Silné pocení u syna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.14 21:28
Silné pocení u syna..

Ahoj malej se od mala hodně potí, jak venku tak doma..Je fakt, že je hodně akční, hodně lítá atd..
Když ted třeba jdeme jen na procházku a vrátíme se má uplně mokré oblečení..
Nenabaluji ho..Má normálně tričko, mikinu a bundu podzimní..
Hodně lítá..Nevozím ho už dávno v kočárku..Chci se jen zeptat taky se vaše děti tak potí??
Ted mu je dva a pul roku..Říkám si, že sem asi něco zanedbala..Přes léto to bylo docela v pohodě, ale ted se začal zase potit tak mi to vrtá v hlavě..

Reakce:
LuPaPe
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 13.11.14 21:33

Ahojky i nas prdola je ted vecne spocenej, kdyz nefouka oblikam mu body s dlouhym, triko s dlouhym a mikinu, teplaky a teple fusky, ma jeste tenisky, kdyz mu dam zimAky mohla byCh ho zdimat celeho.. Je to ted blbej cas i ja jsem vecne durch mokra a to jsem dnes mela jen triko s dlouhym a vestu… :nevim:
A to jen vklidecku jdu, co teprve ten prcek co furt lita a chvili nepostoji

Příspěvek upraven 13.11.14 v 21:36

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.14 21:35

Je fakt, že já se taky dost potím..
Jen se bojím aby to nebylo něco nevím..Nějaká nemoc..

Bibi239
Kelišová 7016 příspěvků 13.11.14 21:36

Co funkcni obleceni? Aby pak zbytecne nenastydnul. Moiru ultralight nebo bambus, vlnu… A posledni dny je celkem teplo, zalezi na tloustce mikiny, na prodysnosti bundy. Zkusila bych treba jen vrstvit trika a na to dat bundu.

LuPaPe
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 13.11.14 21:38
@Anonymní píše:
Je fakt, že já se taky dost potím..
Jen se bojím aby to nebylo něco nevím..Nějaká nemoc..

Je to tim teplem… Blbe je kdyz je teplo a fouka studeny vitr, to jsem uplne bezradna. Ale urcite mu nic neni ani tobe…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.14 21:38

Zrovna ted z toho nastydnul..
Je často nemocnej..Byly sme s tím už na alergologii a imunologii a v pohodě..
Zkusím asi to oblečení,,on se zpotí i doma..Stačí aby deset minut tancoval a mužu ho znovu převlíkat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.14 21:42

Na tý alergo sme byly kvuli tomu, že je často nemocný, ne kvuli tomu pocení.. :)
Já jen ted četla, že to muže bejt tohle a tohle..
Tak se ptám jak to máte vy..

LuPaPe
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 13.11.14 21:43

:mrgreen: zatancuj si taky 10 minut a uvidis kdo bude spocenejsi. I malej ted byl nastydlej, i v loni ho to trapilo, ale letos nastesti ne tolik. Mene ho navlikej, ja malemu saham na ruce vzdy je ma spocene, ulepkane, tak beru a svlecu mu tricko…

Bibi239
Kelišová 7016 příspěvků 13.11.14 21:55
@Anonymní píše:
Zkusím asi to oblečení,,on se zpotí i doma..Stačí aby deset minut tancoval a mužu ho znovu převlíkat.

Ja mam rada tu moiru ultralight, krasne odsaje pot, vecer to prerachnes, za par hodin je to suche ;)

Brontik
Kelišová 7191 příspěvků 13.11.14 22:21
@Anonymní píše:

A zmínila ses o tom Dr.? Že se tak moc potí…

natyber
Kelišová 6061 příspěvků 13.11.14 23:03

Ono je totiž dost teplé počasí, já bych teplé ponožky nedala, ani mikinu do bundy. Dávám jen triko s dl. rukávem pod bundu. Když se mi zdá chladněji, dám tílko, triko s dlouhým rukávem a bundu. I když fouká, bunda podle mě neprofoukne.Je mu rok a půl. Starší dítě, které je více aktivní se podle mě zpotí fakt rychle. Dítě je většinu dne v pohybu a to i doma.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >