Poštovné u Aliexpressu

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
11
27.10.21 17:36

Poštovné u Aliexpressu

Ahoj lidi, na Alíku nakupuju dlouhodobě a byla jsem vždy spokojená. Co mě teď ale zarazilo, že jsem si objednala hromadu věcí, většina došla hromadně a pár (i když objednaných a zaplacených společně s věcmi co došly hromadně) začaly chodit jednotlivě a poštacka po mě najednou chtěla abych za ně zaplatila. Na balíčku byla ručně propiskou napsaná částka a razítko platba a částku chtěla jen hotově. Stalo se vám to už někomu? Není to náhodou podvod jak si chtěji poštacky přivydělat? Přece je to už zaplacené jinak by to ani neposlali. A dá se takovýto balíček odmítnout? Co s ním pak ale delaji, pochybuji že ho pošlou zpět, beztak si ho nechají..v tom případě na podpoře Alíku napsat o vrácení peněz za výrobek??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10772
27.10.21 17:55

Je to podvod od postacky. Něco takového je nesmysl. Takže zdokumentuje a předejte policii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5392
27.10.21 18:26

Já bych to nepřebrala, že to má nechat na poště, kde to zaplatím kartou. Uvidíš dle reakce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
27.10.21 18:33

@vendulaaa přebíral to můj chlap, protože věděl že mám objednané nějaké věci na dobírku takže jsem viděla o co jde až jsem to měla v rukách…tak jsem zvědavá co ty další věci, které mi mají přijít

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1618
27.10.21 18:33

Ne se ted stalo, ze prisel balik a ze je na poste a ze mam uhradit postovne, 6,60 euro, jsem nacas u rodiny v Rakousku, balik byl bez postovneho, zaplacen kartou a nakednou jeste toto, slo. o blbost za 15 e, takze jsem to jeste nevyzvedla, nechapu proc je tam to oostovne, kdyz v olatbe nebylo, kdyz to neni free shiping postovne platim rovnou s objedbavkou a najednou, ze mam doplatit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2156
27.10.21 18:48

@PaulieM Pokud vim, tak se ted plati pri objednavkach z Aliexpresu clo a pry si to vyrizuje posta sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
703
27.10.21 19:00
@peta1003 píše:
@PaulieM Pokud vim, tak se ted plati pri objednavkach z Aliexpresu clo a pry si to vyrizuje posta sama.

Může být, ale proč by teda pošťačka nechtěla přijmout platbu kartou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
27.10.21 19:02

@peta1003 tak to je pro mě novinka. Vím, že se o tom mluvilo ale v pondělí mi přišel balík s 19 vecma a nikdo nic nechtěl a teď mi došel blbý lak na nehty objednaný od stejného prodejce a najednou 196kc??? V takovém případě by měl být zákazník na něco takového upozorněn :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18333
27.10.21 19:03
@Asiina píše:
Může být, ale proč by teda pošťačka nechtěla přijmout platbu kartou?

Protoze sebou nenosi terminal? :nevim:

@PaulieM Tohle mi prijde divne :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
27.10.21 19:08

@Asiina taky mi to přišlo divné, přítel chtěl palatit kartou a řekla, že to lze jen hotově…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11332
27.10.21 19:16
@PaulieM píše:
@Asiina taky mi to přišlo divné, přítel chtěl palatit kartou a řekla, že to lze jen hotově…

U vás postacky mají platební terminál?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6348
27.10.21 19:18

Jestli to proclívala pošta, tak by ten doplatek měl být 96,–nebo 192,– podle hodnoty…(CLO/DPH).

Příspěvek upraven 27.10.21 v 19:19

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
703
27.10.21 19:19
@TopSecret píše:
U vás postacky mají platební terminál?

Jo mají, jinak bych se tomu nedivila, že jo 😃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12620
27.10.21 19:20
@PaulieM píše:
@peta1003 tak to je pro mě novinka. Vím, že se o tom mluvilo ale v pondělí mi přišel balík s 19 vecma a nikdo nic nechtěl a teď mi došel blbý lak na nehty objednaný od stejného prodejce a najednou 196kc??? V takovém případě by měl být zákazník na něco takového upozorněn :roll:

No, asi nějaká finta :mrgreen: nic bych neplatila, balíček si vyfotila a řekla milé poštajdě, aby dala balík na poštu, že si ho vyzvednu. I kdyby tam bylo clo, tak určitě ne 196 kč za lak na nehty. To by to mohl celej Aliexpres zabalit, protože by od nich už nikdo nic nekoupil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
27.10.21 19:32
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie