Single máma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.19 21:05
Single máma

Ahoj holky, je tu mezi vami nekdo, kdo se rozhodl odejit od partnera (otce dítěte) a odstěhovat se? Co všechno to obnaselo? Stěhování, finance, ospod,.. Ziti s dítětem sama.. Budu rada, když se podělite o zkušenosti. Mam to v planu, chci se na to dobře připravit a nic nepodcenit. Děkuji D*

Reakce:
Pajuska111
Povídálka 45 příspěvků 10.09.19 21:12
@Anonymní píše:
Ahoj holky, je tu mezi vami nekdo, kdo se rozhodl odejit od partnera (otce dítěte) a odstěhovat se? Co všechno to obnaselo? Stěhování, finance, ospod,.. Ziti s dítětem sama.. Budu rada, když se podělite o zkušenosti. Mam to v planu, chci se na to dobře připravit a nic nepodcenit. Děkuji D*

Ahoj taky mě to nejbližší tobě čeká.. odpustit partnerem a otce malého.. říkám si že zase budu prožívat něco krásného a nového.. :zed: ale na druhou stranu se bojím samoty

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.19 21:38

To zalezi z jakeho duvodu se rozchazite

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.19 21:48

Ja chodila do prace, mela jsem hlidani a slusny prijem. Na ukor teda toho zacatku, makala jsem kr/dl tyden v restauraci, kvuli penezum. Dite jsem videla 15dni v mesici. To trvalo 3-4 mesice. Vydelala jsem si na najmy dopredu a pak sla zazadat o mestsky byt - nedostala jsem. Sehnala jsem 1+1 a tak jsem sla vyridit prispevek na bydleni. Dali mi ho 3m zpetne, na kauci a najem jsem uz prasule mela, takze dobry. Pak jsem chodila jako servirka do prace ob vikend + obcas kdyz potrebovali pomoct. Nasi s hlidanim nemeli problem, naopak. Vydelala jsem si za 6dni po odecteni jidla, nafty atp 15.000,– takze super, pokud k tomu byl dalsi den, tak jeste lepsi pecka:D delam tu praci od 16 let, praxe mam hafo, je to makacka jak blazen…
ex jsem malou davala kdykoliv si rekl, v tomhle jsme v pohode. O chlapi nestojim, ven si chodim uzivat s kamoskama nebo sama a jsem spokojena. Mala uz je ve skolce pres rok a prace nejak stridam. Nebavilo me po-pa drepet v kanclu za pul uvazek a maly penize:/ nechci dite nechavat ve skolce az do 5ti. V lete ted to bylo opet fine, behala jsem u znameho v restauraci ob vikend + obcas vecer atd. Ted ale sezona je pryc, narazovky budou, ale staly prijem ne. Takze spis resim co by me bavilo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.19 21:53

Tak to ja nemam ani hlidani :think:

B4RC3LON4
Zasloužilá kecalka 880 příspěvků 10.09.19 22:06
@Anonymní píše:
Ahoj holky, je tu mezi vami nekdo, kdo se rozhodl odejit od partnera (otce dítěte) a odstěhovat se? Co všechno to obnaselo? Stěhování, finance, ospod,.. Ziti s dítětem sama.. Budu rada, když se podělite o zkušenosti. Mam to v planu, chci se na to dobře připravit a nic nepodcenit. Děkuji D*

Uvidíš že to. BUde lepší než to bylo předtím dřív najdeš nového bude vše nové

B4RC3LON4
Zasloužilá kecalka 880 příspěvků 11.09.19 09:06
@Anonymní píše:

to je hodne spatne no

Lama Lama
Hvězda diskuse 54854 příspěvků 11.09.19 09:19
@Anonymní píše:

A táta dítěte zmizel?

PetrDOA
Kecalka 159 příspěvků 11.09.19 09:30

Presne tak co tata malyho, ten se na vas uplne vykaslal? Nebo kde je?

Váš příspěvek
Reklama