Může to být ještě kamarádka?

Anonymní
21.3.21 00:48

Může to být ještě Kamarádka ?

Od dětství mám kamaradku, byla mi za svědkyni a od té doby se dala dohromady s bratrem manžela, jenže ty dva se nikdy moc rádi neměli řekla bych že jde spíš o nenávist. No a prostě pokaždý když narazíme na téma jejich rodina a vztahy tak si každá brání svýho kohouta :lol: pride mě že se to vždycky strašně vyhrotí, obě máme jinej názor a ani jedna z nej neustoupíme. Ale poslední dobou kamarádka nemá čas, vždycky se sní domluvím na určitý den ale buď jako když na to zapomene a řekne že má v plánu něco jiného a nebo řekne že něco podnikne se svým, asi ji od ty doby co jsem na mateřský ji přijdu úplně jak z jinýho světa ( nepiju a kolem 7uz sem prostě nejdýl doma, nezajímá mě kolik věcí si mám dám na xicht aby se mě někdo neleknul a nehonim se za kariérou ). Nevím jestli má cenu v tom kamarádství pokračovat protože sme každá úplně jiná a pořád na to narážíme. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1063
21.3.21 01:24

Tak o jednu kamarádku víc nebo míň, to se ztratí (pokud má teda člověk nějaké normální množství přátel). Spíš je blbé, že máte takovéhle vztahy v rodině. Takže já bych ty styky - třeba dočasně - omezila (tj. žádné otevřené nepřátelství, třeba k svátku a narozkám bych přála i tak), a holt trávila čas s ostatníma kámoškama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
yse
965
21.3.21 03:51

Dala bych to kamaradstvi zatim k ledu. Netlacila bych na pilu. Kazda jste v jine zivotni fazi-ona nechape tebe jako matku a ty zase nechapes jeji cestu, kde materstvi zatim neni plus vztahy v rodine to podtrhuji. Treba az i ona se stane maminou a nekde se nahodne date do reci, tak najdete spolecnou rec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.3.21 07:59

Osobně si myslím, že to cenu nemá, měla jsem od školy kamarádku a po pár setkáních po jejím porodu jsem zjistila, že už si nemáme co říct (krom stežování si na partnera a rodinný život z její strany - děkuji, to mi nic nepřináší). Tím samozřejmě nemyslím, že za to můžeš ty, ale už máte prostě každá jiné priority. Z pohledu bezdětné kamarádky můžu říct, že dokud sama nemám děti, tak mě nebaví ve větší míře rozebírat děti ostatních..a tak to myslím má většina bezdětných. :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20658
21.3.21 08:00

Jste každá někde jinde, nechala bych to chvíli u ledu. Ale upřímně, s tvým přístupem budeš mít asi problém na vice frontách, že máš dítě neznamená, že musíš ztratit sama sebe. Zblbnout mi takhle kámoška na mateřský, tak bych si s ní taky neměla absolutně co říct.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5098
21.3.21 08:00

Tak moc si nesedite :nevim: asi bych to nechala být

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20658
21.3.21 08:02
@Sabatecka_slanina píše:
Osobně si myslím, že to cenu nemá, měla jsem od školy kamarádku a po pár setkáních po jejím porodu jsem zjistila, že už si nemáme co říct (krom stežování si na partnera a rodinný život z její strany - děkuji, to mi nic nepřináší). Tím samozřejmě nemyslím, že za to můžeš ty, ale už máte prostě každá jiné priority. Z pohledu bezdětné kamarádky můžu říct, že dokud sama nemám děti, tak mě nebaví ve větší míře rozebírat děti ostatních..a tak to myslím má většina bezdětných. :oops:

I dětných. Cizí děti mě prostě nezajímají, s kamarádkou si chci pokecat sama, kdo to nepochopil, už se se mnou neschází :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat