Šílená exmanzelka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.19 09:32
Silena exmanzelka

Ahojky, vazne nerada sem pisu, ale jsem zoufala. Pred rokem jsem zacala vztah s kolegou z prace, nikdy jsme to nebrali nijak oficialne ale vzal me k jeho rodine a rikal ze to co citi ke me jeste nikdy necitil. Vazne se pro me snazil delat vse. Jediny hacek je v tom ze byl zrovna v rozvodovem rizeni po 13ti letem manzelstvi. Ma s tou zenskou dve deti (8 a 11 let) po 5 letech v manzelstvi prestal nosit prstynek a byl s ni jen kvuli detem, protoze je vazne nemocna. Misto aby se starala o deti tak si privedla domu 5 psu a starala se o ne, porad nekde dluzila, v zadne praci nevydrzela prptoze byla nespolehliva. Nebyl s ni stastny, uz ji nemiloval. On se zamiloval do me a ona usoudila ze se rozvadi kvuli me, pritom ji nechtel uz davno predemnou. Ona se s rozvodem nemuze smirit. Ockuje deti proti me, ze jim beru tatinka, ze sem zla a ze uz je tata nema rad. Kdyz s nami deti byli sami tak jsem se jim libila a porad se na me ptali. jenze ona to memohla prekousnout. Poslrabala mi auto, maze mi hovna po klice od auta, zverejnuje moje fotky a puse tam ze jsem zlatokopka, psala mi vyhruzne zpravy, vzala mi i boty, o pulnoci tuka u nej na okno, pise dceri vyhruzne zpravy jakoze to pisu ja. Porad nejake naschvaly a ja vzdy byla hystericka ze uz mam toho dost a ze tohle nedela normaln clovek, on byl z toho spatny a vzdy se snazil mi nejak pomoct, ale porad v tom jsou ty deti a ona mu s nima vyhrozuje, holky k nemu uz ani nechteji na vikend. Ted se to zvrtlo tak ze mu nekdo poslala konverzaci jak posilam cizimu chlapovi sve nahe fotky, coz je naprosta blbost. Uveril tomu ze to videl na vlastni oci a ja nevim jak mu mam dokazat ze to neni pravda, ukoncil to se mnou. Vymysli si ze ji pisu vyhruzne zpravy a ukazuje mu to ale ja nic nepisu a ze jezdim autem okolo jeho baraku a smiruju, pritom to vzdycky delala ona a ted to svadi na me. Pise mi z jinych cisel at ho necham byt a podepisuje se jako jeho kamaradka a psal mi kluk ze jsem krasna a ze se chce sejit a takove veci a ja to cislo vygooglila a vyjel mi inzerat jeji kamaradky, psala to ona. Nevim co mam delat, nase laska byla opravdova z me i z jeho strany a ja ted nevim co mam delat. Ona mysli ze kdyz odstrani me, ze on ji vezme zpet ale to se nestane, protoze kvuli me se nerozvadi.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Tecumseh
Zasloužilá kecalka 882 příspěvků 13.03.19 09:37
...

A stojí ti ten cirkus za to? Nebylo by lepší je odstřihnout a najít si někoho nezatíženého předchozím vztahem?

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 13661 příspěvků 13.03.19 09:40

No buď rada, ze se s tebou rozešel. Ona bude součástí jeho života už navždy.

Premek_Orac
Závislačka 4817 příspěvků 13.03.19 09:45

Ahoj zakladatelko,
něco podobného jsem ze strany ex zažíval já. Protože jsem nechtěl, aby má minulost zatěžovala novou partnerku, a ten vztah mi za to stál, udělal jsem pr odstřižení všechno. Přestěhoval se, vyměni auto, telefonní číslo, předcházel všem možným problémům. Po čase toho nechala.
Zět ho jistě nezíská. Zda se to podaří tobě, to nevím. Ale pokud on by byl ochotný obětovat pro váš vztah opravdu hodně, můžete spoustu těch věcí eliminovat, (ikdyž kvůli dětem byste to měli těžší, to uznávám. Ale to musí chtín on. On sám. Jinak prostě jeho vazba na tebe je menší, než se domníváš. Pokud jsou proti tobě vedeny takovéto útoky, tak doporučuji třeba měsíc, dva dokumentovat, a pak normálně oznámit na Policii.
Ať to dopadne jakkoliv, tak ti přeji, ať svoje štěstí najdeš.

neila
Extra třída :D 12036 příspěvků 13.03.19 09:47

šmarjá a nad čím brečíš?? Kdyby byl normální, tak by musel vidět, že jeho žena je tydýt. Takže to buď vidět nechce, nebo mu to nevadí. Důvod si domysli. Obrať list a buď ráda, že je konec.

welovefashion
Zasloužilá kecalka 778 příspěvků 89 inzerátů 13.03.19 09:49
@Anonymní píše:
Ahojky, vazne nerada sem pisu, ale jsem zoufala. Pred rokem jsem zacala vztah s kolegou z prace, nikdy jsme to nebrali nijak oficialne ale vzal me k jeho rodine a rikal ze to co citi ke me jeste nikdy necitil. Vazne se pro me snazil delat vse. Jediny hacek je v tom ze byl zrovna v rozvodovem rizeni po 13ti letem manzelstvi. Ma s tou zenskou dve deti (8 a 11 let) po 5 letech v manzelstvi prestal nosit prstynek a byl s ni jen kvuli detem, protoze je vazne nemocna. Misto aby se starala o deti tak si privedla domu 5 psu a starala se o ne, porad nekde dluzila, v zadne praci nevydrzela prptoze byla nespolehliva. Nebyl s ni stastny, uz ji nemiloval. On se zamiloval do me a ona usoudila ze se rozvadi kvuli me, pritom ji nechtel uz davno predemnou. Ona se s rozvodem nemuze smirit. Ockuje deti proti me, ze jim beru tatinka, ze sem zla a ze uz je tata nema rad. Kdyz s nami deti byli sami tak jsem se jim libila a porad se na me ptali. jenze ona to memohla prekousnout. Poslrabala mi auto, maze mi hovna po klice od auta, zverejnuje moje fotky a puse tam ze jsem zlatokopka, psala mi vyhruzne zpravy, vzala mi i boty, o pulnoci tuka u nej na okno, pise dceri vyhruzne zpravy jakoze to pisu ja. Porad nejake naschvaly a ja vzdy byla hystericka ze uz mam toho dost a ze tohle nedela normaln clovek, on byl z toho spatny a vzdy se snazil mi nejak pomoct, ale porad v tom jsou ty deti a ona mu s nima vyhrozuje, holky k nemu uz ani nechteji na vikend. Ted se to zvrtlo tak ze mu nekdo poslala konverzaci jak posilam cizimu chlapovi sve nahe fotky, coz je naprosta blbost. Uveril tomu ze to videl na vlastni oci a ja nevim jak mu mam dokazat ze to neni pravda, ukoncil to se mnou. Vymysli si ze ji pisu vyhruzne zpravy a ukazuje mu to ale ja nic nepisu a ze jezdim autem okolo jeho baraku a smiruju, pritom to vzdycky delala ona a ted to svadi na me. Pise mi z jinych cisel at ho necham byt a podepisuje se jako jeho kamaradka a psal mi kluk ze jsem krasna a ze se chce sejit a takove veci a ja to cislo vygooglila a vyjel mi inzerat jeji kamaradky, psala to ona. Nevim co mam delat, nase laska byla opravdova z me i z jeho strany a ja ted nevim co mam delat. Ona mysli ze kdyz odstrani me, ze on ji vezme zpet ale to se nestane, protoze kvuli me se nerozvadi.

Já bych mu asi napsala, jednu poslední zprávu něco ve smyslu Zlato nevím jestli to nechceš vidět, ale tvá žena potřebuje lékařskou pomoc je šílená a stalkuje mě i tebe. Já jsem opravdu nikomu svoje fotky neposilala nejspíš v tom má prsty ona, pokud mi věříš ráda s tebou budu, pokud ne no tak bohužel budu muset odejít alespoň mi nikdo nebude ničit auto a věčně vyhrožovat…

Popravdě já bych to asi nevydržela… První lejno na klice a on by to neřešil tak už jsem pryč… Pokud byste spolu do budoucna byli doporučuji předat její sms policii… Od lejna na autě k prestrizeni brzdových lan nebo pichnutym pneumatikam není zas tak daleko…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.19 09:54

@Premek_Orac
Dekuji , uz je to rok co se tohle dejea uz toho obetoval kvuli me opravdu hodne . Ted se mnou dva tydny nemluvi a odjel za rodinou, asi toho na nej bylo moc. Planoval se odstehovat , koukali jsme i na domecky on sam vi ze by to neslo zit tam kde bydlel s ni a kde ma vsude spehy . Je to vazne docela na palici , ale vim ze mi to za to stoji a za ten rok se toho stalo moc a jsem si jista ze jsem mu za to stala i ja , jenze jestli ted videl neco presvedciveho tak je to tezky. Ale to on rikal ze je manipulatovni , schopna vseho a ze ji nikdy nesmim verit , snad si to v hlave srovna . A deti budou za chvili velke a samy si svuj obrazek udelaji , kazdopadne jsem rada ze je tu nekdo s podobnym pribehem ;)

Gymshark
Povídálka 24 příspěvků 13.03.19 09:54

Najdi si normálního svobodného chlapa. Ženatý chlap a děti jsou vždy problém.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.19 09:56

@neila on byl ten kdo mi rikal ze je takova ale ze to musim videt sama , on vi jaka je a vzdy me branil a delal pro me vse . Jenze jestli videl neco presvedciveho tak je to tezke , take bych nevedela cemu verit .

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 13661 příspěvků 13.03.19 09:58
@Anonymní píše:
@neila on byl ten kdo mi rikal ze je takova ale ze to musim videt sama , on vi jaka je a vzdy me branil a delal pro me vse . Jenze jestli videl neco presvedciveho tak je to tezke , take bych nevedela cemu verit .

Tak aby viděl něco presvedciveho, musela by mít něco takového v ruce.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.19 09:59

@welovefashion on se s tim snazil neco delat ale to ja si to nikdy nenechala vysvetlit a hned jsem odjela nastvana . On sam vi ze je v pasti . Jenze to co jsme vydrzeli je mi ted lito jen tak zahodit. Vazne jsme si rozumeli . Ale dekuji za radu jskou smsku mam napsat , urcite neco takoveho napisu . :)

Gymshark
Povídálka 24 příspěvků 13.03.19 09:59

Nemůžeš přesvědčovat jeho a jít proti ženě a dětem… Na světě je chlapů.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.19 10:00

@Tichošlápek
No to asi mela , jenze ja totalne nevim co . Rekl ze to videl na vlastni oci . Komu jsem co poslala , kdy , co sem poslala i co k tomu napsala . Nerozumim tomu.

Chytrak
Závislačka 3137 příspěvků 13.03.19 10:00

@zakladatelka bud rada, ze to skoncilo. Takovy magor jako jeho ex by te mohla fyzicky napadnout anebo si na to nekoho najmout. Mas aspon ponauceni pro priste a najdes si nekoho „nebazaroveho“. A pokud stalking a pronasledovani presahne urcitou mez je dobre volat policii. To jeji uz bylo tesne na hrane mozna za.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.19 10:02

@Chytrak
Joo, ona se snazila se i zabit . Spolykala prasky a zapila to alkoholem a napsala mi at se postaram o deti a pak to zahrala tak , ze se chtela jen poradne vyspat . Nemocna na hlavu .

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama