Prý jsem majetnická

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.19 15:13
Prý jsem majetnická

Ahoj,
Mám chlapa kamioňáka, pracuje většinou 12 hodin denně. Takže jsem na dceru sama, jsem na RD. O víkendu, když chci někam jet na výlet nebo jen chci aby byl s námi jako rodina, mi řekne, ať mu nediktuju život a nejsem k němu tak majetnická. Že chce mít i čas na svoje kamarády a na hraní pc, a kdy jindy to má prý dělat když je celé dny v práci. To je pravda, ale co čas pro rodinu? Říká, že by se nám věnoval, ale že ho odrazuju tím, jak jsem majetnická a že bych ho nejradši chtěla pro sebe. Tak se teď chovám neutrálně, přemýšlím o tom, co mi řekl. Vážně je chyba ve mně, jen proto, že chci aby taky nějaký čas věnoval nám?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
nostress
Extra třída :D 14680 příspěvků 12.03.19 15:15
@Anonymní píše:
Ahoj,
Mám chlapa kamioňáka, pracuje většinou 12 hodin denně. Takže jsem na dceru sama, jsem na RD. O víkendu, když chci někam jet na výlet nebo jen chci aby byl s námi jako rodina, mi řekne, ať mu nediktuju život a nejsem k němu tak majetnická. Že chce mít i čas na svoje kamarády a na hraní pc, a kdy jindy to má prý dělat když je celé dny v práci. To je pravda, ale co čas pro rodinu? Říká, že by se nám věnoval, ale že ho odrazuju tím, jak jsem majetnická a že bych ho nejradši chtěla pro sebe. Tak se teď chovám neutrálně, přemýšlím o tom, co mi řekl. Vážně je chyba ve mně, jen proto, že chci aby taky nějaký čas věnoval nám?

Pokud si chtěl o víkendech hrát hry, a trávit čas s kamarády, neměl si zakládat rodinu. Život je otázka priorit.

Markéta80
Hvězda diskuse 43165 příspěvků 12.03.19 15:17

to dělá 12h směny každý den? Tak se ho zeptej kdy se bude věnovat rodině aby se to dalo nějak prokombinovat ;)

Monchichik
Echt Kelišová 7748 příspěvků 12.03.19 15:20

A kam se vejde rodina mezi kamarády a hraním na pc? Kdyby dával můj muž přednost počítači a rodině, tak by byl odejit tam, kam ho srdce táhne…

Hroznej puberťák
Kelišová 6589 příspěvků 12.03.19 15:23
@Anonymní píše:
Ahoj,
Mám chlapa kamioňáka, pracuje většinou 12 hodin denně. Takže jsem na dceru sama, jsem na RD. O víkendu, když chci někam jet na výlet nebo jen chci aby byl s námi jako rodina, mi řekne, ať mu nediktuju život a nejsem k němu tak majetnická. Že chce mít i čas na svoje kamarády a na hraní pc, a kdy jindy to má prý dělat když je celé dny v práci. To je pravda, ale co čas pro rodinu? Říká, že by se nám věnoval, ale že ho odrazuju tím, jak jsem majetnická a že bych ho nejradši chtěla pro sebe. Tak se teď chovám neutrálně, přemýšlím o tom, co mi řekl. Vážně je chyba ve mně, jen proto, že chci aby taky nějaký čas věnoval nám?

Nejsi majetnická, jen sis blbě vybrala…

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1232 příspěvků 12.03.19 15:23

Tak at si najde praci, kde bude delat 8h. Proc zakladal rodinu, kdyz to casove nedava?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.19 15:24
@Markéta80 píše:
to dělá 12h směny každý den? Tak se ho zeptej kdy se bude věnovat rodině aby se to dalo nějak prokombinovat ;)

Dělá, někdy i víc. Takže(pro mě logicky) se cítím navíc partnersky nenaplněná. Ale aspoň malé by se mohl věnovat.Samozřejmě jsem se ptala, on řekne, že práci měnit nebude, že mu nikde nedají tolik. No a víkendy ho pry tak stereotypně nebaví pořád doma. Tak raději si jede podle sebe, co chce on, no a když na to upozorním, obrátí to proti mě útokem a výčitkami, jak jsem psala. Co s tím?

Tichošlápek
Extra třída :D 13565 příspěvků 12.03.19 15:25

Domluvila bych se na systému - třeba sobota s vámi, neděle jeho

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.19 15:28
@Tichošlápek píše:
Domluvila bych se na systému - třeba sobota s vámi, neděle jeho

Taky jsem zkoušela. Prý musím mít všechno naplánované..že to tak nejde, že neví co se objeví(za program)

warita
Echt Kelišová 9731 příspěvků 3 inzeráty 12.03.19 15:28
@Anonymní píše:
Ahoj,
Mám chlapa kamioňáka, pracuje většinou 12 hodin denně. Takže jsem na dceru sama, jsem na RD. O víkendu, když chci někam jet na výlet nebo jen chci aby byl s námi jako rodina, mi řekne, ať mu nediktuju život a nejsem k němu tak majetnická. Že chce mít i čas na svoje kamarády a na hraní pc, a kdy jindy to má prý dělat když je celé dny v práci. To je pravda, ale co čas pro rodinu? Říká, že by se nám věnoval, ale že ho odrazuju tím, jak jsem majetnickáa že bych ho nejradši chtěla pro sebe. Tak se teď chovám neutrálně, přemýšlím o tom, co mi řekl. Vážně je chyba ve mně, jen proto, že chci aby taky nějaký čas věnoval nám?

Obavam se, ze tato veta je klicova. Je to typicke chovani manipulatora.

Zazila jsem an vlastni kuzi. Pritel se ke mne choval doslova priserne, nebudu rozebirat, nema to smysl..... ale taky na mne zkousel presne tu stejnou fintu. Pry at se nedivim, ze se mnou nemluvi a netravi cas, delam v jednom kuse stres a on pak ani nema chut s emnou travit cas. Zeptala jsem se ho, ze kdyz si teda nebudu stezovat na to, jak se ke mne chova a nebudu na nej mluvit, jestli se to teda jako urovna. Zatvaril se velmi zaludne a zamyslene a pak „smutne“ prohlasil, ze ano, ze to ale ted bude asi dlouho trvat, nez se to urovna.

Ted si nalijeme trosku reality do salku. Pan mi uz nekolik mesicu zahybal, byla jsem mu zcela ukradena a proto se ke mne choval jako k te nejhorsi onuci a ze jsem mu lezla na nervy? No bodejt by ne, on se uz videl s jinou, aktivne planoval vse kolem, zazirozal spolecne bydlenicko a me se chtelk zbavit.

Proc mi teda vesel buliky na nos, jak za jeho chovani muzu ja? Protoze neni nic nednodussiho, nez nakecat naivni partnerce, ze si za to muze sama… a pokud mu to ona uveri a bude se snazit = necha ho na pokoji, tak ma na nejakych par tydnu klid.

No neber to!

Tichošlápek
Extra třída :D 13565 příspěvků 12.03.19 15:29
@Anonymní píše:
Taky jsem zkoušela. Prý musím mít všechno naplánované..že to tak nejde, že neví co se objeví(za program)

No tak to je pak sobec. Otázka, k čemu ti je kromě financí :nevim:

Renca8
Ukecaná baba ;) 1337 příspěvků 12.03.19 15:30
@Anonymní píše:
Dělá, někdy i víc. Takže(pro mě logicky) se cítím navíc partnersky nenaplněná. Ale aspoň malé by se mohl věnovat.Samozřejmě jsem se ptala, on řekne, že práci měnit nebude, že mu nikde nedají tolik. No a víkendy ho pry tak stereotypně nebaví pořád doma. Tak raději si jede podle sebe, co chce on, no a když na to upozorním, obrátí to proti mě útokem a výčitkami, jak jsem psala. Co s tím?

Co s takovym chlapem :nevim: ?

Králičice
Extra třída :D 13356 příspěvků 12.03.19 15:33

No a kdy máš na sebe čas ty pro sebe? :jazyk: Bez dcery?

nostress
Extra třída :D 14680 příspěvků 12.03.19 15:33

Navrhla bych taky jeden den pro rodinu, druhý den pro něj. Pokud by se mu ani to nelíbilo, dostal by nůž na krk. Buď změna zaměstnání, případně manželská poradna, nebo rozchod.
Musel by si uvědomit, kde má svoje priority. Ale to jsem já. Co uděláš ty, je pouze na tobě.

Lexter
Zasloužilá kecalka 969 příspěvků 3 inzeráty 12.03.19 15:37
@Anonymní píše:

Má rodinu, koho zajímá že on by možná mohl mít nějaký program? Ať si ujasní priority ježiši. Až se o ni postará, pak ať si plánuje svůj program.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama