Silné krvácení v 10tt bez hematomu

Anonymní
22.2.21 16:49

Silné krvácení v 10tt bez hematomu

Ahoj, prosím, stalo se také někomu? Jsem v 10tt a začala jsem silné krvacet. Je to proud čerstvé červené krve bez kousku. Pokaždé když se hnu, jdu na wc,… jinak lezim. Byla jsem hned na gynde, nic podezřelého nenašla, miminko zatím v pořádku, dostala jsem Utrogestan. Mám tři dny ležet. Má někdo takovou zkušenost? Jak to dopadlo? Mám malé dítě, nemůžu si vůbec dovolit ležet třeba několik týdnů. Jak dlouho to muže trvat? Dopadlo to někomu dobře, přestože zkratka nemohl jen ležet?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
188
22.2.21 17:03

Přesně to se mi stalo ve 12.tt a na utz taky nebylo nic vidět, ani hematom, miminko bylo v pořádku. Ale krvácela jsem opravdu hodně. Po cca čtyřech dnech to přešlo ve špinění a to trvalo cca měsíc. A od té doby dobré, nyní už jsem 32.tt . Moc držím palce, ať je vše v pořádku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
774
22.2.21 17:09

Zakladatelko
Zkus si zajistit hlídání
A opravu zůstaň několik dní v posteli…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.2.21 17:11

@Ida11 velice děkuji, ze jste odepsala :srdce: gratuluji, ze je vše v pořádku, to je skvělá zprava! Jen se ještě zeptám, jaký jste měla režim? Ležela jste jen ty 4 dny a pak jste už mohla normálně fungovat? Nebo jste se musela šetřit déle? Samozřejmě bych nejradši ležela klidně až do porodu, jen ať je vše v pořádku, ale absolutně to není možné

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.2.21 17:12

@sarah1618 mám zajištěno na následují 3 dny. Možná budu schopna zařídit do konce týdne, ale třeba na měsíc je to vážně nemožné :(

• Citovat
  • Nahlásit
4952
22.2.21 17:32

Lepší ležet 3 dny, než vůbec. K Utrogestanu bych přidala i Ascorutin 2-2-2 tbl. denně. Sice je to trochu takové placebo, ale lepší jak nic.
Pak se dává Exacil, ale ten je na předpis.
Přeji ať krvácení brzy přestane a budete mít těhotenství až do konce v pořádku. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.2.21 17:52

@Maja25 v to pevné doufám, pokusím se co nejdéle to půjde. O tom Ascorutinu jsem četla v teto souvislosti hodně. Pokud je bez předpisu, raději si ho koupím. Každopádně pokaždé když jdu na wc, teče ze mě tolik krve, ze nemůžu absolutně uvěřit, ze by to mohlo byt v pořádku. Začínám byt úplně zoufalá.

• Citovat
  • Nahlásit
188
22.2.21 18:29
@Anonymní píše:
@Ida11 velice děkuji, ze jste odepsala :srdce: gratuluji, ze je vše v pořádku, to je skvělá zprava! Jen se ještě zeptám, jaký jste měla režim? Ležela jste jen ty 4 dny a pak jste už mohla normálně fungovat? Nebo jste se musela šetřit déle? Samozřejmě bych nejradši ležela klidně až do porodu, jen ať je vše v pořádku, ale absolutně to není možné

Snažila jsem se polehávat, myslím, že tak týden a pak jsem musela do práce, ale šetřila jsem se, co to dalo. Jak píše někdo viz výše, dobrý nápad je ten ascorutin, zpevňuje cévy a určitě tím nic nezkazíte - já jsem ho brala pro jistotu snad do sedmého měsíce. Ony ty první tři měsíce jsou bohužel buď a nebo. Snad to bude dobré!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.2.21 19:04

@Ida11 ano, ja vím. Upřímně doufám, ze se to rozhodne co nejdřív. A ideálně samozřejmě, ze vše bude v pořádku. Zkusím se také šetřit co to půjde, ale ono to bohužel moc nepůjde. Modlím se ať už je to dobrý

• Citovat
  • Nahlásit
4952
22.2.21 20:05
@Anonymní píše:
@Maja25 v to pevné doufám, pokusím se co nejdéle to půjde. O tom Ascorutinu jsem četla v teto souvislosti hodně. Pokud je bez předpisu, raději si ho koupím. Každopádně pokaždé když jdu na wc, teče ze mě tolik krve, ze nemůžu absolutně uvěřit, ze by to mohlo byt v pořádku. Začínám byt úplně zoufalá.

Divím se, že tě s tím doktorka nenechala v nemocnici. Nechceš raději na pohotovost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.2.21 22:58

@Maja25 Asi bych jela, ale ja si stejně nemůžu dovolit tam zůstat. Uvidim zítra jak to bude pokracovat. Děkuji ale za nápad

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.2.21 19:08

@Ida11 muzu se zeptat jakou krev jsi měla? Ja včera silné krvácení čerstvé červené krve a dnes jen po zachodu tmavou hustou při utirani na papíře? Měla jsi to stejně nebo jinak? Moc děkuji. Jsi pro mě naděje, proto se stále ptam :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
188
23.2.21 20:37
@Anonymní píše:
@Ida11 muzu se zeptat jakou krev jsi měla? Ja včera silné krvácení čerstvé červené krve a dnes jen po zachodu tmavou hustou při utirani na papíře? Měla jsi to stejně nebo jinak? Moc děkuji. Jsi pro mě naděje, proto se stále ptam :zed:

Nejdřív to bylo cca 3 dny po ránu čerstvá krev - ale fakt hodně a pak už to přešlo v takové hodně tmavé špinění a postupně ustávalo. Nechceš si zítra zajít k dr? Raději ať na to koukne. Hlavně hodně lež, snaž se odpočívat, žádná fyzická námaha. Držím pěsti :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat