Týdenní absence v MŠ dítě předškolního věku

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
26.10.21 18:28

Týdenní absence v MŠ dítě předškolního věku

Ahoj
Může dítě chybět třeba 14 dní v MŠ ( předškolní věk) když jde k starým rodičůmdo zahraničí na týden, dva?
Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27050
26.10.21 18:31

Ano, mužem může chybět třeba i měsíc. Jen je to potřeba omluvit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6945
26.10.21 18:44

Proč by nemohlo, stačí omluvenku z rodinných důvodů, školce je to úplně jedno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6441
26.10.21 18:57

Školkam se v současné situaci spíš uleví. Normálně bych omluvila, ze tam nebude a důvod neuvádím nikdy a ani to po mně nechtějí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9059
26.10.21 19:02

Ano, může. Omluv ho předem a případně se domluv na nějakých pracovních listech. V naší školce byly a stále jsou děti, které nechodí kvůli riziku nákazy, rodiče se bojí. Žádné domácí vzdělávání nemají, do školky jsou třeba jednou týdně a jinak mají od ředitelky na doma zadané pracovní listy nebo celá témata, tak jak to bylo během lockdownu. Záleží to sice na konkrétní ředitelce, jak to pojme, třeba po vás nebude chtít nic, třeba ano, ale obecně s tím není problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2179
26.10.21 19:09

Já mám dva předškoláky doma momentálně už 3. týden a učitelky jsou spíš rády. :pankac: Žádné předškolní vzdělávání teď v naší školce stejně neprobíhá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26309
26.10.21 19:12

Může, jenom ho ve školce omluv. U nás nikdy nebyl problém, i sama ředitelka rikalay že 2 týdny někde na vsi u babičky jsou mnohdy víc prospěšné než sezení ve školce. Samozřejmě nesmí to dítě chybět v jednom kuse.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28032
26.10.21 21:50
@Terezxx píše:
Já mám dva předškoláky doma momentálně už 3. týden a učitelky jsou spíš rády. :pankac: Žádné předškolní vzdělávání teď v naší školce stejně neprobíhá…

jakto, že neprobíhá? je tam málo dětí nebo proč?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat