Léčba silného tinitu

1.12.19 20:06

Silný tinitus-léčba

Dobrý večer…chtěl bych se zeptat, jestli máte někdo zkušenost se silným tinitusem.

Řeším to už půl roku, kdy mi zničehonic začalo pískat v uších, nejdřív to byl jen slabý tón, ale postupně zvyšoval intenzitu.
Myvam to většinou v absolutním tichu, nebo naopak v hluku-což je při mojí práci celkem problém.

Prý se to nijak léčit nedá
Tak se chci zeptat jestli nemáte někdo zkušenost, jak to alespoň zmírnit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

12
1.12.19 20:11

Tinnitus

Mam ho cca 18 let… Kazde 2, 3 roky kolecko testu, nove testovaci lecby, bohuzel, bez vysledku. Kdyz se ozve just silne, tak si promasiruju bod pod uchem a ten piskot se trochu snizi. Za ty leta ho vnimam uz jen kdyz jsem v tichu, takze se tomu vyhybam, i na spani mam televizi aspon na sepot nebo hudbu.
Jedine co pomuze, alespon me, je na nej nemyslet a kdyz uz jo, tak si furt opakuju „ztis se“ a nekdy to pomuze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
457
1.12.19 20:17

Mám ho skoro 4 roky. Nepomáhá nic. Měla jsem prášky, byla jsem na magnetické rezonanci, nic se nenašlo, když jsem brala prášky ještě se to zhoršilo.
Někdy to je opravdu hnus, jindy to jde a nevnímám to. Na snížení pískání mi nic nepomáhá, na to ucho jsem skoro hluchá.
A co s tím? Nic, naučila jsem se s tím žít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13196
1.12.19 20:36

Má jeden v rodině. Jakmile začne pískat v uchu může pomoci kapačka. Byl několikrát, ale vrací se to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
76
2.12.19 08:40

Mám ho cca 14 let, hned na začátku jsem brala prášky, dokonce jsem byla na zde zmiňované kapačce, ani jedno nepomohlo, chodila jsem na různá vyšetření a nepřišlo se na nic.. Jsou dny, kdy ho vůbec nevnímám a pak zase dny, kdy šílím, že neslyším nic jiného. Večer nejlépe usínám při nějakém puštěném filmu. Už jsem si ale zvykla, nic jiného s tím vlastně nejde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama