Silvestr - kam jít

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.18 15:19
Silvestr - kam jít

Ahoj, můžu se zeptat, kam chodí na silvestra mladé holky? do těch 23 let.

Je mi 24, bez holky… všichni jsou bud s přítelem/pří­telkyní nebo někde s partou. Nerad bych skončil doma s rodiči. Navíc je to můj poslední silvestr, tak aspon chci ještě někoho poznat. Díky

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
jenny.fields
Nadpozemská drbna 25526 příspěvků 15.12.18 15:32

Na diskotéky? ale samy těžko. spíš v partě holek.

Kriss Tina
Kelišová 7045 příspěvků 15.12.18 15:32

Těžko říct, možná kdybys napsal město tak ti někdo poví konkrétní podnik :nevim: nicméně nějaké diskotéky už začínají být přežitek, spousta holek tohohle věku se spíš domluví a udělají si party u někoho doma v partě, nebo se jezdí někam na hory na chatu apod :think:
Mimo téma, jenom pro moji zvědavost, ty umíráš? Že píšeš že je to tvůj poslední silvestr…

Ijen
Ukecaná baba ;) 1216 příspěvků 15.12.18 15:33

Proc posledni?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.18 15:34

Brno.
No právě, všichni jezdí někam s partou. Jak se má člověk pak seznámit.

Uživatel je onlinejack-and-rose
Povídálka 48 příspěvků 15.12.18 15:42
@Anonymní píše:
Ahoj, můžu se zeptat, kam chodí na silvestra mladé holky? do těch 23 let.Je mi 24, bez holky… všichni jsou bud s přítelem/pří­telkyní nebo někde s partou. Nerad bych skončil doma s rodiči. Navíc je to můj poslední silvestr, tak aspon chci ještě někoho poznat. Díky

Taky poslední ? No záleží asi co od toho čekáš..... Já snad půjdu raději něco dělat, asi na taxika, ať můžu dát nadacím víc…

Kriss Tina
Kelišová 7045 příspěvků 15.12.18 15:56
@Anonymní píše:
Brno.
No právě, všichni jezdí někam s partou. Jak se má člověk pak seznámit.

Tak na silvestra ti žádná holka nepůjde sama někam do baru, to je i docela o hubu… Nemáš žádné kamarády že bys jel s nima?

toma0105
Kecalka 166 příspěvků 1 inzerát 15.12.18 16:29
@Anonymní píše:
Ahoj, můžu se zeptat, kam chodí na silvestra mladé holky? do těch 23 let.Je mi 24, bez holky… všichni jsou bud s přítelem/pří­telkyní nebo někde s partou. Nerad bych skončil doma s rodiči. Navíc je to můj poslední silvestr, tak aspon chci ještě někoho poznat. Díky

Proč poslední silvestr?

PupuP
Zasloužilá kecalka 547 příspěvků 15.12.18 16:30

já jsem nikdy nikam moc nechodila. letos jsem si řekla, že budu doma s rodiči nebo sama, potřebuji se učit na zkoušky. silvestr pro mě není důvod ke slavení :nevim:

Uživatel je onlineludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1790 příspěvků 15.12.18 16:47

Ve 23 letech jsme byli v parte kamaradu na nejake chate. Nebo v parte sli na namesti. 23 lete holky maji kolem sebe obvykle spostu pratel, tak cas travi s nimi. Pokud maji kluka tak s nimi nebo s nim a partou pratel dohromady. Pokud jsou to asocialky tak jsou většinou doma.

Samotna holka ti proste ven na Silvestra nepujde.

Uživatel je onlineludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1790 příspěvků 15.12.18 16:49

Ale to neni chyba ostatnich lidi ze travi cas s prateli.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.18 17:36

Nepředpokládám, že jde nějaká holka někam sama. Ale ve dvou, třech… Mám jen jednoho kámoša, tak bychom rádi někde pokecali s holkama. Ale zas být jen dva, to je taky na prd.

A neříkám, že je to jejich chyba. Vím, že je to jen a jenom moje chyba, že jsem sám.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.18 17:45

@toma0105 @Ijen
Poslední, protože tu už nebudu. :roll:

GabinkaCh
Závislačka 3016 příspěvků 15.12.18 18:13

Já mám 35 a budu doma a spokojená.Pít stejně nemůžu

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.18 18:16
@Anonymní píše:
@toma0105 @Ijen
Poslední, protože tu už nebudu. :roll:

Sorry že se ptám tak blbě? Ale jak nebudeš? Odjíždíš? Nebo nějaká nemoc? Také záleží na situaci

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >