Jak se o sebe staráte

21.3.21 16:11

Jak se o sebe staráte

Ahoj holky jak o sebe pečujete?
Já si každý ráno myju vlasy je to taková má rutina.. Používám šampon a kondicionér buď od avonu nebo z drogerie pantene, elseve, gliss kur.. Občas si dám masku na vlasy max dvakrát do měsíce… Ke kadeřnici jsem chodila co tři měsíce teď jsi zastřihávám konečky sama… Nehty si lakuju na nohách pravidelně většinou po měsíci tam mi lak vydrží dlouho a když už lakuju tak nechám odmocit nohy a zbrousim paty.. Jinak si paty mažu každéj den po sprše večer.. Na rukách mívám gelový nehty jen teď při tedle době to nejde takže je nosím krátké nenalakované.. Nemám nervi co tři dny to lakovat.. Hehe… Každéj den se celá holim a mažu tělovým mlékem ať už od avonu, nivei, garnieru, indulony nebo astridu… Občas na celé tělo použiju peeling… Na obličej používám Nivea g10.. A co vy jak to máte vy.?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2844
21.3.21 16:13

Zkus také trochu věnovat péči svému vzdělání a douč se češtinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
346
21.3.21 16:19

Asi tak polovičně jako ty. :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36691
21.3.21 16:24

Sauna, sport, kosmetika, spánek. Pedikúra jednou za 5 dní. Kadeřník. Na léto laky na nehty na nohy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30452
21.3.21 16:27
@Moňule111 píše:
Já si každý ráno myju vlasy je to taková má rutina.. Používám šampon a kondicionér buď od avonu nebo z drogerie pantene, elseve, gliss kur.. Občas si dám masku na vlasy max dvakrát do měsíce… Ke kadeřnici jsem chodila co tři měsíce teď jsi zastřihávám konečky sama… Nehty si lakuju na nohách pravidelně většinou po měsíci tam mi lak vydrží dlouho a když už lakuju tak nechám odmocit nohy a zbrousim paty.. Jinak si paty mažu každéj den po sprše večer.. Na rukách mívám gelový nehty jen teď při tedle době to nejde takže je nosím krátké nenalakované.. Nemám nervi co tři dny to lakovat.. Hehe… Každéj den se celá holim a mažu tělovým mlékem ať už od avonu, nivei, garnieru, indulony nebo astridu… Občas na celé tělo použiju peeling… Na obličej používám Nivea g10.. A co vy jak to máte vy.?

Sice o sebe nepečuju jako ty, ale aspoň tuším, kde napsat ve větě čárku. Proč tě zajímá, jak o sebe druhé pečují? Chceš pochválit nebo zjistit, že nejsi jediná?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
736
21.3.21 16:29

A co děláš celé dny kromě péče o tělo? Holit se celá každý den? To tě rostou chlupy jako Santovi fousy? :mrgreen: Máš vůbec čas chodit do práce nebo na nákup :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9106
21.3.21 16:29

Každý den hodinu cvičím. Pobavilo mě, že se celá holíš. No potěš ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5014
21.3.21 16:31

@Moňule111
Vlasy musím mýt každý den. Kondicioner v podstatě vůbec, ale každou chvíli mi je někdo daruje, takže se mi doma hromadí. Masky na vlasy v podstatě totéž. Ke kadernici nechodím. V létě lakuju nehty na nohou, občas na rukou, gelove nehty jsou u mě sci-fi, ani se mi to vlastně nelíbí, nemám ráda tyhle umělé nastavce na tělo, jako například umělé řasy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12689
21.3.21 16:36
@Moňule111 píše:
Já si každý ráno myju vlasy je to taková má rutina.. Používám šampon a kondicionér buď od avonu nebo z drogerie pantene, elseve, gliss kur.. Občas si dám masku na vlasy max dvakrát do měsíce… Ke kadeřnici jsem chodila co tři měsíce teď jsi zastřihávám konečky sama… Nehty si lakuju na nohách pravidelně většinou po měsíci tam mi lak vydrží dlouho a když už lakuju tak nechám odmocit nohy a zbrousim paty.. Jinak si paty mažu každéj den po sprše večer.. Na rukách mívám gelový nehty jen teď při tedle době to nejde takže je nosím krátké nenalakované.. Nemám nervi co tři dny to lakovat.. Hehe… Každéj den se celá holim a mažu tělovým mlékem ať už od avonu, nivei, garnieru, indulony nebo astridu… Občas na celé tělo použiju peeling… Na obličej používám Nivea g10.. A co vy jak to máte vy.?

I chodidla? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
21.3.21 16:38

Holím se jednou za rok asi 5× po sobě IPL a celý rok mám klid. Občas protrhám obočí, když se mi chce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3778
21.3.21 16:42

Každej den si umeju obličej vodou a namazu krémem, ráno a večer, čistím zuby 2× denně, jednou za týden myju vlasy a hloubkově čistím pleť, 1× za měsíc peeling a paty, dle příležitosti chodím ke kadeřnici a občas se oholim :palec: to je vše.

Edit - tak 1× za dva měsíce si ještě upravím obočí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
21.3.21 16:43

Jo tak zuby, ty 2× denně normálním kartáčkem, 1× denně ještě jednosvazkovým a mezizubními kartáčky. A zoubky jsou jak perličky :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
346
21.3.21 16:45

Tak čištění zubu 2× denně beru jako automatickou věc :lol: to je jak kdybych psala, ze chodím na záchod :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3667
21.3.21 16:46
@Moňule111 píše:

Mam to dost podobně jako ty, jen s tím rozdílem, že na mani a pedi chodím i teď. A doma si paty udržuji hladké co týden. Hlavu si myju obden a stačí mi to. Jednou za měsíc a půl až dva chodím na kosmetiku, v rámci domácí péče 1× týdně maska. Rozhodně se denně neholim, protože To nepotřebuji. Chlupů mám opravdu málo a ještě k tomu blond.
V pracovní dny cvičím a po cvičení dělám peeling celeho těla.

Ale nemyslím si, že. Tvůj ani můj rozsah péče je něco výjimečného, prijde mi to jako standard. I když je spousta žen, které o sebe nepečují.

Příspěvek upraven 21.03.21 v 16:48

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
736
21.3.21 16:46

@Prof. Farnsworth bez oholených chodidel bych teda ženskou nechtěl :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat