „přišla“. Před krátkou dobou zemřela babička a já jsem prostě ve sledu všech událostí zapomněla ob den vzít antikoncepci (tedy jsem nevzala rovnou dva prášky :zed:). A teď mám obavu aby se nenaplnilo to, co bylo „vyrceno“ kartářkou. Máme totiž dvě malé deti a ano vím, že jsou ty prášky má blbost, ale prostě ta smrt babičky a do toho všeho jednomu dítěti rostou zuby takže prášek byl zrovna to poslední na co jsem myslela.
Omlouvam se za sloh a děkuji všem co dočetli až sem.

Buď v klidu a na každodenní brání HAK si dej budík.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4033
27.10.21 21:36

Já myslela, že se zas jde někdo zeptat na jméno pro dítě z turecké telenovely.
Shoda nahid.
Nelíbí. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22674
27.10.21 21:38

Do konce roku už to nestihnes :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
339
27.10.21 22:16
@MrsNorris píše:
Já myslela, že se zas jde někdo zeptat na jméno pro dítě z turecké telenovely.
Shoda nahid.
Nelíbí. :mavam:

Tak to jsem umřela :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4736
27.10.21 22:38

Pokud by mělo do konce roku přijít dítě, tak už někdo musí být v 7mém měsíci… Takže tvoje to asi nebude. Jeden prášek by nic udělat neměl, pokud ji jinak bereš řádně. Za mě, kartářky jsou jen zdatné laické psycholožky. Moji svagrove už toho navykladala, 2/3 z toho se vůbec nestaly a zbytek jí podle mě spíš vsugerovala. Třeba, že ji čeká tělesná změna, no tak začala jist zdravě a hýbat se. Zhubla a tím se to pro ni vyplnilo… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1144
27.10.21 22:50

Kartářky mají schopnost jakéhosi naciteni se, většinou proto tdobte trefí minulost, pritomnost a někdy i odhadnou budoucnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7287
28.10.21 13:52

Do konce roku má do rodiny přibýt dite? Tak buď v klidu, to nestihnes

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34402
28.10.21 17:12
@Kfětoslava píše: