Zamiloval se,vrátí se?

Anonymní
16.8.19 15:29

Zamiloval se,vrátí se?

12 let vztahu, měsíc před svatbou na narozeniny mě nechal přítel…chápu to moc jsem žarlila ale ta důvěra byla narušena před x lety seznamkou kde byl :( týden na to má novou starší se třemi dětmi… spí s ní prý ji má rád. Ještě před týdnem mi říkal že neví co bude dál do budoucnosti, jenže já udělala tu chybu že jsem ho přemlouvala a psala jsem jak jemu tak jí :pocitac: Odvezl si jen igelitku a zbytek věcí zatím nemá čas. Ona mu zakázala sem chodit asi i za dětmi to nevím. Každopádně ho pořád miluji a chci aby se vrátil domu k rodině, teď už tvrdí že se mnou nikdy nebude. Mám ještě naději nebo co mám dělat? vzdát se ho zatím nechci

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7959
16.8.19 15:31

Tak tu starší měl určitě i za doby trvání vašeho vztahu. Máte děti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.8.19 15:34

Neměl jen se znali ona po něm skočila když zjistila že jsem tak žárlivá děti máme dvě na prvním stupni zš

• Citovat
  • Nahlásit
56683
16.8.19 15:35

@karkarka vždyť píše, že mu asi zakázala chodit i za dětmi…
Zakladatelko…už bys mu nikdy nevěřila. Stejně by to neklapalo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.8.19 15:37

Já pořád doufám že je to jen nějaká krize :( přece mě nemůže jen tak přestat milovat

• Citovat
  • Nahlásit
18448
16.8.19 15:43
@Anonymní píše:
Já pořád doufám že je to jen nějaká krize :( přece mě nemůže jen tak přestat milovat

Ono to nebylo jen tak, zřejmě na tom máš svůj podíl viny. Dej tomu čas, nech ho být, nevolej mu, nepřemlouvej, zaměř se hlavně na sebe a děti. Neveřila jsi mu a po tomhle by to bylo ještě horší, trápili byste se oba dva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.8.19 15:46

Já svoji vinu vím a uznávám a jsem ochotma na tom pracovat :,(

• Citovat
  • Nahlásit
PHV
1292
16.8.19 15:49

Máš snad nějakou hrdost, ne? Začni o sebe víc pečovat, změn účes, kup si pár nových hadříků a buď víc sebevědomá. Uvidíš, že pak třeba přileze. Ač nechápu, co s ním potom :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.8.19 15:51

Kéž by to šlo takhle na povel :?

• Citovat
  • Nahlásit
18448
16.8.19 15:51
@Anonymní píše:
Já svoji vinu vím a uznávám a jsem ochotma na tom pracovat :,(

Jenže aby to fungovalo, tak na to musíte být dva, jestli on s tebou být nechce, tak nezmůžeš vůbec nic. Nejhorší co můžeš udělat, je mu podlézat, nech ho být a oba si to v hlavě srovnejte. Ty jsi teď v šoku z toho všeho, ale je dost možné, že až se vzpamatujes tak zjistíš, že už o něj nestojíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18448
16.8.19 15:52
@Anonymní píše:
Kéž by to šlo takhle na povel :?

Tak to vezmi popořádku, zajdi ke kadeřnici, na nehty, na masáž, kup si něco hezkého,…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
193
16.8.19 15:53

Nech ho. Teď s tím nic neudelas. Čím vic se budeš snažit, tím vic se on bude stavět na zadní. Ono se mu za chvíli začne styskat za dětmi a jestli mu je ona zakazuje, začne mu to vadit. Žádný zprávy, volání, vydrz to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6825
16.8.19 15:55

Vzchop se a prestan verit tem kecum, co ti nakecal, aby jsi se citila vina ty. Mas deti, tak ted mysli predevsim na to, aby jsi byla v pohode co nejdriv, deti pak budou taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5243
16.8.19 15:56
@Anonymní píše:
Já svoji vinu vím a uznávám a jsem ochotma na tom pracovat :,(

Zajimave, ze vinu uznavate az uz toho mel dost a rozsekl to. Do te doby bylo vse v poradku. A uplne stejne by to vypadalo, kdyby se vratil. Jen by dostaval o to vetsi kapky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
564
16.8.19 15:59

Jestli si žárlila opravdu hodně, že se to nedalo snést, tak to zapracování na sobě mělo přijít dřív. Chápu, že důvěra byla narušena, ale když si se přesto nedokázala přenést, měla si to ukončit tenkrát. Mrzí mě to, ale nevíme jestli se to opravdu nedalo snést, nebo je to jen jeho rozmar.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama