Reklama

Silvestrovské hry

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pavlaskaa
Kecalka 126 příspěvků 30.12.16 16:57
Silvestrovské hry

Ahoj, chystáme se s partou známých na Silvestra na chatu a rádi by jsme si tam zahráli nějaké hry, ale ve smyslu flaška atp., nemyslím žádné hry ve stylu aktivity atp., znáte nějaké a doporučíte? :-)

Reklama

Reakce:

Kelsey
Hvězda diskuse 44223 příspěvků 30.12.16 17:01

Obcas nejakou zajimavou hru mivaji v prostrenu, pro partu lidi.
Takove ty pantomimy kdy hadaji film nebo postavu ze znameho filmu/pohadky.
Ja traba si vybavuji, ze na Silvestra jsme hrali mesto, jmeno… s toho kolikrat vznikla takova blbost.

catchthem
Zasloužilá kecalka 689 příspěvků 30.12.16 17:07

Me napadá…jak jsme to hráli my na chatě…sedeli jsme dokola a jeden člověk byl moderátor, ten co věděl o co jde. Všichni ostatní neměli tuseni no a ten moderator dle sve fantazie a vyrecnosti vyprávěl příběh…slo o to ze lidem řekneš at si představí ze ztroskotali na pustem ostrove a maji sebou batoh do ktereho si mohou vzit co chtějí…jako priklad das( ten moderator) ze si vezmeš…a ted zvolíš cokoliv co začíná na pismeno, na které začíná i tvé jméno. Takze jsi Zuzka tak si bereš zrcadlo, zlato, zámek atd. No a pak predas slovo dalsimu v kruhu a ten ma říct co si vezme on…ale jelikož nevi nikdo ze si muze vzit jen to co zacina na pismeno, které je i na začátku jejich jmena, budou odpovídat spatne. A ty jako moderator jen říkáš„ano, to si můžeš vzit, ne to si nemůžeš vzit“. Kaudy vzdycky hada jednu vec. No a lidi maji hádat v čem je hacek. S tim, ze aby měli zábavu všichni tak ten co na to prijde nejdřív neprozradi pointu, pouze odpovídá správně a pokračuje ve hře. Čímž je taky vlastne zdrojem nápovědy.

Nam to zabralo nějaký cas:D Tak snad je to srozumitelne.

Pavlaskaa
Kecalka 126 příspěvků 30.12.16 17:08

Joo vidíš to mě nenapadlo, a s hladinkou to půjde ještě líp :D díky za nápad :palec:

Pavlaskaa
Kecalka 126 příspěvků 30.12.16 17:11

@catchthem Ty bláho, chvilku mi to trvalo než jsem to pobrala, ale mám to :D díky to taky vyzkoušíme na to nás bude dost :palec: už vidím zas jak se někdo bude chvílema vstekat :D

Jana525
Závislačka 4756 příspěvků 30.12.16 17:14

Ja miluju hru- Kdo jsem
https://www.hranostaj.cz/hra707

Bomer
Ukecaná baba ;) 2375 příspěvků 30.12.16 17:15

Koukla bych na particku :D

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28522 příspěvků 30.12.16 17:26
@Pavlaskaa píše:
Ahoj, chystáme se s partou známých na Silvestra na chatu a rádi by jsme si tam zahráli nějaké hry, ale ve smyslu flaška atp., nemyslím žádné hry ve stylu aktivity atp., znáte nějaké a doporučíte? :-)

výměna manželek a manželů :mrgreen:

Zireael
Ukecaná baba ;) 1736 příspěvků 30.12.16 20:10

Kolik vás bude? Ve větším počtu jsme kdysi hráli Městečko Palermo, a s dobrým vypravěčem s fantazií je to výborné, ale chce to tak aspoň 8 lidí, aby to za něco stálo…

catchthem
Zasloužilá kecalka 689 příspěvků 30.12.16 21:49

@Pavlaskaa :-D Joo taky jsme se vztekali:-D

Karii
Povídálka 23 příspěvků 31.12.16 00:45

Ahoj, mozna byste mohli zkusit hru Na vraha (nebo tak nejak se to jmenuje). Hrali jsme to s kamarady vedoucimi na tabore. Da se to hrat delsi dobu i behem jineho programu, treba i cely den. :)
Ted pravidla: Nejprve se urci jeden clovek, ktery vi vse a „vede“ tu hru. Rikejme mu pro prehlednost Osud. Kdyz zacne hra, Osud vybere vraha a tajne mu to sdeli. Vrah pote postupne vrazdi ostatni, ale musi tajne a nenapadne (kdyz se octne s obeti sam, aby ho nikdo nevidel a neslysel). Cerstve mrtvy pote jde za Osudem a ten mu nakresli na celo krizek. Kdyz vrah vsechny vyvrazdi, vyhrava. Pokud nekdo z zivych tusi, kdo je vrah, muze jit za Osudem a tipnout si. Kdyz vraha uhodne, vyhrava hru, pokud vsak tipuje spatne, je take mrtvy a odchazi s krizkem a hra pokracuje. Zivi se mohou spolu dohadovat o tom, kdo je vrah, ale tezko nekomu verit. Mrtvi samozrejme jiz nic neprozrazuji.
No snad jsem to napsala srozumitelne, kdyztak se me doptej na nejasnosti. :D

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama