Šílený hlad v 21tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MarketaC4
Stálice 74 příspěvků 24.03.19 10:11
Šílený hlad v 21tt

Dámy,
neporadíte mi některá jak na šílený hlad v druhém trimestru?
Od začátku těhotenství jsem přibrala už 18!!! kilogramů. Je tedy pravda že jsem začínala na nízké váze takže nejsem koule ale… ten hlad v poslední době je strašný!!!
Od začátku těhotenství jsem se nijak extra necpala - některé dny jsem přežívala jen na malém množství coly jak mi bylo zle. Ale teď asi poslední tři dny bych mohla jíst 24 hodin a přijde mi že se snad nikdy nenasytím.
Měla jste to některá taky tak? Přešlo to nebo budu muset až do konce těhotenství začít krotit svůj apetit? :nevim:

Reakce:
kve-tinka
Kelišová 5023 příspěvků 3 inzeráty 24.03.19 10:22

27tt, mam takovy vlci hlad v urcitych vlnach,jsou dny kdy jsem nenazrana a dny,kdy uz citim ze zaludek je utesnovan…pribrala jsem cca 9kg a koule jsem :mrgreen:

Ou
Kelišová 7405 příspěvků 24.03.19 11:57

Zkus jíst tak, aby ti nelítal cukr v krvi - tedy je potřeba jíst jídla s dostatkem vlákniny a nízkou glykemickou náloží plus s dostatkem bílkovin. Spíš menší porce častěji. Ideálně vynechat všechno z bílé mouky a nahradit skutečně celozrnnou a rýži a rýžové nudle jen občas a doplnit spoustou zeleniny a bílkovin.

nějaký typický jídelníček

ráno: celozrnný chleba s máslem a šunkou + ředkvičky, nebo vločková kaše, lehce oslazení a jablko.
svačina - třeba čerstvé jahody se zakysanou smetanou, nebo hrstka pražených madlí
oběd: zeleninová polévka, brambory s pečeným kuřetem a s hráškem
svačina: hummus nebo třeba cottage sýr
večeře: čočkový salát se špenátem

Annabela11
Závislačka 3653 příspěvků 24.03.19 13:22

@MarketaC4 Normálka…někdo to tak je..

Váš příspěvek
Reklama