Škádlení nebo ne?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
9.11.21 20:31

Škádlení nebo ne?

Ahoj, bude mi brzo 15, a líbí se mi kamarád ze třídy, když jsem mu to řekla tak nic neřekl a pak jsme spolu trávili více čas, nějak se mě dotykal, a bylo to super, pak jsem ho objemula a přes prázdniny jsem ho naštvala protože jsem otravovala něčím, tak se se mnou nebavil, a teď už skoro měsíc mi říká že jsem ho***, a de ***a dotýká se mě, pořád na mě kouká, lechtá mě, dává mi divné přezdívky, atd no a já nevim jestli mně škádlí nebo prostě ne, poraďte mi prosím. Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
36866
9.11.21 20:51
@Anonymní píše:
Ahoj, bude mi brzo 15, a líbí se mi kamarád ze třídy, když jsem mu to řekla tak nic neřekl a pak jsme spolu trávili více čas, nějak se mě dotykal, a bylo to super, pak jsem ho objemula a přes prázdniny jsem ho naštvala protože jsem otravovala něčím, tak se se mnou nebavil, a teď už skoro měsíc mi říká že jsem ho***, a de ***a dotýká se mě, pořád na mě kouká, lechtá mě, dává mi divné přezdívky, atd no a já nevim jestli mně škádlí nebo prostě ne, poraďte mi prosím. Děkuji.

On ti nadává sprostě a pořád se ti líbí? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.11.21 21:18
@Russet píše:
On ti nadává sprostě a pořád se ti líbí? :roll:

No takže patnáct. Možná je to takový upgrade osmiletých kluků, co svoje oblíbené holčičky píchaji kružítkem nebo jim schovají bačkorku.
Počkala bych tak deset dvacet let, co se z něj vyklube…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5537
9.11.21 21:24

Koukání, lechtání a dotýkání škádlení bude, nadávání a divný přezdívky (nevím co si pod tím představit) možná to dneska škádlení taky je když kolikrát slyším jak se titulují holky mezi sebou v tomhle věku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
678
9.11.21 22:56

Tak jestli se dnešním pubertackam líbí, když jim někdo nadává a berou to za flirtování, tak jsem ráda, že mě to v jejich věku minulo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.21 04:53

@Russet ano, ty nadávky myslí ze srandy říkal to a jde to vidět, takhle to říká i kamarádům

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.21 04:53

@Umík Nadává i kamarádům i mně ale ze srandy

• Citovat
  • Nahlásit
678
10.11.21 06:10
@Anonymní píše:
@Umík Nadává i kamarádům i mně ale ze srandy

I kdyby ze srandy, chceš být s někým, kdo ti sprostě nadava? Takovýho kluka si přeci nemůžeš vážit a pokud si to necháváš líbit, tak si nevážíš ani sama sebe. Snad ti to časem dojde, až budeš starší. A to, že tak mluví s kamarády je něco jiného, než když tak mluví s holkou, ať už ji chce za přítelkyni nebo ne.

Příspěvek upraven 10.11.21 v 06:28

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36866
10.11.21 06:24
@Anonymní píše:
@Russet ano, ty nadávky myslí ze srandy říkal to a jde to vidět, takhle to říká i kamarádům

Z legrace ti říká sprostě? No tak to jsem ráda, že mi není náct. To bych asi nepochopila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36866
10.11.21 06:35
@Sedmnactnulajedna píše:
No takže patnáct. Možná je to takový upgrade osmiletých kluků, co svoje oblíbené holčičky píchaji kružítkem nebo jim schovají bačkorku.
Počkala bych tak deset dvacet let, co se z něj vyklube…

Já bych nečekala. Aby mě pak tak neotitulovat, samozřejmě z legrace, až připálím večeři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.21 06:55

@Russet no já to takhle říkám i kamarádce, to je naše doba se takhle bavit 😅

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.21 06:56

@Umík no my si takhle všichni ve škole říkáme, máme divnou pubertu :(

• Citovat
  • Nahlásit
678
10.11.21 13:17
@Anonymní píše:
@Umík no my si takhle všichni ve škole říkáme, máme divnou pubertu :(

Jo to máte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5537
14.11.21 20:18
@Anonymní píše:
@Umík no my si takhle všichni ve škole říkáme, máme divnou pubertu :(

To říkám když vás slyším jak se oslovujete. Takže jo je to škádlení. Snad vás to přejde a nebudete si takhle krásně říkat i ve 30.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat