Silikony a podprsenka

19
22.3.21 06:39

Silikony a podprsenka

Ženy, kdy jste po plastice-silikony začali nosit normální prsenku, a jakou? děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
196
22.3.21 07:43

@Ilonn Ahoj, mám zvětšené poprsí už 4 roky, každý dobrý operatér ti řekne že je nutné 2 měsíce nosit speciální podprsenku kterou dostaneš po zákroku, já se po dvou měsících stále na klasickou podprsenku necítila, tlacilo mi to nepříjemně prsa. Začala jsem tedy nosit různé braletky a bezkosticové podprsenky. Po zhruba půl roce jsem začala i s kosticemi. Já šla z 0-lek na 75B vysoký profil a kulatý implantát Mentor, takže nemusím ani myslet na nějaké push-up…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
22.3.21 11:54
@Princess69 píše:
@Ilonn Ahoj, mám zvětšené poprsí už 4 roky, každý dobrý operatér ti řekne že je nutné 2 měsíce nosit speciální podprsenku kterou dostaneš po zákroku, já se po dvou měsících stále na klasickou podprsenku necítila, tlacilo mi to nepříjemně prsa. Začala jsem tedy nosit různé braletky a bezkosticové podprsenky. Po zhruba půl roce jsem začala i s kosticemi. Já šla z 0-lek na 75B vysoký profil a kulatý implantát Mentor, takže nemusím ani myslet na nějaké push-up…

K @Princess69 já mám teď 4 měsíce nová, podprsenku mám pořád z plastiky, já mám jizvu pouze ve dvorci, teď mám velikost tak 80D zatím mi nic nesedí, jen ty látkové, nebo mi spíše vadí na prsou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
196
22.3.21 12:15

@Ilonn Já mám jizvu pod prsy takže mi kostice vadily dosti dlouho, asi bych teď kašlala na,,módu,, stejne je zima :nevim: nosila bych co ti je pohodlné i když vím že to sakra láká nakoupit nové :lol:
Strašně pohodlné jsou satenove a nebo bavlněné, krajka by teď mohla dráždit pokud mas jizvu na dvorci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat