Silné závratě před

11.3.17 16:58

Silne zavrate pred

Ahoj, prosim poradte. Pred MS mivam dost silne zavrate, pocit nestability, mekka puda pod nohama, kolibani se jako na mori. Mam i panickou poruchu. Chci se zeptat, jestli mate nejaky tip jak si ulevit. Je to opravdu hnusny. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

16841
11.3.17 17:03

A jste si jistá, že to souvisí jen s menstruací? Může to být problém ucha.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.3.17 17:04

@vokishka na usnim jsem vysetrena byla, tam je vse v poradku. A nejhorsi to byva tesne pred MS.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3154
11.3.17 17:18

Pokud jsi to resilau lekare a na nic neprisli, můžeš zkusit bylinky na PMS, třeba to opravdu souvisí. Doporučuji Drmek, třeba formou tinktury, zmírňuje projevy PMS. A nebo celkově na harmonizaci hormonů jetel luční.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1787
11.3.17 17:34

Kontryhel je taky na ms

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1787
11.3.17 17:34

Kolik mas roku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.3.17 17:39

@Renca8 25 let

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8434
11.3.17 17:44

@Leonka88 tak pokud máš diagnostikovanou panickou poruchu, tak ty závratě mohou být k tomu :nevim: léčíš se, užíváš na ni nějaké léky? a když odhlédneme od panické poruchy, neurolog tě vyšetřil? že by závratě mohly mít souvislost s epilepsií nebo migrénou (napadá mě, když se opakují v době menses, tedy v době, kdy se u některých žen vlivem hormonů epileptické nebo migrenózní záchvaty objevují častěji)?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.3.17 17:48

@sagina zadne leky neberu. Neurolog me vyšetřil a mám cervikokranialni syndrom, blok v krční pateri, mela jsem EEG a vse ok. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8434
11.3.17 17:53

@Leonka88 nj, tak blokáda krční páteře chodí ruku v ruce se závratí :-/ i když tedy je divné, že jenom před menstruací. rehabilituješ?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.3.17 17:54

Aho, já mám taky PP a to co popisuješ mívám taky. Před ms se to vždycky zhoršuje

• Nahlásit
  • Citovat
423
11.3.17 18:03

Také mám cervikokraniální syndrom a taktéž se mi tebou zmiňované symptomy zhoršují před a v první dny menstruace. Právě kvůli změnách v hormonální hladině se chronické problémy před menstruací a v prvních dnech zhoršují.
A jak si pomoci… Částečně pomáhá Mg+B6, v pravidelných intervalech, aby nekolísala hladina v krvi. Ale hlavně s CS pracovat… chodit k fyzioterapeutovi či masérovi a cvičit. Důležitý je nevzdávat se. Trvalo mi rok a půl intenzivní práce než jsem se vrátila do běžného života. A ta panika jde s CS ruku v ruce. Jakmile se začne zlepšovat CS, tak postupně bude odeznívat i panika. Držím palce ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
970
11.3.17 18:47

Byla jsi u neurologa na MR, bral punkci z míchy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.3.17 19:13

@sagina mivam to skoro porad…Ted budu nastupovat na rhb.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.3.17 19:14

@ivvet ne nic takoveho. Proc?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie