Nechci dopadnout jako moje máma..

Anonymní
21.3.21 20:15

Nechci dopadnout jako moje máma..

Dobrý den, je mi teprve skoro 15, ale stejnak se potřebuji tak trochou vypsat..
Jde o to že nechci dopadnout jako moje máma a to celkově. :oops: Pracuje v potravinovém řetěžci to ještě není tak špatný prostě normální práce, ale stejnak bych takovou asi nechtěla.. Kouří a pije velké množství alkoholu. (pátek i sobota je opilá), nedodělala ani učňák… mám hodně sourozenců a jsme v pokoji 4.. Nevím asi jsem vadná, ale takhle bych žít nechtěla..
Jsem zlá nebo mě chápete?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27912
21.3.21 20:23

Nějak se tu vyrojily diskuze zodpovědných pubošů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1263
21.3.21 20:25

Studuj, udělej si školu, najdi si fajn práci, osamostatni se a pak až budeš zajištěná si s nějakým fajn chlapem založ rodinu. Je to jen na tobě, jakej budeš mít život.
Není nic špatného na tom, že tak nechceš skončit. V mém okolí bohužel děti dopadnou stejně jak rodiče, protože jim to přijde normální, ale jak jsem psala, tak ne to vážně jenom na tobe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
870
@Anonymní píše:
Dobrý den, je mi teprve skoro 15, ale stejnak se potřebuji tak trochou vypsat..
Jde o to že nechci dopadnout jako moje máma a to celkově. :oops: Pracuje v potravinovém řetěžci to ještě není tak špatný prostě normální práce, ale stejnak bych takovou asi nechtěla.. Kouří a pije velké množství alkoholu. (pátek i sobota je opilá), nedodělala ani učňák… mám hodně sourozenců a jsme v pokoji 4.. Nevím asi jsem vadná, ale takhle bych žít nechtěla..
Jsem zlá nebo mě chápete?

Možná to budeš mít obtížnější než třeba jiní kamarádi nebo spolužáci, ale ty nemusíš žít jako máma. Je to na tobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
876

Tak si to pamatuj a buď lepší :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20291
21.3.21 20:26

Jo děvče, až ti bude co máme otoc se a zamysli se teprve pak ceho jsi dosáhla ty. Pak teprve můžeš kritizovat matku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
729
21.3.21 20:27

Není to nic špatného. Je to jen na tobě. Každý svého štěstí strůjce. Držím palce ať ti tvá odhodlanost vydrží :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3643
21.3.21 20:37

Tak to víme, a dál??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53063
21.3.21 20:50

Svůj život máš ve svých rukou. Tak na sobě pracuj a bude to dobré. Musíš se kousnout a jít si za svým cílem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2190
21.3.21 21:00
@jahuhudka píše:
Jo děvče, až ti bude co máme otoc se a zamysli se teprve pak ceho jsi dosáhla ty. Pak teprve můžeš kritizovat matku

Jde o to zda zakladatelka matku kritizuje? Jestliže ano, tak podle mne může, pokud je pravda, že její matka chlastá, tak je to špatné (matka je tedy špatná) a proč to neříci? A já zakladatelce schvaluji, že si jednání matky (a tedy matku samu) nebere za příklad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20291
21.3.21 21:05

@Luboš P nikde nepíšu ať si z ni bere příklad ;) Ať se snaží a buduje život jak si ho teď vysni. Ale dobře si pamatuju na sebe, svoje naivní představy a kolikrát život příště bolel. To jsem v 15ti neočekávala ;) Její máma pracuje, o tátovi nepíše, takže máma živí 4 deti, nejspíš sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.3.21 21:08
@jahuhudka píše:
@Luboš P nikde nepíšu ať si z ni bere příklad ;) Ať se snaží a buduje život jak si ho teď vysni. Ale dobře si pamatuju na sebe, svoje naivní představy a kolikrát život příště bolel. To jsem v 15ti neočekávala ;) Její máma pracuje, o tátovi nepíše, takže máma živí 4 deti, nejspíš sama.

Ne žijeme normálně s tátou, pracuji oba a oba chlastaj

• Citovat
  • Nahlásit
20291
21.3.21 21:13
@Anonymní píše:
Ne žijeme normálně s tátou, pracuji oba a oba chlastaj

A proč ti vadí jenom máma? Co to je chlastaji? My doma v pátek taky dáme lahvinku vina, za chlastání to nepovažuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.3.21 21:16
@jahuhudka píše:
A proč ti vadí jenom máma? Co to je chlastaji? My doma v pátek taky dáme lahvinku vina, za chlastání to nepovažuju.

Kéžby si dali pouze lahvinku vína… Řeknu to asi takhle.. v pátek i sobotu se opijou pak stávají klidně až někdy odpoledne další den.. já musím dělat jídlo, koupat sourozence, uspávát mám dva malé bratry ten jeden už je větší a samostatný.. musím se snima učit a často hlídat

• Citovat
  • Nahlásit
598
21.3.21 21:16

Nekuř, nepij a uč se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie